Kaip dėvėti skara (ir atrodo, kad tai daro Europoje)

Anonim

Paveikslėlis šalikas. Tai tiesiog audinio stačiakampis, ar ne? Tai nebūtinai galėjo būti paprastesnė, tačiau daugybė vyrų nerimauja dėl to, kaip dėvėti vieną (arba dar blogiau, įsitikinę, kad tai nėra žmogaus priedas). Gerbiamieji, ponai: šalikas nėra jūsų vyriškumo puolimas, taip pat sunku dėvėti. Nesvarbu, ar šiltuoju mėnesiu stenkitės šaltą žiemą, apsisaugoję nuo saulės ar tiesiog norėdami šiek tiek atsipalaiduoti savo drabužių spintai, moka žinoti, kaip tai padaryti.

Šaliko stilius 1 variantas - "Big & Bold"

Viskas gerai atrodo, jei turite pasitikėjimą, kad jį ištrauktumėte. Šis vaikinas nesivargino nuo spalvos ar atpažįstamo rašto, ir atrodytų, kad skara gali būti tokia aukšta, kaip ir tuo atveju, jei jūs ją atsieksite, bet jis tai padaro. Papildomi rėmeliai eina į netvarkingą įvyniojimo stilių, kurį jam pavyko padaryti kietai - ne tik jis puikiai atrodo, bet tikriausiai jis turi šiliausią kaklą bent kelis blokus.

Šaliko stilius - tinkamas ir paleistas

Šis geras džentelmenas demonstruoja kažką, vadinamą Paryžiaus mazgu. Tai lengviau neišvengiama: pusę sulenkite šaliką, padėkite ją ant kaklo atlošo ir traukite laisvąsias galas per lenktą galą. Šio mazgo nauda yra ta, kad ją galima lengvai reguliuoti (tiesiog nepamirškite, kad tai ne kaklaraištis - palikite ją laisvai) ir gali būti pritvirtintas prie jūsų striukės, kad pridėtumėte šilumą.

Šaliko stiliaus 1 galimybė - pagrindinė pritraukimas

Šalikai gali pridėti stiprią stiliaus elementą net labiausiai demure drabužiui. Naudokite skara kaip galimybę įpurškti spalvą į savo išvaizdą. Tol, kol jis nepakenks likusio jūsų aprangos funkcionalumui ar estetikai, niekas negirdės klausimo, naudojant skarą kaip pièce de résistance. Šis žmogus sėkmingai padaro savo šaliką pagrindine atrakcija, išlaikydamas likusią pusę - pilką kostiumą ir balta kišenę - paprasta.

Šaliko stilius 1 variantas - p. Mažas ir paprastas

Ši žiemą neužleis šilta, bet ji taps geriausiu apsirengusi sąrašo viršuje. Nedidelis skara gali būti tik papildoma dozė, padrumsti jūsų aprangos poreikius. Pasirinkite kažką drąsios spalvos ar dizaino ar pasirinkti šaliką, kuri pagirtino kitus jūsų priedus, tokius kaip švarko skrybėlę ir akinius nuo saulės. Tai atkreipia dėmesį į tokius dalykus, kaip ir tie, kurie atskiria vyrus nuo berniukų (žinoma, kalbant, žinoma).

Šaliko stiliaus 1 galimybė - kaip šypsosi Kanye

Iš esmės, raktas į ką nors panašų į Kanye atrodys, nes jūs tiesiog nesuteikite @ * #%, apie ką kiti galvoja apie jus. Aš turiu omenyje, kad žmogus netgi nenuostabu, kad jis kaklaraiščiai susimaišytų tą šaliką. Jis tokia superžvaigždė savo protu, kad ant jo kaklo sukabinti skarą ir užrakinti jį pagal savo švarką yra pakankamai stilius. Kanye nė žodžio pavadinimu "Aš esu Dievas".

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens