Kaip dėvėti smiltis ir talpyklas, nesvarbu kaip baltos spalvos šiukšlių

Anonim

Spleštiniai (viršūnės ir liemenės mūsų pasauliniams skaitytojams) yra Australijos gyvenimo būdo dalis. Dėl jų orų vasaros mėnesiais, o praktinė jų drabužių lengvumo priežastis yra nacionalinė piktograma ir deja, boganų uniforma. Bet ar kada nors susimąstėte, kaip nešioti singletą, nepanaikinant baltos šiukšlių?

Iš stiliaus perspektyvos, kuklus singletas persikėlė per pastaruosius sezonus, išradimas iš populiarios apatinio trikotažo į priimtiną atsitiktinį drabužio variantą. Tačiau prieš tuos baltuosius ginklus, taikomos tam tikros taisyklės. Kelias yra siauras, kai kalbama apie šį drabužių žanrą. Taigi, čia yra stilių, atvejų ir prekių ženklų, į kuriuos turite laikytis.

Žinokite savo "Singlet & Tank" stilius

Slim Fit

Įrengtas singletas iš tiesų yra rizika, kai dėvima už namo, reikalaujanti pasitikėjimo savimi netoleruojančiu / sporto šakos būdu. Su senovine "Americana" tendencija (pagalvokime Marloną Brandą) tęsiasi 2015 m., Susiekite traškią baltą baką (pagalvokite apie paprastą ir minimalų, vengiant atspaudų) su lino medvilnės kelnais. Smeigtukai atsparūs išvaizdai, kai eina į sunkesnį audinį, kuris papildo daugiau gylio ir tekstūros, pavyzdžiui, rišti medvilnę.

Vienuoliuku reikia tvirtai pritvirtinti ar sėdėti ties vidpadžio aukščiu - tai gali priklausyti nuo nuotaikos. Baigti jį su plimzeliais, valčių batais arba plokščiais moccassins, jei mieste.

Tankūs talpyklos taip pat yra puikios sluoksniuotos detalės ir suteikia daugiau aušinimo vertės negu įprasta medvilnės tee. Įdėkite jį po trikotažą, švarką, striukę ar net marškinius, todėl žiūrovams sunku atskirti, ar jūs iš tikrųjų dėvėjote "singletą".

Atsipalaidavęs-fit


Šio pjūvio universalus universalumas leidžia važiuoti į vasarą esminiu (ir mažiau ginčytinu), palyginti su jo trumpomis ir ilgomis kolegomis. Šį kartą eikite į spausdintą ar spalvotą įvairovę - ar tai drąsus ir drąsus (pagalvokite, kad kaklaraištis ir geometrinis pavidalas), ar subtilesnė Bretanės juosta.

Modeliai yra puikus būdas grąžinti kai kuriuos asmenybes žiūrovams, taip pat suteikia jūsų aprangą orientacinį tašką su iliustracijomis ir įspūdingomis detalėmis. Suporuokite cisterną puikiai pritaikytais šortais (virš kelio yra ideali) ir nesikreipkite per trumpą ilgį.

Pagaliau pasipriešinkite norui priimti beformius dugnus, pvz., Ilgalaikius laivus ar krovinius, nes jie gali pasiūlyti daug papildomų krovinių. Pabandykite išvaizdą, naudodami pora minimalių treniruoklių, valčių batų ar net odinių sandalų, skirtų super drąsiai.

Ilga linija

Tik madingai drąsūs ilgaplaukiai siluetai, kaip tikimasi, šiais metais darys didelę įtaką per pagrindines vasaros (ir žiemos) gabalus - netgi vienetus. Panašiai tvirtas, ūdos gali būti dėvimi solo, tačiau tai geriausiai tinka sluoksniams - gerai nuslysti po bombonešio striukės arba laisvuoju striukiu.

Pakelti aštuonias linijas su sportu ir sportine laisvalaikiu, suporuoti cisterną su kelio kelnais (rankogalių rankogalių tvirtai laikyti rankomis, geriausiai išlaikyti formą), apipjaustytą atsipalaidavusį blauzdą ar plonius džinsus. Ši tendencija labai priklauso ir nuo vienviečio, ir tokiu būdu laikykite ją bespalviais, naudodami tik paprastus piešinius pilkai, juodai ir baltai.

Sportas įkvėpė

NBA ir senosios mokyklos komandos sukūrimas yra neįtikėtinas, kad prekės ženklai buvo greitai peršokti į stiliaus pranašumą. Atletiškas įkvėptas singletas puikiai tinka sneakerio galvijai ir hiperbėjai, kurie nori pateikti kitokio pobūdžio pareiškimą. Suporuotas atgal su džinsais ir sportbačiais yra labai atsitiktinis, tačiau su tinkamu singlu pasirinkimu gali būti nugalėtojas.

Tinkamos vienkartinės progos

Įsitikinkite, kad atkreipėte ypatingą dėmesį į tai, kur dėvi savo singletą. Paplūdimys, baseinas, parkas yra puikiai tinka vienkartiniams drabužiams, neatsižvelgiant į jo tvirtumą ir stilių. Tuo tarpu visur mieste yra ir labai apgyvendinta (manau, kad prekybos centras, einantis vakarienei, gėrimai baruose ar kažkur vienodai įprasti) - uždaras singlas uždraustas. Arba bent jau ant rankovių ar atsipalaidavęs švarkas, kad paslėptumėte faktą, kad dėvėjote "singletą".

Dos

  • Accessorise - laikrodžiai, apyrankės, karoliai.
  • Dirbk - raumenys daro baką atrodyti geriau
  • Laikykitės miegančiųjų marškinių miego

Nepasiduok

  • Dėvėkite ypatingomis progomis - ty. Vestuvės, bah mitzvahs
  • Dėvėkite blogus montavimo elementus. Jie linkę greitai prarasti formą, todėl kiekvieną sezoną pasirenkate atnaujinti.

Prekiniai ženklai, kuriuos mes mylime

Aleksandras Vangas

Niujorke įsikūrusi "Wang" marškiniai yra klasikiniu požiūriu atsipalaidavę ir atspindi miesto skonį. Jo naujausios galimybės apima žemo kaklo raumenų baką, pagamintą iš lengvojo raišlio trikotažo ir šilko, ir minkšta pima medvilnę su užrašu "kišenė".

Bassike

Australijos etiketė "Bassike" - tai viskas, kaip sukurti ilgaamžiškumo drabužių spintelių klodus, taip pat pagrindinį stilių su aukščiausios kokybės ir tvariais audiniais. Ekologiškas Džersis, naudojamas jų naujausioje pasirinktoje, yra puikus atleidimas iš darbo, treniruoklių salė išryškėja ir gerai prilygsta lino švarkui.

John Elliot

"John Elliot" pagamintas iš minkščiausios medvilnės visame pasaulyje. Paspauskite John Elliot čia specialiai paprastoms, gerai išvystytoms ir puikiai tinkai moterims.

Kur nusipirkti vyrų raišteliai ir tankai

Aukščiausios klasės firminėms rinktinėms mes rekomenduojame "SSENSE"
Dėl madingos mados mes rekomenduojame ASOS arba TOPMAN

Galutiniai žodžiai

Kalbant apie jūsų "singlet" atranką ir sportą, viskas priklauso nuo to: būti tikri, savimi užtikrinta ir tikslinga. Jei kyla abejonių, pasirinkite super švarias spalvas ir atsipalaidavę, kad nepritartumėte prie talpyklos.

Teminiai deriniai, tokie kaip jūrinis, boheminis ar sportluksas, reikalauja papildomo planavimo (ir šiek tiek drąsos) išsitraukti, bet gerai padaryti, vasaros puošimas į kitą lygį.

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas