Kaip patobulinti savo vyriškąjį išvaizdą su skutikliu

Anonim

Iki hipster barzdžių ir netinkamų rankovių tatuiruočių dienų, kad būtų galima atpažinti savo vyriškumą, buvo paprastas senas šparagas.

Tai trumpi veido plaukai, kurie puikiai atrodė tarp "Aš jau daugiau nei 20 valandų" ir "Mumija", wow! Aš dabar esu tikras žmogus "buvo ir bus ir toliau pasaulyje vyrams, kurie nori valdyti tvirtą išvaizdą ir šiek tiek klasikinio suvaržymo.

Turėdami begalinį piktogramų vyrų, kurie praeityje garsėjo praeitimi, ir toliau tai darykite šiandien, mes laiku pristatėme nuostabų bastardo vadovą, kad turėtumėte savo paukščius.

Išvalykite rausvą ir įbrėžusią, vyriška apibrėžtis. Augkite ir štai.

Sruto privalumai

Pirmas žingsnis į žudikas kiškis visiškai priklauso nuo motinos gamtos. Jei nesate palaimintas veido lęšių gausa, tada tau bus truputį ilgiau dirbti su tuo, ką turite. Apversti pusę, šukuojanti stipraus kiškis gali žymiai pagerinti jūsų veido savybes (ar jų trūkumą), akcentuojant žmogaus veido veidą.

Nepagalvotas žandikaulis? Jokių problemų. Skutiklis padeda užtikrinti, kad reikia "krašto", kad būtų išryškinta vieta, kurioje pasibaigs priekinio srities veidas. Šis paprastas "grooming" įsilaužimas taip pat gali būti naudingas didesnioms motinoms, kurios dažnai turi problemų dėl jų kaklų maišymo su smakru. Šiek tiek šiaudas gali eiti ilgą kelią.

Atsakomybė "The 5 o'clock shadow"

Kai jūsų barzda išaugo iki 2-3 mm ilgio, pasilikite reguliuojamą barzdos žoliapjovę su reguliuojamu apsaugu, kuri gali suteikti jums iš anksto nustatytus skutimo gylius. Jei esate senas mokinys, taip pat atliksite darbą su kirpyklomis su trumpu apsauga.

Įsitikinkite, kad, kai esate kirpimas, atlikdami kelis pratimus, patikrinkite veidrodį už bet kokius praleistus dėmelius - kaklą, šonkaulius, smakrą ir ausį. Negalime to pakakti, nes tai yra kažkas, kuris viešai pasitraukė su 3/4 šlaunikauliu.

Kai esate patenkintas bendru apdaila, plaukite veidą, kad pašalintumėte nupjautus plaukus ir nusausintumėte rankšluosčiu. Be to, naudokite pjovimo žirklius, kurie yra patogūs, norint išvalyti galus, kurie yra jūsų ūsai, kurie dažniausiai sunkiai pasiekiami su žirklu.

Tai taip pat tinka jūsų Adomo obuoliui, kurį trimmeris sulaužys netolygiai. Bet kokie kiti šnibždantys plaukai taip pat turėtų būti nuimami žirklėmis arba žirklėmis, be apsaugos. Tai geriausiai pastebima tinkamo vonios kambario apšvietimas.

Atsižvelgiant į jūsų augimo greitį, daugeliui vyrų paprastai kas dvi ar keturias dienas pasitaiko įprastos karnienos apdailos. Palikite ją dar ilgiau, ir jūs atsidursite į beardą teritoriją.

Veido plaukų priežiūros priemonės

Jūs būsite nustebinti, tačiau daugelis vyrų iš tikrųjų išaugo savo stiebeliais dėl odos sudirginimo, atsirandančio dėl reguliaraus švaraus skutimo skustuvu. Kiekvieną kartą, kai žmogus valo plaukus, jis iš esmės išmuša ploną odos sluoksnį su plaukais, todėl pakartotinis skutimo gali turėti sausą ir žalingą poveikį.

Tai ypač pasakytina, jei neleiskite odai atsigulti prieš kitą skutimąsi.

Panašus, bet ir mažesnio masto, gali pasireikšti tobulas kiškis. Būtent dėl ​​šios priežasties mes rekomenduojame naudoti gerą drėkinančią priemonę pagal savo barzdos žoliapjovę. Ženklai, tokie kaip MILK, "Lab Series" ir "Bull Dog", yra puikus kompanionas, padedantis jūsų odai išlikti sveikais, kai važiuodami į medžioklės išvaizdą.

Eiti tvirtas

Tiek, kiek palaikome patvarią išvaizdą, tai ne visiems. Trys priežastys, kodėl žmogus turėtų auginti savo kiškį, yra:

  1. Venkite pažvelgti į kūdikį
  2. Valdyti jautrią odą dėl skutimosi
  3. Norėdami nusileisti išvaizdą tarp barzdos ir švaraus skutimosi

Vienintelis pagrindinis veiksnys, kodėl neturėtumėte auginti kiškis, yra gana akivaizdu - jūs tiesiog negalite. Kaip jau minėta, tik kai kurie vyrai yra palaiminti, netgi auginant veido plaukus, todėl tiems, kurie to neturi, laikykite jį švarus. Nėra jokios šlykščios jūsų potencialios datos, negu blotchy kiškis su kaklo pūkuotomis, kurių jie niekada nepasieks - tai taip pat reiškia, kad nėra bučiniai pojūčiai tau.

Išlaikyti tai yra gana lengva, aš radau, bet jei esate švelnesnis už mane, tada nesivargink su kiškio išvaizda. Tai trunka keletą kartų per TLC, o jei esate grąžintas tipas, tu atrodys, kad tu gyveni ne tilteliu.

Barkas išmintingas žmogus sako.

Taigi, pasitelkę šį patarimą, mes paliksime jus savo barzdos žirkliams ir mūsų įkvėpimo galerijai. Gandhi kažkada sakė: "Jei tu gali augti, tada pasigrožėti". Ne tikrai. Mes ką tik padarėme tai. Bet jei Gandis būtų šiaudų, tai ką jis sakytų.

Spustelėkite galeriją, kad pamatytumėte įkvėpimą ir išvaizdą

1/21

2/21

3/21

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai