Japonai galėjo rasti plaukų slinkimą

Anonim

Plaukų slinkimas yra silpnas laikas bet kokiam vyrui. Pasak vieno Japonijos kompanijos, tačiau yra naujas vyrų pjūvio vėžio gydymas - isabis.

Wassabi, kuris dažnai randamas nedideliose žalios spalvos dėmėse tarp žalios žuvies gabalėlio ir ryžių, kuriuos mėgsta mėgstamas Nigiri įkandimas, jau seniai buvo skanus pagardinimas, kuris buvo proporcingai nepakankamai įvertinamas.

Na, dabar viena Japonijos "Wasabi" kompanija Kinin teigia, kad cheminės medžiagos, randamos iš augalinės kilmės pagardų, iš tikrųjų gali padėti plaukams atsigauti tris kartus greičiau nei šiuolaikiniai vaistai, tokie kaip Rogaine (minoksidilis). Vis dėlto, prieš pradėdami stengtis užpulti galvą į Wasabi kibirą, turėtumėte žinoti, kad šiuo metu nėra jokių naujų įrodymų apie Kinino pretenzijas.

Už tai atsiranda gamtos natūralus cheminis augalas, vadinamas isosaponarinu, kuris, jo manymu, gali padėti skatinti plaukų augimą. Tai taip pat turi būti realaus sandėrio važiavimas iš naujo vazabi augalų kotelio, o ne perdirbtas žalias piliakalnis, kuris dažnai būna sėdint ant jūsų suši lėkštės krašto arba mažuose paketuose.

Beveik 100 JAV dolerių už kiekvieną realaus vazos kilogramą, tie, kurie yra pakankamai žaidimų, kad išbandytų Kinino teiginius, išvalydami išgąsdinančią augalą ant galvos, greičiausiai būtų geriau nuvažiuoti į Rogainą arba gauti plaukų kištukus. Ir jei viskas nepavyks, iš ekspertų gaukite nemokamą patarimą, ką daryti, kai esate baldingas.

(per Munchies)

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis