Kaip traukti tavo kitą "Triatloną", pasak "Ironman"

Anonim

Triatlono sezonas yra ant mūsų, o tai reiškia, kad jūsų biuro kolegos, tikėtina, pasiruošę vienam iš garsiausių komandinių sporto šakų, kad jis visada būtų traukiamas įprastą kostiumą už stalo.

Nors "Australian Corporate Triathlon" serija sukurta siekiant skatinti komandos formavimą draugiškoje fitneso aplinkoje, svarbu pabrėžti rimtą mokymo, atsidavimo ir aukos kiekį, reikalingą norint užbaigti tai vienoje dalyje.

Ištvermės važiavimas, važiavimas dviračiu ir plaukimas yra žaidimo disciplinos, o tikslas yra paprastas - užfiksuoti atstumą kuo mažiau laiko. Žinoma, žmogus nėra gimęs "Ironman" ištvermės ir jėgos gebėjimų. Štai kodėl mes apkabino Craigą "Crowie" Aleksandrą, trijų kartų "Ironman" pasaulio čempioną ir 2XU ambasadorių už kai kuriuos ekspertų patarimus.

Jūsų kieta mokymosi kreivė į konkurencingą verslo triatlonų pasaulį negalėjo būti saugesnėse rankose. Klausyk, tada važiuokite, važiuokite ir plaukite kaip vėjas.

Kas yra saugus pradedančiųjų būdas treniruoti įmonės triatloną?

"Pradėkite lengva", - sako Aleksandras. "Tai gali būti gera idėja prisijungti prie grupės su daugiau patyrusių sportininkų, kad padėtų jums patekti į jį."

"Ironman" pasaulio čempionas taip pat teigia, kad pagrindinis dalykas yra mokymų nuoseklumas, o tai, kad įsitikinkite, kad į savo kasdienį treniruotę įtraukiate tam tikrą ištvermę, jėgą ir greitį, yra raktas. Pagal Aleksandrą tinkamas mokomasis įtaisas taip pat yra privalomas.

"Aš prisiekiu savo 2XU suspaudimo pėdkelnėmis mokymui ir atkūrimui", - sako jis. "Nėra jokio būdo, kuriuo galėčiau prisiminti visą dieną trunkantį mokymą be tinkamo įrankio dėvėjimo, o" 2XU "suspaudimą įrodė Australijos sporto institutas, kuris padėtų tiek veikti, tiek atkurti."

Ką galite daryti, jei susižeidžiate blauzdikaulio, kaip bėgiojo kelio?

Atsakymas čia yra gana tiesiai į priekį, jei treniruočių metu jūs pradėsite patirti bet kurios sąnarių ar raumenų skausmus. "Ieškokite ekspertų patarimų dėl bet kokių traumų", - sako Aleksandras.

"Sėkmingo ir nuoseklaus mokymosi raktas - išlikti be žalos, todėl iškart spręskite bet kokius galimus dalykus, kad jie taptų rimtesniais sužalojimais, dėl kurių gali atsirasti kelių savaičių ar mėnesių".

Ar "Triatlono" treniruotes reikia daugiau sutelkti į ištvermę, greitį ar galingumą?

"Manau, kad treniruotė yra sporto jėgos pagrindas", - sako Aleksandras. "Taigi visada svarbu atkreipti dėmesį į jėgą ir ištvermę".

"Jums reikia periodiškai įtraukti greitį, kad pasiruoštumėte lenktynėms".

Kokios dietos ir treniruočių tvarkaraštis turėtume laikytis?

"Paprastas supratimas, tvarus mitybos planas yra geriausias, nes jis padeda organizmui dega ir atsigauna", - aiškina Aleksandras. Dar svarbiau, nors "Ironman" mums sako, kad apgauti dienos yra visiškai gerai.

"Tai yra gyvenimo būdas, buvimas laimingu ir džiaugsmingas mokymasis ir gyvenimo būdas. Įtraukiu baltymų ar baltymų virpesius po intensyvaus treniruočių, kad skatintų atsigavimą. "

Ar tai bloga idėja treniruotis ir aplink CBD, kur yra sukaupta eismas?

Pagal Aleksandrą atsakymas yra gana paprastas. "Jei eismo tarša yra didelė, aš norėčiau likti patalpoje kuo daugiau. Tai tikrai daug saugiau ".

Ar yra tam tikro laiko, kurį turėtumėte ar neturėtumėte mokyti?

Pasak eksperto, miegas yra labai svarbus atsigavimui ir bendrai gyvenimo kokybei. Aleksandras sako, kad jis visada stengiasi vengti mokyti vėlai vakare, bet galų gale tai priklauso nuo laiko tvarkymo ir darbo / gyvenimo įsipareigojimų.

"Kai kada tik reikia, treniruotes reikia pritaikyti. Siekti mokymo programos, kurią galite išlaikyti ilgalaikėje perspektyvoje. "

Kaip užkirsti kelią traumos, kai mokosi įmonės triatlono?

Aleksandras prisiekia drabužiais, kurį jis naudoja kaip pagrindinį veiksnį, kad greitai atsigautų.

"2XU suspaudimo pėdkelnės nepriklausomai įrodė AIS, kad pagerintų raumenų derinimą, sumažintų traumų riziką ir sumažintų raumenų pažeidimus, skausmą ir nuovargį", - sako Aleksandras.

"Tinkama glaudinimo priemonė padeda sumažinti sužalojimų treniruotes riziką, pagerindama raumenų derinimą ir mažindama mikro-ašarų ir žalos paplitimą. Sujunkite tai su geru mokymusi ir atkūrimo praktika, nuosekliu ir valdomu mokymo grafiku bei pagrindiniu stabilumu, kad būtų sutelktas dėmesys fiziniam efektyvumui ir teisingai biomechanikai, o jūs gerai pasirūpinsite savimi. "

Taip pat yra papildoma nuolatinio valdymo ir priežiūros, pvz., Masažo, nauda.

Geriausias būdas "Triatlono" dalyviui atkurti?

"Tinkamas miegas, mityba ir išgijimo būdai yra raktas į veiksmingą atsigavimą", - pabrėžia Aleksandras.

Kaip galite psichiškai pasiruošti triatlonui?

Ekspertai sako, kad kliūtis visada yra jūsų pačių galva, taigi gerai supraskite tai.

"Reguliarus fizinis treniruotės ir drausmės, reikalingos veiksmingai treniruočių programai užbaigti, taip pat padeda įtvirtinti protą lenktynėms", - sako Aleksandras. "Suprasti, ką jūs esate motyvuotas gali būti galingas vairuotojas."

Reikia kai kurių drabužių pagalbos.

Stiliausios dviračių aprangos prekės ženklai vyrams
Bėgiojantys batai, kurie taps jūsų pirmos linijos apdaila

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens