Džeimso Bondo 25-oji filmo aistringumas po apdovanojimo režisieriaus Danny Boyle ištraukia

Anonim

Šiandien "James Bond" 25-tojo filmo kūrėjai teigia, kad dėl apdovanojimų laimėjusio režisieriaus Danny Boyle " Bond" 25 išrado dėl kūrybinių skirtumų.

Ataskaita, kuri buvo išleista internete, nepadarė jokių žodžių. Jis tiesiog perskaitė: "Michaelas G. Wilsonas, Barbara Brokolijus ir Danielis Craigas šiandien paskelbė, kad dėl kūrybinių skirtumų Danny Boyle nusprendė nebepateikti" Bond 25 "

Yikes.

Michael G. Wilson, Barbara Broccoli ir Daniel Craig šiandien paskelbė, kad dėl kūrybinių skirtumų Danny Boyle nusprendė nebesiregistruoti Bond 25.

Pasidalijamas "James Bond 007" (@ 007) pranešimas, rugpjūčio 21 d., 2018 m. Rugpjūčio 21 d., 10:19, PDT

Tai yra gana didelis įvykis, atsižvelgiant į svorį, kurį 25-oji dalis yra 007 franšizės metu, ir papildomas Danielio Craigo, kaip žinomo britų šnipas, spaudimas. Kalbant apie akimirką, " Bond 25 " vis dar planuojama paskelbti spalio 25 dieną Anglijoje kitais metais su tarptautinėmis premjera, kuri prasideda lapkričio 8 d.

Nebuvo paskelbta, ar "Boyle" nesėkmingas išėjimas turės įtakos šiam griežtam gamybos grafikui, kurio filmavimas turėtų prasidėti gruodžio mėnesį.

Jo išvykimo metu " Variety" žurnalas parodė, kad Boyle ieškojo naujo Bondo piktadario ir Bondo merginos. " Trainspotting" ir " Slumdog" milijonierių direktoriaus išvykimas dabar yra plačiai atviras kitiems filmukams, anksčiau susijusiems su filmu, įskaitant Davidą Mackenzie'į (" Hell" arba "High Water" ), Denis Villeneuve (" Blade Runner 2049" ) ir gandai Christopher Nolan Knight & Inception ).

Dabar kyla klausimas, kam norėtumėte paspartinti aukšto lygio darbą?

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės