Kaip keliauti su draugais ir nebaigti žudyti kitus

Anonim

Arturas yra nervų skrajutė. Barney pasileido automobiliu. Kalvinas yra subtilus valgikas. Danny - kontrolės beprotis. Ed yra cheapskate. Fabio negali ilgiau kaip 5 minutes išlaikyti savo veidą iš jo telefono, o Gusas buvo MIA, nes atvykote. Jūs vos kelios dienos į kelionę ir jau turite atostogas iš savo atostogų. Galų gale Contiki būtų geriau idėja.

Kaip sakė Markas Twainas: "Nėra patikimiausio kelio išsiaiškinti, ar tau patinka žmonės ar jie nekenčia, nei keliauti su jais". Atostogos su savo draugais gali būti epinės patirtis, pilna vienkartinių prisiminimų - arba brangios mirties rungtynės dėl nepatogumo, priešiškumo ir subtitrų bitching.

Vis dėlto, nepaisant akivaizdaus pavojaus, gausite pakankamai alaus ir tai beveik neišvengiama, kad kažkas pasiūlo sugrįžti kartu su grupe, kad nutrauktų visas brokacijas. Prieš pradėdami nuotykius su savo artimaisiais, štai ką jūs turite žinoti, kad jūsų sveikumas ir draugystė būtų nepažeisti.

Pasirinkite išmintingas kompanijas

Laikykitės neteisingos įmonės, o jūsų grupės atostogos baigiasi, kol prasideda. Kiekvienas kandidatas turi būti įvertintas ne tik atsižvelgiant į tai, kaip gerai jie sugeba kartu su jumis, bet ir apie tai, kaip gerai jie bus tinkle su likusiu įgulos nariu. Tikslas surinkti komandą su panašiais ar bent jau vienas kitą papildančiais interesais, energijos lygiais, kelionės patirtimi, biudžetais, įpročiais, bendravimo stiliumi ir socialiniais įgūdžiais. Jei myliu vėlyvą rytą ir linguojate prie baseino, galbūt nenorite keliauti su savo išgyvenusiu kuprinės bičiuliu. Taip pat saugokitės: aukšto palaikymo Henry, Penny-Pinching Pete, Sloppy Girtas Dennisas ir socialiai niūrus Ivanas.

Nustatyti aiškias lūkesčius

Kai surinksite Avengers, įsitikinkite, kad visi yra tame pačiame puslapyje apie pagrindus. Tiesiog todėl, kad jūs visi norite eiti į Tailandą, nereiškia, kad norite to paties dalyko. Kilus konfliktui, jei vienas žmogus mąsto paplūdimius, kitas yra į šventyklas, o trečdalis - apie "Full Moon Party". Lygiai taip pat mūšiai vyksta, jei vienas žmogus tikisi 5 žvaigždučių, o kitas - tik nakvynės namų biudžetą. Prieš ką nors užsisakydami visus, apsvarstykite savo tikslus, lūkesčius ir kelionių stilių, ir parengkite griežtą maršrutą, kurį visi gali susitarti prieš kilimą.

Planuoti kelią

Jei nebūsite keliauti kaip supakuota kelionė, tikimės, kad praleisite laiko apsvarstyti, ką daryti. Jūs neteksite brangių minučių, diskutuosite apie subway vs taksi ir turistų aktualijas prieš vietinius taškus. Sumažinkite tuos momentus, surenkant planą, kuris pašalina būtinybę priimti kokius nors svarbius sprendimus. Suteikite visiems galimybę prisidėti. Tada suraskite maršrutą, įtraukdami kuo daugiau užklausų, sujungdami panašias ar patogiai esančias veiklas ir bandydami ką nors visiškai naujus dalykus.

Padarykite organizavimą paprasta

Teoriškai esate toje pačioje puslapio dalyje, dabar padarykite tai pažodžiui. Organizuokite savo nuotykių informaciją taip, kad būtų prieinama ir suprantama visoms dalyvaujančioms šalims. Naudokite "Google" dokumentus ir skaičiuokles, kad dalijatumėte kelionės planus, biudžetus, telefono numerius, pakuočių sąrašus ir tt Sukurkite bendrinamą kalendorių, kad planuotumėte įvykius. Naudokite privačią "Facebook" grupę ar renginį, kad centralizuotumėte visus ryšius. Atsisiųskite programą, pvz., "TripIt", kad visi kelionės planai būtų vienoje vietoje.

Pinigai (jie turi)

Pinigai daro pasaulį, bet kai jūs einate aplink pasaulį, tai gali būti rimtas ginčų šaltinis. Kalbėkite su kelionių išlaidomis iš anksto, nes tai gali būti keletas žmonių, ir labiausiai jautrūs dalykai yra geriausiai sprendžiami prieš kilimą. Kai kurių grupių kelionių fondo kūrimas į bendrąsias išlaidas bankroto atveju puikiai tinka, o kitos pageidauja atskirai mokėti visas išlaidas. Ir tai yra tik du iš daugelio, daugelio permaunuojamų perspektyvių grupinių kelionių finansinių planų. Jūsų rida gali skirtis, tačiau šie dalykai yra tikri: tai nėra verta, kad čia ir ten keliais doleriais užfiksuosime, ir vienintelis atsakymas, kuris iš tikrųjų yra neteisingas, yra "Eh, mes tai išsiaiškinsime vėliau".

