Kaip rausvai spalvoti kelnės dirbti ir žaisti be pamokos

Anonim

Mes esame didžiuliai vyresnio amžiaus žmones, tačiau daugybe nė vieno nėra, kai kai kurie vaikinai tai daro taip, kad galų gale jie atrodytų pigūs gelato pardavėjai su abejotinais pieno šaltiniais. Nei jo mados, nei jūsų mylimas desertas nesibaigs.

Tai įrodymas, kad spalvos stiliaus žaidime gali būti siaubingai klaidingos vyrams, todėl šiandien mes ieškome, kaip dėvėti spalvingas kelnes.

Pusiau formalus atskyrimas baigtas teisingai

Pasirenkant ir pasirinkdami spalvingą, atsargiai atsiskirkite, kai važiuojatės į tinkamą maršrutą. Įsitikinkite, kad kelnės yra sutelktos ir jausitės laisvai išmesti tam tikrus modelius, panašiai kaip ir "Conor McGregor". Laikydami kitus aprangos vienetus mėlyna arba juodoji diapazonas leis visą išvaizdą pop, nepaliekant jums atrodyti kaip cirko klounas lyderis. Ir atminkite, kad jūsų spalvos kelnės turėtų papildyti viena kitą, tiksliai nesutampančios.

Eikite už sudėtingą roko žvaigždę ("Jail Bird")

90-tieji metai grįžta kūdikiui, o tai yra viskas apie mod-grunge / sartorial roko žvaigždės išvaizdą. Vyrai, tokie kaip "Conor McGregor", šiuo metu vadovaujasi savo atsparumu ir asmenybe, kad galėtų eiti daugiau spalvingų kelnių su gėlių raštu. Mes nesame sakę, kad tai yra kažkas, ko visi žmonės gali išsitraukti, bet pradėkite konservatyvų su kitais modeliais porą ryškių puošmenų kelnių ir pakelkite iš ten.

Čia yra apgaudinėjimas, kad visa kita būtų subtili, o kelnės būtų garsios. Pastaba: "McGregor" paprastas baltas v-kaklas, kuris puikiai atskleidžia ryškius mėlynus ir gėlių motyvus. Balansas yra svarbiausias dalykas čia.

Negalima to padaryti

O Pittis, viršūnių "pernelyg sunku". Nors kai kurie išvaizda atkreipia dėmesį į tinkamas priežastis, daugelis iš jų yra linkę būti už borto, nes jie susiduria su ryškiomis spalvomis, taip pat su rašmenimis ir spalvotais kelnais. Tai paprasčiausiai stengiasi per daug sunku, ir tai nėra vibe, kurią norėtumėte išskleisti už Pitti burbulo (ty realaus pasaulio).

Išbandykite balto mygtuko apatinę marškinėlę, kuri tinka bet kokioms unikaliai spalvotoms kelnėms, kai prarandate, kaip suderinti. Arba mesti klasikinį mėlyną švarką per savo išvaizdą, ir jūs būsite toks pat aštrus, kaip ir tėčio lopšio įrankiai. Tai taip pat reikalauja minimalių pastangų.

Layer Up For The Cold

Būk kietas vaikinas, ne šaltas. Galimas sluoksnis su ryškesnėmis kelnėmis, tačiau čia turi būti nuodugniai išnagrinėtas. Kartu su šiek tiek pasitikėjimo, bendra taisyklė yra panaši į pirmiau - laikytis neutralių tonų, pavyzdžiui, smėlio, jūrų, juodos ir pilkos, ir jums bus gerai.

Gražus baltas rankos užraktas taip pat gali suteikti papildomą kontrasto populiarumą be bangų. Tobulas stilius tiems mėnesiams, kai visi kiti atrodo vienodi.

Roll it up už unikalų išvaizdą

Tegul bus žinoma, kad, kai roko spalvos kelnes, gausite daug dėmesio. Kaip pagrindinis jūsų aprangos taškas, svarbu ne tik pasikliauti stiliaus taškų spalva. Nuneškite rankogalius kaip Jeff Goldblum dėl unikalios išvaizdos ir nepamirškite patikrinti, ar tinka taškas - moderni ir pritaikyta.

Ir niekada nepamirškite tinkamų batų, kadangi rankogaliai atkreips dėmesį į jūsų kojas.

1/10

2/10

3/10

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą