Kaip dėvėti smokingą ir kur nusipirkti

Anonim

Dauguma vyrų jaučiasi netinkami, kai kalbama apie smokingų renginius. Juodas kaklaraištis? Labai formalus? Tu jau pradėjau prakaituoti. Tačiau mokymasis, kaip dėvėti smokingus, turėtų būti švenčiamas, o ne vengiama. Kaip dažnai mes iš tiesų gauname galimybę apsirengti kaip turtingi ir garsūs - elegantiški juodi tuksai ir lakinės odos batai su vienodais sluoksniais plaukais - ir pasidžiaugti realybe 007?

Shaken, not stirred, čia yra mūsų oficialus vadovas, kaip dėvėti smokesodą. Mes suskirstėme pagrindinius gabalus ir reikmenis, kurių jums reikės, taip pat pagrindinius "smoking gent" stiliaus patarimus: klasikinius, šiuolaikinius ir kūrybingus.

Šį sezoną spustelėkite per skaidrių demonstraciją geriausiems smokingams - žemoms ir aukštoms kainoms.

Kostiumas

Žiūrėk smokingą kaip galimybę investuoti į kažką gražaus. Taigi, jei turite pinigų, eikite į užsakymą: prabangūs audiniai, išskirtines detalės ir pirštinės. Ieško stovo? Ieškokite paprastos elegancijos. Tuksas turėtų būti patogus ir minkštesnis už jūsų formą, bet neturėtų atrodyti pernelyg plonas ar liesas. Susilaikykite nuo tendencijų, kai kalbama apie supjaustymą, smagu į "Tux", kuris gali būti plakamas bet kokiam oficialiam renginiui. Ir daugelį metų ateityje.

Striukė Kaip išnaudoti kuo daugiau iš savo "Tux" prasideda nuo audinio : gryna vata yra tavo etiketė. Tuo tarpu šilkas (su šliuvelių apdaila), kašmyrui ir akstinui yra nešvarios tuks medžiagos, kurios papildo tekstūrą ir mažiau klasikinį stiliaus matmenį jūsų tuksui.

Dabar spalva . Pasirinkę klasikinę juodą arba vidurnaktį mėlyną, kad išsiskirtų iš kitų svečių. Burgundija yra labiau madinga, o jūra, o grietinėlė ir smėlio spalvos - populiarios striukės tonai.

Dažniausiai naudojamas vakarienės striukės stilius yra vienkartinės ir viengubo mygtuko įvairovė, padengta satino lapeliais. Tačiau dviaukštė grįžo daugiausia. Taigi priimk, jei norite šiandien paskelbti pasakojimo fragmentą, kuris yra tradicinis.

Galiausiai, lapeliai . "Peak" lentos yra tradicinis "Tux" liemenių apykaklės stilius, kuris išryškina aukščiausios klasės formalumus per verslo lygį. Tačiau skaros apykaklės yra poliruotos alternatyva, kuri, atrodo, yra šiuolaikiška ir unikali tarp visų tipinių smailių.

Kelnas Kelnės iš pradžių atrodo šiek tiek mažiau įdomios. Bet jis supakuotas visomis galimybėmis. Yra tradicinis: reguliariai nupjauta kojos judėjimui su aukštybine juostele. Aukštybinis aukštis puikiai tinka, jei esate linkęs dėvėti juosmens apykaklę, apatinė dalis nešvari liemens juosta.

Šiuolaikiniai vyrai turėtų pasirinkti paprastą kojos pietų stiliaus kelnių su vidutinio aukščio pjūviu. Dėl liukso prisilietimo, kodėl gi ne išbandyti satino juosmenį, modernią alternatyvą sudėtingam cummerbundui, kuris šiandien daug nenaudojamas.

Į audinį . Eikite tik iš audinio, austi iš vilnos - ir su mohero mišiniu, kad būtų prabangus blizgus. Bet niekada velvetas, nes jis linkęs sėdėti blogai ir atrodyti pigiai. Yra įdomus, kad turi būti su modeliais, tačiau tradiciškai naudojamas su satino smokingo juostelėmis žemyn kelnių, arba pareiškimas pledas, pavyzdžiui, "blackwatch" - tai pankų karalystė, kuri karaliavo jūsų dugnomis.

Bow Tie Bokštelis yra jūsų smokingo karūna. Atsikratykite nieko, pritvirtintų ar iš anksto susietų, tai tik tinginystė. "Self-tie bow" sukuria daug geresnę apdailą, kurią galima pritaikyti pagal dydį, formą ir stilių, palyginti su "faux-perfect clip-on".

"Barathea" šilkas yra tradicinis kaklarotas audinys - matinis ir grūdėtas tekstūra. Šiandien naudojamas blizgus šilkas ir satinas yra labiau populiarus, bet yra kažkas daužo apie baratėją. Dėl pliušinių alternatyvų eikite aksominėmis, bet tik tuo atveju, jei naudojate vilnos striukę. Nepalikite aksomo už aksomo. Tradicionalūs ar pirmieji laikai, laikykite juodą. Tai yra jūsų saugiausias statymas.

Kaip stiliaus Tux

Juodas kaklaraištis

Tradiciniai juodi kaklaraiščių ansambliai susideda iš vakarietiško kostiumo, balto marškinėlio ir lanko. Marškinėliai turėtų būti baltos vakarinės marškinėliai su sparnu ar apvalkalu, taip pat su petnešomis, prancūziškomis rankogalėmis ir smeigtukais. Tatuiruotė turi būti ta pačia medžiaga, kaip ir atlošas, o batai turi būti juodi Oksfordo batai ir lakinės odos papildomos klasės.

Jūsų didžiausias skirtumas? Skutimosi. Sutelkite dėmesį į gerai laikomą barzdą arba eikite švariai randu. Jūsų plaukams jūs dar galite pasirinkti: šoninės dalies šliaužtinuką, mažą žmogeliuką ar šiuolaikinį dubenėlį supjaustyti? Paleisti.

Šiuolaikinis

Tuxedo stiliaus taisyklės yra perrašomos kiekvieną sezoną, todėl nuolat keičiasi atnaujinimai. "Smokingas" buvo padalintas į pietų striukę ir kelnes taip pat atsiskiria, kad būtų galima žaisti aplink spalvą ir medžiagą.

Pažvelkite į bordo, giliai violetinius ir alyvuogių žalias, kad šiuolaikinės smokingos spalvos, tamsiai tamsios spalvos ar vidurnakčio mėlynos spalvos yra labiausiai klasikinis atspalvių (be juodo). Pakeisk "Oxfords" mažiau formaliam derbiui arba vienuolio dirželio bateliai šiuolaikiškam smūgiui.

Bet aksesuarai yra jūsų galimybė pamačius: perlamutrines rankogalių motiną, ploną aksominį lanką ir pastelinį šilko boutonniere ir paisley kišeninius kvadratinius stiliaus identifikatorius, kad tradiciniai juodi kaklaraiščiai neleis.

Kūrybingas

Šiukų vakarienės striukė - tai vyras protingas atsitiktinis draugas šiomis dienomis. Puiki nakties išvaizda, pasirenkamas tamsios spalvos aksomo apyrankės apvalkalas su gėlių žakardo detalėmis, jei jums patinka raštas ir tekstūra. Aukščiausias lentynas yra dizaino išrašas, modernizuotas su juodais mygtukų marškinėliai - be kaklaraiščių - su ploni tinkančiais kelnais ir Jodhpur batai - odinis "Chelsea", suteikiantis glam-rock apdailą "Tux" striukei.

"Euro-chic" jausmas, po švarku perjunkite smulkius voleliu kaklo megztinius. Ir boghemietis turėtų ieškoti atviro kaklo senelių marškinių, paslydęs ant aksominio siurblių ar drožlių su žiedais ar išspausti detalėmis. Nulaužykite lazdele sukimpę. Très elegantiškas.

1/14

Brioni

PIRKTI

2/14

Brunello Cucinelli

PIRKTI

3/14

"Dolce & Gabbana"

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą