James Franco's "Rustic Spanish" "Silver Lake Pad" yra parduodamas

Anonim

Nepriklausomai nuo to, ko tikitės iš "James Franco" nuosavybės, tikriausiai tai nėra taip. Aktorius, rašytojas, režisierius, dailininkas, studentas, mokytojas ir bendroji meilė yra žinomi tuo, kad yra ten, tad jums bus atleista už tai, kad jo buveinė bus užpildyta išmestais skrajpais, laipsnių laipsniai, veidrodžiai plika individualizacijai ir nematomas menas.

Tiesą sakant, "Franco" neseniai išvardytas turtas Los Andželo "Silver" ežero hipstero prieglaudoje yra stebėtinai sustingęs. "Boho-chic" dupleksas sujungia du vienetus iš viso trijų miegamųjų ir trijų vonios kambarių. "Franco" įsigijo apartamentus 2012 m. Rugpjūtį už 775 000 JAV dolerių iš "Emmy" laimėjusio " Mad Men" kostiumų dizainerio Janie Bryant. Kraštovaizdžio kompleksas taip pat buvo muzikantas, režisierius ir Europos princesė Tatiana fon Fürstenberga.

1920 m. Ispanų stiliaus turtas yra įtrauktas į sąrašą "Romantiškas Andalūzijos pakrančių junginys". Apatinis vienetas, nustatytas virš vieno automobilio garažo, yra mažesnis iš dviejų. Jame yra vienas miegamasis ir vienas vonios kambarys, virtuvė su valgomuoju su senovinėmis spintelėmis, svetainė su kietmedžio grindimis, arkos lubos ir prabangus medžio apdailos Palladian langas.

Didesnis vienetas yra trijų aukštų vila su dviem miegamaisiais ir dviem vonios kambariais. Pagrindiniame gyvenamojoje erdvėje yra svetainė su atviromis medinėmis lubomis, valgomasis su prancūziškomis durimis ir kompaktiška virtuvė. Aukščiau pateiktame aukšte yra nedidelis studija / miegamasis ir didesnis pagrindinis miegamasis su vonios kambariu. Per didesnį miegamąjį galite pasiekti viršutinio slėnio lizdą ir erdvią ir šviesią erdvę su vaizdu į Sidabrinio ežero rezervuarą, Grifito observatoriją ir žymią Holivudo ženklą.

Norėdami papildyti šiltus ir kviečiančius interjerus ir kuo geriau išnaudoti puikiai malonų oro sąlygas pietų Kalifornijoje, viešbutyje yra daugybė lauko kiemų ir terasų, skirtų al fresco pramogoms.

Jei jūsų kaimo vietovės žavesys su garsiuoju kilmečiu yra Franco padėkliukas, jis dabar įtrauktas į Zillow už 949 000 JAV dolerių.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės