Laikas kiekvienas žmogus sužinojo skirtumą tarp formalios ir pusiau formalios

Anonim

Vėliau vyresnio amžiaus žmonės reguliariai lankėsi renginiuose, kuriuose buvo dėvimi juodi kaklaraiščiai ir balta kaklaraištis. Tomis degančiomis dienomis formalus reiškė baltą kaklą ir uodegas, o pusiau formaliai - pusryčių drabužius, smokingus ir kitus juodų kaklaraiščių kartotinius. "Alas", tos dienos yra už mus, ir mes įstrigome į pasaulį, kuriame jau nebėra foggiest skirtumas tarp formalios ir pusiau formalus. Mes gyvename tamsiais laikais, džentelmenai.

Bet pasakyk! - kas toli nuotolyje? Ar tai šviesa tunelio gale? Švyturys tamsoje? Nedidelis vilties žvilgsnis?

Kodėl taip taip yra, nes šiandien sutvarkome drabužių kodus, netgi labiausiai suformuotą stiliaus žmogus gali suprasti. Štai kas yra formalus ir pusiau formalus būdas, kiekvieno veiksmo ir neleidimo, ir įkvėpimas jūsų kitam renginiui.

Oficialus ir pusiau formalus skirtumas

Paprasčiausiai šiuolaikiškos formos suknelė dažniausiai apima ir baltųjų kaklaraiščių, ir juodųjų kakavos drabužių kodus. Pusiau formalus, kaip rodo pavadinimas, yra šiek tiek labiau atsipalaidavęs - pagalvokite apie tamsų kostiumą ir kaklaraištį arba ką nors pavadintumėte "kokteilių" suknele.

Vyrų formalus drabužis

Tomas Fordas

"Smokingas" yra oficialios suknelės širdis. Dėl DRESSIEST atvejų, lankas yra privalomas - džemperis, baltas marškinėliai ir balti lankeliai. Šiek tiek mažiau pastebimų atvejų juodos kaklaraištis yra tos dienos tvarka, kaip tuščiojo striukės, juodos kumštelių ar liemenėlės ir juodos kojinės. Kiti renginiai gali reikalauti rytinio suknelės, dienos formalaus aprangos kodo, kurį sudaro rytas paltai, liemenė ir dryžuotas kelnes. Pastaba: taip, jei norite ne formaliai formaliai, galite pasiimti mėlyną smokingą.

SUSIJĘS: Kaip dėvėti "smokingas" ir kur nusipirkti

Oficialios Do's & Don'ts

Suitsupply

Susipažinkite su tradiciniu smokingu.

Štai kur jis kilo. Ir štai kaip jį dėvėti.

Negalima improvizuoti.

Tai nėra laikas juodai marškinėliai (arba bet kokia spalva, išskyrus baltą, šiuo klausimu), išraiškingas kaklaraištis ar dizainerio sportbačiai. Stick with the classics ir žiūrėkite "Rat Pack" puikiai.

Žinokite savo ryšius.

Keista, kad dėvėti juodą ar baltą lanko tvirtumą arba pasirinkti paprastą juodą tradicinį kaklo kaklą.

Ar reikia prisivilioti.

Jūsų pasirinkimas yra jūsų geriausias draugas. Įsitikinkite, kad jūsų kelnės nėra per ilgos ir jūsų striukė nėra per daug laisva. Jūsų formalus turėtų tilpti kaip sportinis automobilis, o ne visureigis.

Nepamirškite savo viliojimo.

Dušas. Skutimosi Taikyti odą (bet ne per daug). Pašalinkite prabangias papuošalus. Išstumkite norą išbandyti naują šukuoseną.

Paimk klausimus į savo rankas.

Sužinokite, kaip susirišti lanką. Jūs gyvenate "YouTube" pamokos eroje - nėra nieko iš anksto susietų dalykų. Ir kol jūs esate, vengiama išsinuomoti smokingus su vienodomis aistromis.

Neatitinka jūsų datos.

Tai nėra prom. Nepriklausomai nuo to, kaip ji primygtinai reikalinga, jūsų smokingas yra ne komplimentas savo suknelę. Jis nusipelno dėmesio savo dėmesio centre.

Sužinok vyrų pusiau oficialų drabužį

Canali

"Smokingas" nebūtų tinkamas pusiau oficialiam renginiui, bet vis tiek svarbu likti elegantiška, sudėtinga ir tvarkinga. Tikimės, kad tamsus kostiumas ir kaklaraištis vyks pusiau oficialių renginių vakarais. Dienos metu pusiau oficialių renginių lengvesni kostiumai yra priimtini (tačiau išlaikykite marškinius ir ryšius link konservatyvios spektro pabaigos). Batai turėtų išlikti apsirengę, o priedai, pavyzdžiui, kišeniniai kvadratai ir laikrodžiai, turėtų būti per maži.

Pasibaigus dienai, yra dar vienas dalykas, kuris yra svarbesnis negu bet kas kitas: jei kada nors nesate tikri dėl to, ko tikisi jūsų šeimininkas, paklauskite. Galite būti tikri, kad pažvelgsite į tą dalį, ir jie vertins jūsų pastangas, kad gautų tai teisingai. Išskyrus tai, tai daro ir neleidžia jums:

Pusiau formalios funkcijos ir klaidos

Zegna

Ar dėvėkite tinkamą kostiumą.

"Smokingas" yra per daug. Vasaros seersuckerio kostiumas yra per mažas. Tamsi vilna, gabardinas ar kašmyro kostiumas yra teisus. Jei renginys vyksta per dieną, tai yra lengvesnis kostiumas.

Nebijokite griaustinio kaklo.

Šiomis dienomis gerai eiti ne mažiau kaip pusiau oficialius renginius. Jei pageidaujate poliruoto išvaizdos, kurį suteikia kaklaraištis, vengti nieko per daug garsiai. Išgirskite naujoviškus drabužius, skirtus jūsų biure kalėdinėms vakarėliams.

Negalima drabužti.

Atkreipkite dėmesį, kad pusiau formalus vis dar yra žodis "formalus". Atitinkamai suknelė. "Chakis", džinsai ir šortai neturi vietos pusiau oficialiuose renginiuose. Nei polo marškinėliai. Nei sneakers. Jūs gaunate nuotrauką.

Bet atlikite auksinę taisyklę.

Kai kyla abejonių, geriau užkirsti kelią nei drabužis. Jei nusprendžiate tarp dviejų elementų, klysite formalaus pasirinkimo pusėje. Jei atsitiktų pasirodyti iki įvykio, kuris buvo pervertintas, galite deformacinį savo aprangą su mažais gudrybėmis, pvz., Pašalinti savo kaklaraištį.

Taigi tu turi. Dabar galite pasigirti savo daug mažiau madingų draugų apie aiškų skirtumą tarp formalios ir pusiau formalios. Atminkite, kad jei jums buvo paprašyta užsiimti formaliu apranga, eikite į smokingą ir neimkvizuokite ar nekreipkite dėmesio į tinkamumo svarbą.

Jei jums buvo paprašyta pereiti pusiau formaliai, tačiau tamsi kostiumai yra geriausias jūsų pasirinkimas vakar vakare, o konservatyvi žiebtuvėlio spalvos tinkamumas yra tinkamesnė dieną. Nebijokite griaustoti kaklaraiščių, bet svarbiausia, linksminkitės savo išvaizda ir prisiminkite auksinę taisyklę: kai kyla abejonių, geriau užkirsti kelią nei nėriniai.

1/10

Oficialus

Becks žino savo daiktus.

2/10

Pusiau formalus

Puikus dvigubas pasirinkimas šiltesniems mėnesiams.

3/10

Oficialus

Klasikinis juodas kaklasas / formalus išvaizda.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės