"Illustrator" įsivaizduoja "Pokemon" "Hottest" "Streetwear" "FW16"

Anonim

Pamiršk apie Steve McQueen, David Gandy ir Ryan Gosling. Naujos mėgstamiausios stiliaus piktogramos yra Pikachu, Charmander ir Bulbasaur.

Visi kalba apie "Pokemon Go", "uber" virusinės papildytos realybės programą, leidžiančią "sugauti" visus su savo išmaniuoju telefonu. Žaidimas sukėlė apgauti vaikus, žmones, kurie buvo apiplėšti, ir nepastebėję žaidėjai nukristi nuo uolų - tačiau tai nėra blogos naujienos.

Po programos astronomijos sėkmės grafikas Marcello Pisano žiūri į "Pokemon" lengvesnį požiūrį, populiariausių kišenių monstrų apsirengimas karščiausių sezono metu. Yra trys originalūs pradedantiesiems "Pokemon", taip pat fanatizuojantis "Pikachu" ir "furry Meowth", kurie sportuoja tokius kaip "Vetements", "GCDS", "MISBHV", "OFF-WHITE" ir "Gosha Rubchinskiy".

Tai nėra pirmas kartas, kai Pisano turi mišrią pop kultūrą ir stilių. Jis taip pat yra iliustruotų " Star Wars" ir "Thrones" žaidimų simbolių aukštosios temos temose. Patikrinkite jo Pokemon iliustracijas aukščiau ir likusią dalį "Instagram".

Įdomios Straipsniai

Tai yra geriausi plaukų produktai vyrams

Kaip nusipirkti batai be kojinių, jei norėtumėte atrodyti kaip karališkasis karalius

"Terrace House by Atelier M + A"

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą