"The Luxe Loft of J.Crew" generalinis direktorius Mickey Drexler

Anonim

Madamogulei reikia mados trinkelės. Kai esate "J.Crew" generalinis direktorius Mickey Drexler, jis yra viename iš Niujorko garsiausių lagaminų pastatų vienoje iš labiausiai prestižinių gatvių.

Erdvi Tribeca palėpė, esanti 140 Franklino gatvėje, siūlo penkis miegamieji ir penki vonios kambariai. Kitos funkcijos apima tris "staliukas" ir tinkintą biliardo zoną, taip pat visus klasikinius gyvenimo palėpės privalumus - kaip 11 pėdų lubas, originalius stulpelius ir žymiai arkinius langus.

"Drexler" nepakartojamos, bet jaukios spalvos interjerai patenkins žinomo dizainerio Thierry Despont, kuris taip pat dirbo kaip Billas Gatesas ir Calvin Klein. Yra keletas rimtai išsamių tapetų, pareiškimų šviestuvai ir baldai, kurie, atrodo, galėjo būti tiesiog iš Mad Men . "Kiekviena buto erdvė buvo kruopščiai išnagrinėta ir kurortuojama, kad maksimaliai padidintų komfortą, funkciją ir dizaino estetiką", - skaitė sąrašas.

Kitas perkas? Pagal 6, 226 kvadratinių pėdų (578 kvadratinių metrų) mansardą yra pakankamai vietos, pagal sąrašą "personalo kambariai, treniruoklių salė ir studija / biblioteka". Tokiu atveju beveik nėra jokios priežasties kada nors palikti.

"Tai yra gana paprasta, tokia palėpė, kurią kiekvienas įsivaizduoja ir nori, bet niekada neranda", - teigia brokeris.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės