Kaip Rock Beach plaukus, kai esate niekur netoli paplūdimio

Anonim

Pamiršk apie "dapper" ir "dandy". Žmogus visada turėtų siekti paprasto stiliaus, kaip reikalauja motina Gamta. Mes kalbame apie paplūdimio plaukus ir švelnų vyrukų išvaizdą, kuris šaukia: "Aš turiu druskos plaukus, ir man nelabai rūpi, duuude". Gerai, galbūt ne dude dalis.

Vis dėlto, kai žmogaus spynos yra labiausiai storos, plūduriuojančios ir (nepaisant šiek tiek smėlio), kad jie atrodo geriausiai. Bet kaip pasiekti paplūdimio plaukus, kai jie nėra netoli smėlio ir naršyti?

Žiūrėk ir mokykis. Tai yra jūsų paprastas vadovas, kaip surinkti, kad nepakankamas paplūdimio plaukas ištisus metus, net jei nesate netoli paplūdimio.

Breaking It Down

Pridėti mažą ilgį

Labiausiai akivaizdus dalykas tikriausiai yra pats svarbiausias dalykas. Norint pasiekti plaukus reikia šiek tiek ilga plaukai. Tai reiškia, kad jūs turėsite ištrinti garsą ir išbandyti ir išbandyti trumpus atvirkščiai, jei rimtai žiūrite į naršymo vibesį prie folikulų.

Negalima eiti visiškai hipis, nors. Viskas, ko reikia, yra šiek tiek ilgesnis viršuje - pagalvokite apie vidutinio ilgio plaukus ir mažiausiai vieną colių augimą šonuose, nugaroje ir karūna.

Gaukite mažą purvą

Laikyk savo kelnes ant tigro. Paslaptis atkurti paplūdimio plaukus be sūrus oras yra leidžiant jai gauti šiek tiek purvinas pirmiausia. Mes nenorime, kad šiukšlių lygiai būtų nešvarūs.

Mes kalbame apie kitą dieną vaistinę po treniruoklių salė ar keletą dienų tarp plaukų plauko be šampūnų. Tai gali atrodyti nesveikai, bet natūralūs aliejai, kuriuos išskiria jūsų folikulai, yra daug efektyvesni dirbant su natūraliu plaukų struktūra ir suteikiant jums paplūdimio plaukus kaip bet kurį produktą.

Investuokite į tinkamą produktą

Tai pasakius, vis dar svarbu pridėti tinkamą produktą prie savo prakaito pagamintų spynų, kad atrodysite daugiau surferio, o ne serijos žudikas.

Paprastai druskos vandens purškimas yra geriausias (skirtingai nuo gelio, kuris plaukams suteikia per daug blizgesio ir standumo). Mums patinka "Bumble & Bumble Surf", Kerastase Spray Porter, "KMS Hairplay", "O & M Surf Bomb", "Murdock" Londono jūros druskos purkštuvas, "Redken Fashion Waves", "Schwartzkopf OSiS" ir "Kevin Murphy Hair Resort".

Be to, vyrams su plonesniais plaukais paplūdimio plaukai reikalauja šiek tiek susitraukiančio purškimo. Pagrindiniai produktai yra "Toppik Fiber Hold Sprays", "Schwartzkopft Fuller Hair", "Andalou" tirštikliai, "REF Thickening Spray", "My Organics", "REF 215" tankinimo purškalai ir Ojon Volume Advance Soaking Spray.

Paraiška

Paplūdimio plaukai (ir sėkmingai raminantys) yra paplūdimio pėsčiomis. Pradėkite nuo to, kai jūsų plaukai drėkinami ir išdžiovinkite rankšluosčiu.

Tada užtepkite purškimo tirštiklį tiesiai ant plaukų, neuždengdami. Patraukite plaukų džiovintuvą, išdžiovinkite aukštyn, nukreipdami purkštuką link lubų. Tegu plaukai plaukia aukštyn ir žemyn į orą ir dirba pirštais per gabalus.

Kai susiplanavote, naudokite delną rankoje, kad skleisti druskos purškimą aplink plaukus tolygiai, sutelkiant dėmesį į gabalus, kurie jaučiasi / atrodo per purus (paprastai galai). Leiskite jam sėdėti vieną ar dvi minutes ir vieną kartą nustatyti, naudokite ranką, kad trauktumėte plaukus ir stilius. Negalima žaisti per daug; tikslas čia yra purvinas, o ne poliruotas.

Dabar palikite namą su savo vėjo, paplūdimio plaukais su savo geriausiais plaukikų. į prekybos centrą.

Galutiniai žodžiai

Svarbiausia, kad paplūdimio plaukai investuoja į gerus plaukų produktus ir tada natūraliai juos dirba savo dieną (-se) senus plaukus be skalbinių.

Dėka tam tikrų pastangų panaudojant ir džiūstantį dulkes, prilygsta paplūdimio ir storio plauko, kuris atrodo lyg išaugęs iš vasaros įlankos vandenų, net jei jūs gyvenate niekur viduryje.

1/22

2/22

3/22

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį