Kaip nusipirkti džinsinio marškinėlio ir atrodyti nuostabus tai padaryti

Anonim

Sužinokite, kaip dėvėti džinsinio marškiniai. Buvo laikas, kai jie buvo rezervuoti tik neįprastoms tėčioms, bet mes malonu pranešti, kad praėjo laikas. Dabar madingos tėvelės gali nešioti džinsinio marškiniai, taigi ir jūs galite. Suknelė, suknelė, sluoksnis, palikite ją atvirą.

.

galimybės beveik begalinės, ir jūs galite juos visus atsinešti kaip tuos nuostabius jauniklius žemiau.

"Beckham Half Tuck Special"

Žinau, ką tu galvoji: Davidas Beckhamas galėjo dėvėti bet ką, įskaitant senovės močiutės gėlių būstą, ir vis dar atrodo nuostabus. Bet tai nereiškia, kad negalite paimti kelis nurodymus iš meistro. "Beckham" oro uosto šiuolaikinis išvaizda sugeba pasiekti norimą "netinkamą ir neatsiejamą, bet vis tiek sutapimo" būseną su valcuotomis rankovėmis, daline tuck ir daugybe atspaudų mygtukų. Aksesuarai taip pat yra raktas: atkreipkite dėmesį į beanie, atspalvių ir rankos bling.

"Disick Open for Business" "Super Casual Vibe"

Žodžiai "super atsitiktinis" ir "Scott Disick" paprastai nevyksta kartu, bet kadangi Kanye West susiejo su Kardašianų klanu, Lordas Disickas įkūrė trijų dalių kostiumus labiau atsipalaidavusioms togėms. Mes kasti šį išvaizdą: paprastą marškinėlę, kietą kicksą, tamsaus džinsinio audinio dugną ir viršutinį sluoksniuotą ir kairįjį atvirą šviesos džinsą. Maišymas džinsinio audinio nėra skirtas mėgėjams, bet tai atrodo, kai tai padaryta teisingai.

"Full Tuck"

Denim gali būti pradėtas kaip darbo drabužiai, tačiau tai nereiškia, kad jūs negalite suknelė kartais. Šis išvaizda įtvirtina jį poromis su khakis ir gundo jį kruopščiai apgalvotais priedais: vieno riešo laikrodžiu, apšviestomis apyrankėmis ant kito, klasikine aviatorių poros ir mažu kaklo šaliku. Net pats marškinėliai turi įdomių detalių, tokių kaip audinio grūdai ir priekinės siūlės. (Nuotraukų kreditas: "Sartorialist")

"Suit-up" derinys

Jei jūs tikrai norite stumti voką, apsvarstykite galimybę įtraukti džinsinį į savo oficialų aprangą. Mes nesame sakę, kad turėtumėte dėvėti džinsinio kostiumo savo geriausio draugo vestuvėms (jei ji nedirbo Justin Timberlake, tai tikrai nebus dirbti tau), bet jei jaučiatės, kad nešiojate savo džinsinio marškinėlio su kostiumo striukė ir kaklaraištis? Tiesiog įsitikinkite, kad tai plonas, tinkamas marškinėliai (su iškirptais apykaklėmis), todėl po striuke jis nėra didelis.

Paplūdimio atsitiktinis kietas variantas

Mažai gali atlikti laidotuvių stilių, pavyzdžiui, Zac Efron. Paimkite lapą iš savo knygos, sukūrę savo džinsinio marškinėlio paplūdimį. Pasirinkite lengvą džinsinį audinį, kuris neužleis jums prakaitavimo jūros karštyje ir atitiktų jį su mėgstama pora kakavos šortai. Pridėkite sandalus, "Converse" arba "Havaianas" ir užbaigkite išvaizdą su aviatorių žudiku.

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas