"IKEA" naujausia kolekcija sukurs "Fashionistas", "Sneakerheads" ir "Skate entuziastai".

Anonim

IKEA oficialiai apšviesta. Tai šnipinėjamas gyvūnas SPÄNST, baldų bendradarbiavimas tarp gatvių etiketės "STAMPD", sukurtas siekiant parodyti savo naujausias temas ir sportines apčiuopiamas rankas minimaliomis sąlygomis.

Nuostabiai sukomplektuoti daiktai svyruoja nuo visko nuo įperkamų riedlentininkų iki skaidrių sportinių batelių, ant kėdžių ir drabužių. Dizainas sukurtas dėl Chriso Stampo, STAMPD įkūrėjo ir baldų dizainerio Maja Ganszyniec kūrybingų minčių.

Rezultatas yra natūraliai skandinaviškas, bet su nuosekliu monochromatiniu tvistu, kurį IKEA teigia, yra ne tik namų apstatymas - tai gyvenimo būdas.

"Mada ir baldai yra skirtingi gyvūnai, tačiau kūrybinis procesas yra panašus", - rašoma "IKEA" SPÄNST skelbime.

"Su šia kolekcija sužinojau, kad verta stumti ribas."

Dar svarbiau, kad kolekcijos daiktai yra gana prieinami. Skaidrios sneaker dėžutės mažmeninės prekybos už 20 JAV dolerių, o drabužių spinta yra 229 JAV dolerių. Net monochromatinis krepšinio lankelis pasiekia 35 JAV dolerius. Taip pat yra daugiau atsitiktinių dalykų, tokių kaip šviesos diodų šviesos lazdelės, kurias ketinama išmesti į kampą, kad šiuolaikiška pramoninė išvaizda.

Antspaudas paaiškino, kad tai buvo priežastis. "Aš užaugau banglenčių ir slidžių. Čia, So Cal, čiuožimas yra daugiau nei pervežimas. Tai kultūra. "

Tie, kurie nori su savo gatve išsidėstyti savo gatve, bus malonu sužinoti, kad kolekcija gali įsigyti visame pasaulyje nuo gegužės 1 d.

1/7

2/7

3/7

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje