Jamie Foxx, "Zac Efron" ir "A $ AP Rocky" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Anonim

Mados pasaulyje žiema visada gražina savo buvimą regione, o tai reiškia paltai. Žaismingai kietas palaidines, suporuotas su kai kuriomis naujausiomis apranga, gali suprasti žmogus.

Šios savaitės nenumatytina tendencija yra Jamie Foxx, kuri buvo etiketės pradžioje ir, be abejo, buvo šilčiausias momentines sportines krepšles iš baltos spalvos, suporuotas su baltos ir geltonosios kamštinės paltai.

Zacas Efronas tęsė savo žingsnius su tamsesne versija, o Davidas Gandy suporavo savo rudą paltuvą su trijų dalių tamsaus kostiumo, skirto visai britų išvaizdai.

Kitu atveju $ A.P. Rocky "Miami" "Art Basel VIP" pietų vakarėlis vyko labai vasaros įkvėpto išvaizdžio metu, o James McAvoy rūpinosi laisvalaikio drabužiais su raumenimis, norėdami nusipirkti.

Paskutiniai du geriausiai apsirengę vyrai per savaitę yra "Conor McGregor" ir "Lewis Hamilton", kurie taip pat buvo išpūstas "Fashion Awards" tartano ir "Marsala" kostiumai.

1/8

Jamie Foxx

Jamie Foxx poros mados su strijų su savo balerio paltai, juodo džinsinio audinio ir šilčiausias sneakers šiuo metu iš Off-White's Virgil Abloh.

2/8

Zakas Efronas

Efron tęsiasi su šiuo slidžiu ansambliu plikės.

3/8

Nick Jonas

Nickas Jonas išlaikė stilingą ir atsitiktinį tweed kostiumą, paruoštą juodos įgulos kakleliu.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą