Humming šuniukas: Naujoji Sidnėjaus jogos studija su stiliumi

Anonim

Jei ieškote naujų, stilingų būdų, kaip tinkamai ir tiksliai išvysti Sidnėjuje, tada atrodykite ne daugiau kaip "Humming Puppy", jogos studija, kuri leidžia jums palikti išorinį pasaulį ir pasinerti į gerą vibraciją.

"Humming šuniukas gimė iš troškimo sekti mano aistra dėstyti jogą ir įkvėpti tuos, kurie manė, jog joga gali būti ne jiems, o tik hipijui. Chrisas ir aš taip pat norėjome pristatyti jogą tokiu būdu, kuris buvo kitoks nei bet kurioje pramonės šakoje, ir suteikė mūsų studentams patirties, kad galvoja apie jų kiekvieną poreikį ", - teigia vienas iš įkūrėjų Jackie Aleksandras.

Prisijunkite prie "Humming" šuniuko "Melbourne", Sidnėjaus studija, kuri bus atidaryta "Redfern" hipster centre, ir pasiūlys daugiau tų pačių individualizuotų ir nerūpestingų pamokų, kurias mokėsi Viktorijos jogai.

Bet kas daro "Humming" šuniuką Sidnėjuje privalo išbandyti fitnesą 2016 m.? "Humming" šuniukas, dirbantis visą darbo dieną dirbantiems mokytojams, o ne subrangovams, taip pat suteikia studentams galimybę pritaikyti savo klases ir netgi pasirenka motinystės pozicijas internete, sukūręs studijų "šeimos atmosferą".

"Viena iš mūsų mottų yra" važiavimo šviesa ir paliekama jaustis dar lengvesnė ", todėl mes suteikiame savo studentams viską, ko jie turi praktikuoti, nuo kilimėlių iki blokų, dirželių ir tvirtinimo elementų, tada viską, ko reikia, įrengtos vonios patalpos. " Taip, teisingai. "Humming" šuniukas suteikia šampūną, kondicionierių, kūno skalbimą, rankšluosčius ir net dušo dangtelius, plaukų džiovintuvus ir ištiesinimo priemones, jei norėtumėte išauginti ir palaikyti ryšį su savo moterišku puse.

"Labiausiai unikalus Humming Puppy elementas yra" hum ". "Sako Džekis, remdamasis 4 klasių stiliumi, kuriuos siūlo" Humming "šuniukas, kuris pasitarnauja pradedantiesiems iki patyrusiausio jogo. Tiems, kurie nori "super atšaldytos atkūrimo klasės", yra "Mellow Hum", arba jei esate išbandęs varžovą ir norite sustiprinti savo humą, yra dirbtuvių stiliaus klasių, skatinančių pažengusius pozi cius ir daug žaismingos mokytojų ir mokytojų sąveikos. studentai.

Bet prieš pradėdami galvoti, "Humming Puppy" yra tik ponios studija, galvoja dar kartą. "2016" yra "Broga" metai. "Melburne esančioje studijoje mes matėme didžiulį vyrų augimą, o kai kuriose klasėse vyrų skaičius viršija moterų skaičių. Mes nustatėme, kad mūsų vyriškos lyties studentai turi ir nori, kad praktika komplimentų savo dažniausiai "hardcore 545" arba "Crossfit" mokymus ir kad tai padėtų pagerinti jų veiklą šiose srityse ".

Pridėkite prie jo daugybę fizinių ir psichinių pranašumų, pavyzdžiui, jausite ramus ir labiau dėmesingas, ir jūs turite sau vidutinio amžiaus rezoliuciją, kurią galėtumėte iš tikrųjų sekti. "Humming" šuniukas Sidnėjus oficialiai atidaromas pirmadienį, balandžio 11 d., O dvi savaites pasiūlys nemokamas jogos pamokas, kad galėtumėte pabandyti prieš įsigydami. Mėnesinis neribotas leidimas nustatys jums atvirą 115 dolerių, todėl galėsite palaikyti ryšį su savo "Broga-loving" stiliaus dalimi, neatsisakydami savo savaitinio "crossfit" nustatymo.

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje