Kaip dėvėti kokteilių drabužių kodą

Anonim

Kai kas nors atsineša kokteilį per naktį, labiausiai vertinate nemokamą gėrimą. Tačiau, gavus vaško įspaudintą, įspaustą kremo voką su kvietimu viduje, kuriame rašoma "kokteilio drabužis", daugelis šiuolaikinių gentų liko neišsipildžiusi, o ne pumpuojami, dėl galimybės šiek tiek apsirengti.

Pakalbėkime apie kokteilio drabužius: ar kostiumai yra privalomi? Ar šiandien yra priimtini džinsai ir švarkai? Ir mūsų sportuojame apsėstas, prabangus pasaulis, ar švarūs balti sportbačiai supjaustyti jį? Svarstomas klausimas, ką dėvėti yra bendras rūpestis. Kodėl juoda kaklaraištis, protingas atsitiktinis ir verslo atsitiktinis būdas jau išleidžia jus per savo suknelių kodą. Taigi atsipalaiduoti, kvėpuoti giliai. Mes esame čia, kad atsipalaiduotume savo protą ir drabužių spiną. Mes kartą ir visiems laikams atsisakėme kokteilių drabužių kodą. Ir įdėti šiuolaikinę nugara ant jo.

Kokteilių drabužių apibrėžimas

Kokteilių drabužiai įgijo populiarumą dvidešimties ir trečiąjį dešimtmetį, kai turtingesniuose, madinguose namuose tapo įprasta mėgautis vakarienės gėrimais ir kanapėmis valandomis tarp dienos ir vakaro. Tuo metu socialiniai įvykiai, veikla ir šventieji įvykiai reikalavo, kad vyrai "pakeistų" savo rinkinį, kad jie būtų tinkamiau apsirengę. Ir taip sukūrė naują drabužių kodą.

Iš esmės tai yra pusiau formalaus išvaizdos ar drabužis, kuris jus privers nuo dienos iki nakties; perpildytas atotrūkis tarp atsipalaidavimo dieną, kuris yra pernelyg atsipalaidavęs, ir formalus vakarinis drabužis, kuris yra pernelyg primingas ir tinkamas.

Šiuolaikiniame kontekste, "tarp valandų" aprangos kodas yra akivaizdžiai taikomas kokteilių vakarėliams, bet taip pat vestuvėms, jubiliejui, oficialiems gimtadienio šventėms ir nesenstantiems sporto renginiams, pvz., Lenktynėms. Iš esmės, kai reikalaujama šiek tiek patobulinti, senas chap.


SUSIJĘS: Kaip suknelė "juodoji pakaba"

Kokteilių drabužiai "Do's & Dont's"

Nors esame ne tie, kurie nustato stiliaus taisykles akmenimis, mes iš tikrųjų dideli, mokydamiesi taisyklių. Žinios apie gaires reiškia, kad esate pasiruošę truputį sulenkti taisykles (be atrodo, kaip netinkamas). Atsižvelgdami į savo individualų stilių ir įvaldę kokteilių vadovą, čia pateikiama keletas dalykų, kurių nereikia:

  • Ar eik ko nors pritaikyti. "Smokingas" yra per daug, bet reikalingas kostiumas arba švarkas / kelnės.
  • Negarbinkite garbės svečio. Jei lankotės gimtadienio ar kitokiame renginyje, kuriame dėmesio centre turi būti kažkas ypatingas, palikite nemažai ryškių spalvų ir blyksčių priedų.
  • Pridėkite asmeninių ryšių, bet atidžiai apsvarstykite juos. Jūs nenorite būti prisimenamas kaip "neono rausvos striukės vaikinas" iš savo draugo vestuvių.
  • Nebijokite užduoti klausimų. Jei kada nors nesate tikri dėl to, kas yra tinkamas renginio renginys, paklauskite to priimančio asmens. Galų gale jie yra labiausiai investuodami, kad išvengtumėte painiavos ir nepatogumų.

Vis dar kyla abejonių? Tai visada saugiau apsivilkti (bet vis tiek, palikite, kad smokingas namuose).

Pagrindinės kokteilių drabužių detalės

Kokteilių drabužių grožis yra tas, kad, nors tai yra gana formalus aprangos kodas, dar yra galimybių kūrybiškai ir asmeniškai interpretuoti. Štai ką tu turi dėvėti:

Kostiumai ir siuvimas

Siuvinėjimas - tai kostiumas: dviejų dalių, smailių ar puošmenų atlošo numeris. Juodas yra tinkamas, tačiau šiuolaikinis yra tamsus arba pilkas. Šviesiai pilka yra švieži vasaros vestuvėms, o tamsiai pilka yra puikus žiemos išvaizda ir yra kur kas sudėtingesnė.

Jei žinote, kad drabužių kodas nėra labai griežtas, ištirkite spalvas (šiuo atveju visada tamsi), pvz., Bordo, alyvuogių arba kakių. Būtina išlaikyti minimalius modelius, prilipusius prie langų patikros (nedidelio masto) ir smailių juostų (niekada neskaidrių ar storų).

Nežinote apie spaudinius? Pasirinkti tekstūrą. Tai pasiekiama iš kostiumo audinio: mohieras, skirtas subtiliam blizgesiui ir eglutėms, arba granuliuotos apdailos sluoksnio dizainas.

Galiausiai, netikėtai matyti, kad vyrai, kurie dėvi kokteilio drabužius, atsiskleidžia. Savo laisvalaikiu sumaišykite ir sujunkite striukę su kelnais, tačiau tradicionalizuojantieji bus nuliūdinti džinsu, netgi jei jie yra pagaminti pagal dydį blauzdos esančius džinsus. Palaikykite savo mėlyną gėrimą su draugais dienos gėrimais.

SHOP SUITS @ MR PORTER SHOP SUITS @ ASOS

Marškinėliai

Laikykite marškinius darniai suderintu su savo kostiumu ar šlepetėmis. Nešvaraus tonas - mėlyna, balta arba pilka - yra jūsų saugiausias statymas, ypač dėvint patikrintą arba dryžuotą striukę. Nešioti paprastą šlepetę? Pažvelkite į mažai svarbius patikrinimus ar juosteles ar net gėlių žakardinį romantišką kraštą. Kitas elegantiškas stilius yra paprastas juodas trumpas - be kaklaraiščio ar baltos spalvos vasaros dienos jaustis.

Didžiausia klaida, padaryta apykakle, yra apykaklė. Venkite nestandartinių, švelnios marškinių apykaklės rūšių ir įsitikinkite, kad jie pagaminti iš medvilnės ir iš natūralaus audinio pynimo. Jis turėtų jaustis ir atrodyti traškus, ir staigiai prispaustas prie apykaklės ir rankogalių. Kalbėdamas apie tai, išvengti prancūziškų rankogalių dienos įvykiams, taupant juos vakariniuose vakariniuose renginiuose, kur jūs tikrai norite įspūdį.

SHOP SHIRTS @ MATCHES FASHION SHOP SHIRTS @ HM

Kaklaraiščiai / kišeniniai kvadratai

Dabar galite atsikratyti mažesnių oficialių kokteilių renginių, tačiau kitu atveju tai vis dar reikalauja. Tai yra jūsų galimybė gauti šiek tiek daugiau kūrybingumo. Jei pasirinksite paprastą marškinėlę ir kostiumą, galite pereiti prie drąsesnių kaklų.

Jei jūsų marškiniai ar kostiumas turi raštą, geriausia pasirinkti paprastą kaklaraištį, papildančią spalvą. Tai yra "ne", kad įtemptų pirštus (pernelyg naujiena ieškoma be "tux"), bet didelis "taip" kišenėse. Panašiai kaip kaklaraištis, kvadratas turi būti šilkas, o jūsų striukėje - neutralus arba spalvotas, jis yra gyvas ar raštuotas ir įmirkytas, jei išdžiovinote monochrominį puošmeną.

PARDUOTUVĖ TIES @ MR PORTER SHOP TIES @ FARFETCH

Apsiauti batus

Kai galvojote apie kokteilį, eikite į Oksfordo batą. Juodos ir tamsiai rudos spalvos yra puikus spalvų pasirinkimas paprastam batui, tuo tarpu brošiūno skylės dizainas suteiks jums žingsnį tekstūros skyriuje, nepakenks kokteilių puristams.

Be to, vienuolio dirželio batai yra tinkamai formalaus ir apsaugo save kaip avalynės pagrindą. Loafers - nuo cento iki puokštės ir net žirgo - turėtų būti svarstomi tik tuo atveju, jei jūsų renginys yra mažiau formalioje pusėje. Visų pirma investuokite į naują porą, jei tai ypatingas įvykis, arba paversite pavargusią seną odą šviežiu laku. Ir būk savo keliu.

PARDUOTUVĖS DRABUŽIŲ BIRŽAI @ ASOS PARDUOTUVĖS DRESS SHOES @ MR PORTER

Priedai

Taupo tą įspaudą, ostrich odos diržą ypatingai progai? Dabar laikas jį išplauti. Zomšiniai diržai taip pat yra gražus tekstūros prisilietimas, o logotipų diržų sagtys, tokios kaip "Gucci" ir "Hermes", sugrįžta, tiesiog nieko neko kovboja. Ištraukiamas diržas taip pat yra labai gerai, ypač jei dėvėjote liemenę, kuri užmaskuoja kelnių juostelę.

PARDUOTUVĖS AKSESUARAI @ MR PORTER SHOP ACCESSORIES @ REISS

Galiausiai apdaila su blauzdos ilgio kojinėmis (pakankamai ilgai, taigi, jei sėdėtės, jūsų kūno oda nerodoma). Laikykitės kojinių, kurios papildo jūsų kelnes ar kitą spalvą jūsų aprangoje, pavyzdžiui, kaklaraiščius, marškinius ar švarkus. Jei jaučiate drąsių, spalvotų ar raštuotų kojinių, tai gali būti galimybė jūsų asmenybei šviesti.

Sekite autorius - D'Marge redaktorius ir įkūrėjas Luc Wiesman "Instagram @ lucwiesman"

1/10

MJ Bale

PIRKTI

2/10

J.Crew

PIRKTI

3/10

Hugo Boss

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier