Aš tiesiog turėjau didžiausią "WTF" kavos akimirką, pakeitusią viską apie tai, kaip aš ją gėriau

Anonim

Kai tu švelniai šypsojate savo nuostabia barista, tikslus jūsų kavos kapsulės padengimas yra tikriausiai nežinomas. Panašiai, kai grosite rytą, jūs galbūt galvojote apie tai "Mmm.life-blood" arba "This smells good", o ne ", ar aš čia atitiko tinkamus skonio profilius? "

Kuris yra pakankamai teisingas. Kava pasirodys jutiklių, tačiau ji atsiskleista nuo mašinos (arba jūsų hipstarista supjaustoma). Tai sakė, visada galima tobulinti, kaip atradome "Nespresso" neseniai "Master Origin Vinner".

Išskleidžiant naujausius "Nespresso" kūrinius, mes vis tiek keliaujame jaukiu kelione iš Indonezijos į Etiopiją. Štai ką mes sužinojome.

"Dvigubo šūvio" gavimas nėra vienintelis būdas padaryti Latte tvirtesnę

Tai gali užtrukti metus arba tai gali užtrukti tik mėnesį, bet tam tikru momentu jūsų standartinis latte nebebus jį sumažinti. Tai, kas prasidėjo kaip gražus karsto ir grietinėlės melange, dabar tik skonis kaip pienas. Bland, Inspidid, karvių šnipas. Nr sąveika. Kava yra toli atmintis. Tačiau jūsų italų draugo "espresso" vis dar yra žingsnis per toli.

Tai ką darai? Jūs pradedate pasakyti savo baristę "Padaryti stiprią", stengdamiesi neatsitikti kaip baisus narkotinis narkomanas. Nepaisant to, jūs vis daugiau ir daugiau užsikabinęs, ir prieš tai žinote, jūs gaunate purtyti, jei nesaldo sirupu bent du kartus iki 10:00.

Laimei, tai neturi būti tokiu būdu. Kaip mes sužinojau iš "Nespresso" kavos nepriekaištingų mokslininkų, kai kurie kavos tipai, priklausomai nuo to, kur jie auginami ir kaip jie yra apdorojami, gerina pieną geriau nei kiti. Taigi, jei jūsų vienintelis šūvis baltos spalvos dar nebeveikia, nebandykite tiesiog pereiti prie dvigubo šūvio eksperimento su skirtingomis pupelėmis ir kepsniais.

"Nespresso" meistras kilęs iš Indonezijos yra puikus intensyvios "Wildly aromatizuotos" kavos pavyzdys "Rich inquality texture", kuris pjauna pieną kaip peilis per mikrobangų sviestą. Kodėl gi neteikti?

Ne visi espressos yra aštrūs ir bitter

Jei norite pajusti, kad esate kavos žinovas, bet espreso ir ilgos juodos spalvos, nesijaudinkite: yra sprendimas. Gaukite savo rankas "Nespresso Master" kilmei iš Etiopijos, švelnus, dekadencingai aromatintas, lengviau užpiltas į liemenį, kad net latte guzzlers galės mėgautis solo. Premija: turtingos, šiltos vaisių uogienų ir apelsinų žiedų gėlės pastabos. Po to, kai jūs išgirsite, jūs tikriausiai nenorėsite vėl sugadinti kavos pieno.

Gera kava padarys tave švelniu

Surf jibber aide (frooothin "liemenėlė), tai yra 100% tikra, kad, nebent jūs naudojate" French Press "arba" Moka Pot ", bet kokia jūsų laiką gėrėta kava turi puikų sluoksnį putų viršuje. Jokių išimčių. Skystas velvet arba gtfo.

"Geros kavos įrodymas viskas yra putojantis".

Puikus kavos pupelių puodelis sukuria puikią kremą - tai parašyta tamsiai rudos spalvos putplasčio, kuri yra ant neseniai pagaminto espreso šūvio. Šios kremo buvimas rodo aukštos kokybės, maltą kavą ir patyrusią baristą. Tai taip pat padeda jūsų kavai suteikti daugiau skonio ir ilgesnio prieskoninio skonio, nei lašinti kavą.

Jei jūsų kavoje nėra kremo, yra tikimybė, kad pupelės nebus laikomos sandariai uždarytoje talpykloje, nesvarbu, kas prasidėjo, ar buvo išvesti per greitai.

Kvapas tai daro geriau

Mes žinome, kad žinote. Tačiau mūsų naujausias kavos skonio patyrimas mus paskatino kruopščiai paversti pragarą iš kito espreso. Jūs būsite nustebinti, kiek daug nosies skonio yra po jūsų makiažo mikro putomis ir espresso kremo.

Kava eina gerai su Bolonese

Pabarstykite šiek tiek šviežiai maltos kavos pupelės per "Nonna" arba keptuvą iš smulkiai skrudinto espreso. Kai jūsų partneris / šeimos nariai ar draugai meldžia jus dažniau perimti maistą, dažniau sakau, kad mes jus ne įspėjome. Peržiūrėkite receptą čia. Oi ir, jei negeriantis kava, kuri geria kitus, šokoladui nepatinka, tai gali būti geresnis būdas neišvengiamai plėtoti savo skonį, negu Mochas.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai