Įkvėpimo vadovas: 50 būdų, kaip dėvėti mėlyną kostiumą

Anonim

Mėlyna yra nauja juoda. Verslas vasaros, žiemos, verslo ar pramogų. Mėlyna niekada nebuvo populiari vyrų kostiumai. Spektras svyruoja nuo ryškių Napolio bliuzo iki šviesesnių atspalvių ir, žinoma, tamsesnių vidurnakčio ir tamsiai mėlynų kostiumų, kuriuos galima dėvėti beveik viską.

Žinant, ko dėvėti su mėlynu kostiumu, gali būti sudėtinga ir kartais nuobodi užduotis. Jūs arba nešiojate daugiau mėlynos spalvos, arba jūs pasirinksite atsitiktinę spalvą ir tikrai netvarka. Tada ateina klausimas: ar dėviu rudus batus ar juodas? Ką apie marškinius ar rožinius ar baltuosius darbus? Tiek daug klausimų.

Kad padėtume atsakyti į kelis klausimus, mes sukūrėme mėgstamiausių gatvių, įžymių ir kataloginių nuotraukų, kuriose pristatomi geriausi mėlyni kostiumai, rinkinys. Jame yra daugiau kaip 40 vyrų pavyzdžių, kurie mėgsta mėlyną kostiumą kaip ir vyrai. Jūs pamatysite, kad esame padengti vienkartinėmis, taip pat dvigubomis kojinėmis.

Paprastos taisyklės, kurių reikia laikytis, kai dėvi mėlyną kostiumą

 • Laikykis traškiai balto marškinėlio arba šviesesnio atspalvio rožinės arba mėlynos spalvos. Šios spalvos sukuria šiek tiek kontrastą, todėl jūsų mėlynas kostiumas pop.
 • Kalbant apie ryšius, pasaulis yra jūsų austrė. Aš norėčiau juodos arba tamsios, bet taip pat dirbs raudona, bordo ir žaluma.
 • Kaip jau buvo minėta, juodos arba rudos spalvos batai yra priimtini. Nėriniai pakabukai ar klaipedos yra gerai.
 • Jei jūsų kostiumas yra gerai įrengtas ir trumpesnis kojose ir kūne, tada laisvai dėvėti polo marškinius ir kai kuriuos sportinius su jais. Tai padarys gražią vasaros pakeitimą.

Ekspertų patarimai, kaip dėvėti savo mėlyną kostiumą

Mėlynas yra naujas karinio jūrų laivyno šaltinis, kuris buvo pastatytas keletą kartų, o klasikinis kostiumų kostiumas yra sunku įveikti. Aplink bet kurį didžiulį pasaulio miestą, rodo, kad dabar "mėlyna kostiumas" yra laikas.

Pastaraisiais metais "mėlyna" mėlyna leidžia naudoti panašias universalumo marškinių / kaklaraiščių kombinacijas (tai taps beveik visko), tačiau gatvėse / biure / pubuose bus žymiai daugiau smūgių. Tačiau būkite atsargūs, nes tonas, elektrinis ar smurtinis bliuzas yra geriausiai išvengta, 2-3 atspalviai lengvesni už jūsų karinį jūrų laivyną.

Mūsų rekomendacija, skirta korporacijų vaikinoms poroms su paprastu mėlynu ar plonu dryžuotu šviesiai mėlynu marškinėlių ir tamsaus kaštono Oxfordo avalyne. Dėl to, kad mes turime daugiau nuotykių, iškirptas apykaklė, drąsiai pažymėtos marškinėlių nuėmimas su stipriu foulardu arba paisley kaklaraišteliu pašalins tą konservatyvią žymą, kurią bandėte purtyti daugelį metų. Suporuokite su dantytomis drobėmis, kad liktumėte lygiagrečią žingsnį prieš seną mate dvigubą vienuolį prie vandens aušintuvo.

Atsitiktinai mėlynas kostiumas lengvoje tropinėje vilnoje arba medvilnėje yra nepakankamai elegantiškas su ryškia balta marškinėlių (be kaklaraiščių), baltųjų rankšluosčių liemenėlių, liemenėlių ar vairavimo batų. Mėlyna yra pasitikėjimo spalva, taigi jūs žinote sėjamąją, dėvėkite ją kaip jūs tai suprantate.

- Drew Hoare, buvęs rinkodaros vadybininkas - MJBale

Ką reikia ieškoti pirkdami mėlyną kostiumą

 • Venkite atspalvių, kurie neveikia verslui, pvz., Nėra kūdikio ar elektrinio bliuzo.
 • Pasirinkite kokybišką audinį.
 • Venkite šiukšlių blizgančio audinio.
 • Pasirinkite kostiumą, kurį galite atskirti skirtingomis progomis.
 • Vasaros metu medvilniniai ir lino kostiumai yra geresni, o vilnos ir kašmyro mišiniai labiau tinka žiemai.
 • Venkite poliesterio - nenorite atrodyti kaip Homeras Simpsonas.
 • Jei norite išbandyti kažką kito, eikite į pintinės kišeninio kostiumo striukę.

1/52

Kreditas: "Sartorialist"

2/52

Kreditas: "Sartorialist"

3/52

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens