Viduje Šiaurės Korėjos diktatūros aviakompanija, plaukiojantis tik į dvi paskirties vietas

Anonim

Dabar įlaipinimas: blogiausia oro linijų bendrovė pasaulyje.

Aviacijos reitingų svetainė "Skytrax" teikia senstančiam Sovietų laikų laivynui ir abejotiniems "Air Koryo" saugos standartams tik vieną žvaigždutę, o olandų fotografui Arthurui Mebiui, Šiaurės Korėjos nacionalinis vežėjas pasidaro įspūdžių.

"Mebius" retai žiūri į valstybinę " Dear Sky" aviakompaniją : "The Airlines" planus ir žmones . Nuotraukų knyga yra retas žvilgsnis į šalies šmeižikišką kietą kultūrą ir estetiką, besikeičiančią su fiktyviais anekdotais, kuriais puošiama garbinga Šiaurės Korėjos nacionalinės aviakompanijos istorija.

"Man buvo tiesiog sukrėtė meilė skraidyti", - sako Mebius apie savo patirtį. "Aš norėjau parodyti, kokią komandą aš pamačiau ten, ir pasakoti istoriją apie žmones ir jų lėktuvus".

Ir kokia unikali istorija tai yra. Dėl tam tikrų sankcijų ir aplinkosaugos apribojimų "Air Koryo" laiko kapsulių lėktuvuose leidžiama skraidyti į dvi tarptautines vietas: Kiniją ir Rusiją. Bet kokiu atveju Antonovs, Ilyushins ir Tupolevs veteranų parkas yra per senas tarptautiniams skrydžiams, tačiau įgula vis dar pasirengusi, o užsakomieji skrydžiai, skirti Šiaurės Korėjos aviacijai, greitai užpildo įdomiais turistais.

"Yra keletas ekscentriškų prisilietimų, pavyzdžiui, rodo Šiaurės Korėjos muzikinių juostų įvairaus pobūdžio pasirodymus, užbaigtus karinių manevrų fone".

"Mebius" važinėja aštuoniomis derliaus "Air Koryo" lėktuvais, kai kuriuose yra mėtų būklės interjerų, prasidedančių "Jet Age", ir perėmė daugiau nei 20 skrydžių. Jis užbaigė savo nuotraukų seriją per tris keliones į žinomą slaptą tautą.

Pasak " The Telegraph", "Air Koryo" keleiviai pastebėjo "nepakankamo" oro vežėjo "avarines procedūras", "sunkiai atpažįstamus" gazuotus gėrimus ir "nepatogiai garsų" variklio triukšmą, tačiau "Mebius" apibūdina malonią patirtį.

"Reguliariu skrydžiu iš Pekino orlaivis yra naujo" Tupolevo "ar" Antonovo ", kurio neatskiriama nuo šiuolaikinio" Airbus "ar" Boeing ", - sakė jis CNN. "Nors skrydžio laikas yra tik 90 minučių, kartu su karštais ir šaltais gėrimais (ir pirmuoju puikiu Šiaurės Korėjos alaus skoniu) tiekiamas nemokamas maistas neįtikėtinai mandagiu ir švelniu salono įgulos nariu."

Bet jei tikėjotės keistam, nebūsite visiškai nusivylę.

"Yra keletas ekscentriškų", - pridūrė jis. - Tokie kaip Šiaurės Korėjos muzikinių grupių spektaklių įvairūs scenos pasirodymai, užbaigti karinių manevrų fone, o garso takelis groja per orlaivį PA. Per "PA" buvo paskelbta "Yalu River" perėjimas į Šiaurės Korėjos oro erdvę. "

Aukščiau esančioje galerijoje žiūrėkite "Mielį dangų" ir "Air Koryo".

1/16

2/16

3/16

Įdomios Straipsniai

Ryan Reynolds įrodo, kodėl jis yra lydymo karalius

Kaip rausvai spalvoti kelnės dirbti ir žaisti be pamokos

Susipažinkite su "Pininfarina" sukurtu anglies pluošto dviračiu

50 būdų, kaip roko gėlių atspaudai neieško kaip senelės sofos