Pro Patarimas: jei jūsų įgula yra pakankamai didelė, ieškokite grupinių nuolaidų už veiklą ir pramogas. Kelionių planavimo tarnyba gali būti geriausiai pasirengusi padėti jums ir jūsų rovingo ordinui pasinaudoti savo grupės būkle.

Padalyti ir užkariauti

Žaisk į savo stipriąsias puses. Kiekvienam grupės nariui priskirkite vaidmenį pagal savo interesus ir įgūdžius. Padarykite labiausiai teisingą ir lemiamą asmenį grupės lyderiu. Padaryk "Bourdain" wannabe kelionę virėjas. Įkelkite obsesišką organizatorių, atsakingą už tyrimus ir planavimą. Kiti nariai gali būti rezidentas fotografas, vairuotojas, buhalteris, kalbos specialistas, "weather tracker", "accommodation finder" arba GPS navigatorius. Niekam nemėgsta kontrolės neria, ir pasikliauti vieninteliu, kad visas planavimas ir užsakymas yra tikras būdas įtvirtinti nepasitenkinimą savo santykiais.

Būti sąžiningas pakuotojas

Pagrindinis žodis čia yra "lengvas". Negalima būti asilas, vilkdamas maždaug pusę jo nuosavybės, laikydamas grupę bagažo reikalavimu ir priverdamas kiekvieną kartą susidūręs su netikėtais laiptais. Pakeiskite tai, kas būtina, kad nebūtų nutekėję visi kiti ištekliai ir paliktumėte likusį namuose. Iki anksto nuspręskite, ar jūs visi tikrinsite maišus ar griežtai naudosite nešiojamus daiktus, o tam tikriems įrankiams, kuriuos galima pasidalinti, sukurkite bendradarbiavimo pakuotės sąrašą, kad išvengtumėte kartografavimo, kurio jums nereikia.

Susikurkite papildomų apgyvendinimo vietų

Būkite nepaprastai įsimenami pasirinkdami apgyvendinimą. Ar yra pakankamai miegamųjų? Kokio dydžio yra lovos? Kas gauna meistras? Ar snorer turi kambario draugą? Ar yra pakankamai vietos? Kiek daug vonios reikia, norint prisitaikyti prie kiekvieno ryto dušo? Bendra gyvenamoji erdvė gali jaustis kaip grįžimas į koledžo šventyklos šlovės dienas arba laisvės atėmimo bausmė be paleidimo. Kalbėkim apie tai, kas svarbiausia grupei: sutaupykite pinigų, užsirašydami bunking, arba išsklaidykite, kad turėtumėte daugiau vietos.

Plauk pasroviui

Praktikos kantrybė, bendravimas ir kompromisas. Žinokite, kad nematysite ar nesiėsite visko savo sąraše (šiuo klausimu nei draugai nei jūsų). Per keletą dienų galite sumokėti daugiau nei tikroji dalis vakarienei. Kai kurias dienas galite būti pavėluotai, nes kažkam reikia vonios pertraukos. Kai kurias dienas gali tekti paimti vidurinę sėdynę arba apatinę dviaukštę dalį. Padaryk su juo ramybę. Atminkite, kad mainais už nedidelį dovanų ir pasiimant jums pasidalinti neįtikėtina patirtimi su savo mėgstamais žmonėmis planetoje.

Bendrauti

Kartais srautas tiesiog nėra tekėjęs. Kai tai atsitiks, kalbėkite prieš tai, kai klausimas turi galimybę susilieti ir sustiprinti. Yra toks dalykas, kaip pernelyg atsidūręs, jei tai reiškia didėjantį nepasitenkinimą. Negalite nieko ignoruoti pateikdami. Susiduriant su problemomis, kai jos kyla, prieš pernelyg didžiulę įtampą ir kažkas meta smūgį.

Imtis pertrauka

Per daug kartu yra katastrofos receptas. Lengviausias būdas darniai keliauti yra nedidelė įmonės dalis, suteikiant asmenims laiko papildyti ir ištirti interesus, kurių grupė nesidalija. Padarykite nemokamą valandą dalį savo plano, galbūt net visą dieną ar dvi dienas planuojate praleisti atskirai. Kažkas gali grįžti su savo kitu puikiu grupiniu nuotykiu.

Negalima:

Būti pernelyg ambicingas. Pamiršk, kad planuoti prastovos laiką. Atlikite kokius nors sprendimus, kai pavargote, alkanas ar pabrėžėte. Praleiskite per daug laiko prilipus prie ekrano. Gaukite vertinimą, kai kelionių spaudimas atskleidžia keistąsias ir blogiausias jūsų drauges. Maim kas nors iš nusivylimo.

SUSIJĘS: geriausi miestai vyrams, keliaujantiems solo

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD