J. Crewo generalinis direktorius Mickey Drexleris išvardija antrą gausų Manheteno nuosavybę

Anonim

Praėjus keliems mėnesiams po jo "Luxe Tribeca" palėpės įtraukimo į rinką, J.Crew generalinis direktorius Mickey Drexleras pardavė antrą turtą madingoje Niujorko apylinkėje.

Kaip ir pirmasis įrenginys, tai vienas iš Thierry Despont sukurtų interjerų. Despont pakeitė buvusią sandėlį į vieno šeimos namus, kuris subalansuoja pramonės detales (pvz., Atsparų plieną, medieną ir plyteles) prieš blizgančią, šiuolaikišką apdailą. Namuose yra apie 9000 kvadratinių pėdų su penkiais miegamaisiais, penkiais aukštais, sauna ir treniruoklių salė rūsyje, o ant stogo esanti terasa atsiveria vaizdas į Hadsono upę.

Tai nepakartojamos detalės, kurios suteikia ypatingą nuosavybę. Pastatas, pastatytas 1890-aisiais, iš pradžių buvo naudojamas kaip kavos skrudinimo gamykla ir vis dar turi ženklą vienai iš kavos įmonių, užimančių ją. Originalus liftas taip pat lieka nepažeistas. Pagal sąrašą, įėjimo salę įkvėpė "Maison de Verre" Paryžiuje, o pastato viršuje yra "sprawling 1500 kvadratinių pėdų gyvenamasis kambarys su virš 12 pėdų aukščio lubomis".

"Drexler" įsigijo "Townhouse" 2008 m. Už 5, 5 mln. JAV dolerių, sako " Wall Street Journal", ir dabar nori iškrauti ją už 29, 95 mln. JAV dolerių.

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis