Kaip išmokti tobulą šypseną, kuri bus tiesioginis sustojimo laikas

Anonim

Vienu ar kitu tašku jūs tikriausiai girdėjote, kad mokslininkai teigia, kad reikia daugiau raumenų, negu šypsosi. Sakome

.

Tie mokslininkai aiškiai per daug laiko savo rankose, ar jie neturėtų gydyti vėžio ar kažko? Tai tikrai kažkas šypsosi.

Mes taip pat sakome, kad anekdotai ir klišės, jūsų šypsena yra vienas iš jūsų geriausių dalykų. Šypsena pasireiškia draugiškumas, patikimumas, patrauklumas, charizma - viskas, ko niekada nesunku turėti daugiau savo gyvenime. Taigi, atsižvelgiant į tai, čia yra 5 būdai gauti žvaigždžių šypseną, kurią visada norėjote.

Tiesi dantys

Geri dantys ateina daugybe formų ir dydžių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką: jie tiesūs. "A" sąrašo šypsena prasideda nuo tinkamo kalbos išlyginimo - o tai, dėl daugybės šiuolaikinių technologijų palaimų, nebereikia galvutės iš " Avinėlių tylos" . Turite keletą galimybių:

Bracės: išgirsime ją senosios mokyklos ortodontiją. Bracės yra laikinas gydymas, jei norite ištiesti savo šypseną. Pasirinkite tarp:

Tradiciniai: tradicinės petnešos yra labiausiai nebrangios galimybės. Ortodontinis darbas nėra žinomas, nes jis yra draugiškas biudžetui, tačiau prilipus prie klasikinių petnešos, kiek įmanoma sumažinama kaina. Vienintelis laimėjimas yra tai, kad jie yra labiausiai matoma korekcijos forma.

Skaidrumas Išplėstinė: " Clarity" petnešos traukia tradicinius petnešus vienu žingsniu toliau. Jie pagaminti iš smulkiagrūdės keramikos medžiagos, kuri maišosi su natūralia dantų spalva, o jų labai mažos permatomos skliautos yra mažiau pastebimos ir patogesnės.

Inkognito: dar labiau paslėptai transformacijai bandykite inkognito liemenes. Inokognito liemenės yra vienintelis visiškai pritaikytas gydymas, kuris sėdi jūsų dantų. Jie brangesni nei ankstesnės parinktys, tačiau kompromisas yra bendras nematomumas.

Invisalign: Invisalign yra viena iš populiariausių variantų suaugusiems pacientams, nes tai praktiškai nematoma. "Invisalign aligner" yra lengvas, skaidrus plastikinis korpusas, kuris yra suformuotas taip, kad tilptų per dantis. Jis reguliariai keičiamas naujais lygintuvais, kurie priartina jūsų dantis prie jūsų tobulos šypsenos ir gali būti lengvai paimami iš arti valgio ar ypatingomis progomis. "Invisalign" reikalauja daugiau kantrybės norint pasiekti norimus rezultatus, bet taip pat suteikia daugiau lankstumo.

Taip pat pabandykite "Smith Direct Club" - puikią prieinamą "Invisalign" alternatyvą.

Balti dantys

Tiesūs dantys pasaulyje nebus uždaryti verslo sandorį - arba užantspauduoti bet kokį kitą sandorį - jei jie yra Čederio sūrio spalvos. (Tai paprasta galvoti apie tai, ar ne?) Balta šypsena yra privaloma, jei norite įtikinti. Vėlgi, yra keletas variantų, kurie gali būti tinkami bet kokiam biudžetui.

Balinimo dantų pastos: tai vienas ne-gudrus. Pasukite į savo vietos parduotuvę, paimkite balinimo dantų pastą pagal pasirinktą prekės ženklą ir šepetį. Specialios cheminės medžiagos ir abrazyvai dantų pasta balina dantis pašalindami paviršiaus dėmes 2-6 savaičių laikotarpiu. Naudojant profesionalų apšvietimą, balinimo dantų pasta gali padėti išlaikyti rezultatus.

"In-Office Whitening": profesionalus balinimo gydymas yra pats dramatiškas būdas pasiekti puikų perlų baltymų rinkinį. In-office balinimas yra saugi, neinvazinė odontologijos procedūra, kuri iš jūsų danties emalio pakelia gilias dėmeles. Dantų implantavimui skiriama recepto formulės balinimo gelis, o po to 15 minučių suaktyvinama UV lempa. Paraiška gali būti kartojama 2-3 kartus. Mažiau nei per valandą, jūs galite palikti biurą dantis 12 atspalvių baltesne.

Balinimas: balinimas formuoja vandenilio peroksidą iš reakcijos tarp karbamido peroksido ir vandens. Yra daug būdų, įskaitant balinimo rašiklius, gelius, juostas ir lazerio balinimą. Kadangi balinimas dažniausiai atkuria dantis iki natūralios spalvos, balinimas gali išsilyginti už natūralios spalvos.

Balinimo rinkiniai: " Take-home" rinkiniai nesuteikia greitų rezultatų, tačiau 2 savaites jie vis dar gali pašalinti sunkius dėmės. Balinimo rinkiniai yra burnos dėklas (specialiai pritaikytas, jei komplektą tiekia stomatologas) arba juostelės, kurios leidžia lengvai pritaikyti balinimo gelį. Atnaujinkite savo šypseną kas keletą mėnesių, kai balinimo poveikis nusidėvi.

Parduotuvė dantų balinimas

Skaldytų ir sulaužytų dantų

Emalė, uždengianti dantis, gali būti vienas iš sunkiausių kūno audinių, bet tai nėra kvaila. Kreipkitės į klaidingą dalyką arba paimkite girtuoklį į veidą ir galite atsidaryti su smulkintu, susmulkintu ar susmulkintu dantu (ir rimtai sužaloto ego). Jei norite, kad jūsų šypsena atitiktų teises, žiūrėkite odontologą kuo greičiau.

Užpildymas ir klijavimas: Nedideli sužalojimai gali būti išspręstos dantų įdaru ar klijais. Įklijavimas naudojamas dantukų kompozitinės dervos, kurios formos atrodo kaip natūralus dantis ir prilipo prie pažeisto ploto su ultravioletinių spindulių. Tai idealiai tinka mažoms lustoms, ypač labiau matomiems priekiniams dantims.

"Crowning & Capping": sunkesnėse situacijose gali prireikti danties dangtelio ar karūnos. Karūnėlė arba danties formos dangtelis naudojamas, kai susidaro didelis danties gabalas arba yra didelė skilimo dalis. Karūnos gali būti pagamintos iš kelių skirtingų medžiagų, kurių kiekviena turi privalumus ir trūkumus. Pasirinkite tą, kuris labiausiai tinka jūsų konkretiems poreikiams.

Lip Service

Jūsų dantys nėra vienintelis svarbus magnetinės šypsenos elementas. Jūsų lūpoms taip pat reikia rimtų TLC. Laimei, geriau išvaizdos lūpoms nereikia jokių išgalvotų procedūrų ar įrankių (nebent norite tai padaryti).

Priežiūros produktai: Pirmasis ir svarbiausias lūpų priežiūros rutinos komponentas - hidratacija. Gerk vandenį. Daug jos. Ir pabandykite išvengti lizdo lūpų. Kartu šie du paprasti dalykai truks ilgą kelią, kad jūsų pūkuotojas būtų gražus. Jei norite susmulkinti lūpas, pasiimti lūpų balzamą ir, jei reikia, išmatuoti. Abu produktai gali būti įsigyti pigiau, bet jūs taip pat galite pasirinkti brangesnes prabangos versijas, jei tai dar labiau padidins jūsų greitį. Jei sumušimas iš tikrųjų pasirodė esąs problema, investuokite į drėkintuvą, kad drėgnas sausas patalpų oras ir išlaikytų lūpas. Ir pagaliau, nepamirškite apsaugoti savo lūpas nuo saulės nudegimo, kaip ir bet kuri kita jūsų kūno oda. Investuokite į drėkinančią priemonę ar balzamą su SPF ir reguliariai dėvėkite.

Praktikos, kad šypsena

Praktika puikiai tinka ir taip, netgi jūsų šypsena gali būti naudinga iš kelių repeticijų. Ar žinote tuos padirbtus šypsenus, kuriuos matote iš naudojamų automobilių pardavėjų ir pralaimėtojų realybės televizijos varžybose? Negalima to padaryti. Norite šypsenos, kuri apšviečia kambarį, o ne šypsena, kuri atrodo fiziškai skausminga.

Tikra šypsena apima tiek burną, tiek akis. Iš kur atsiranda jūsų varna kojos, bet charizmatiška šypsena verta švelnios odos aukoti aplink akis. Tegul tie akys žlugdo, atskleisk tai aukščiausią dantų eilę (ypač dabar, kai tu juos atrodai labai gerai) ir šia šypsena.

Dabar tai graži šypsena, čempionas.

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas