Kaip padaryti stilingą ir profesionalų įspūdį darbe

Anonim

Atvykusio biuro šventinis sezonas nėra nemokamas leidimas pradėti dirbti šokinėjančius verslo šortai. Tai taip pat neapsiriboja tokia miela HR lady. Tikrasis džentelmenas niekada nemažina savo žaidimo net paskutinę darbo kalendoriaus dieną.

Šiandien mes pristatome jums paprastus žingsnius, kuriais siekiama sukurti teigiamą stilių darbo vietoje ir išlaikyti jūsų tvirtą reputaciją jūsų darbe. Mes negalime garantuoti jums reklamos, bet mes galime įsitikinti, kad jūs viršysite svorį.

Turi parašo kvapą

Žmogaus kvapas yra toks pat svarbus kaip jo drabužiai. Mes nekalbame apie paliekant savo feromonus kiekvienoje kajutės sienoje. Vietoj to pasirinkite subtilų kvepalų, kurie nėra pernelyg paplitę ir nepakenčiantys, ir naudokite jį, kad maloniai sukurtų savo biuro buvimą. Nesvarbu, ar esate lifte ar susitikime, užtikrinsite, kad būsite pastebėjęs dešinę koją į priekį.

Pastaba: "Bananų respublikos" kūrybinis direktorius Simonas Kneenas vieną kartą "Forbes" pasakė, kad "nešioju kvepalų. Bet aš manau, kad kuklus kvapas yra gerai. Aš tikrai tikiu parašo kvapais, nors. Aš jau 25 metus dėviau tą patį kvapą ".

Teisingai tavo padėtis

Per daugelį metų, atliktų per kompiuterį, žaidžiamą DOOM, greičiausiai sumažėjo jūsų kūno natūrali laikysena. Dabar atėjo laikas tai išspręsti. Bloga padėtis išsiskleidžia klaidingą pranešimą biuro aplinkoje, todėl atsiranda paleisti ir netinkama darbui - ne geras žvilgsnis, jei tik 10 am. Atsiminkite į jį. Prisijunkite tiesiai, padėkite sau padorų ergonomišką kėdę, pamatysite fizioterapeutą, jei turite, ir pasivaikščiokite suvokiamos sėkmės banga iki dienos pabaigos.

Akių kontaktas yra viskas

Jei tu nusileisi ant kelio ir paprašysi savo partnerio tu tuoktis už savo kojas, ar tu manai, kad jie sakytų "taip"? Galbūt - jei jūs abu turėjo pėdų fetišą. Tačiau klausimas yra tai, kad prižiūrint akis užtikrina, kad šalis, su kuria esate bendraujanti, rimtai imasi. Kompulsiniai melagiai linkę išvengti akių kontakto ir kai ketinate sudrebėti daugiametį dolerį, tai yra paskutinis įspūdis, kurį norėtumėte išdalinti. Todėl tinkamai projektuokite savo balsą ir palaikykite akių kontaktą su savo klausimais. Tai vadinama pagarba.

Niekada nepagalvokite avalynės

Daugelis vyrų vis dar mano, kad geras kostiumas pateisins blogą porą batų. Tai nėra nuostabaus bustardo kelias. Kasdienis nusidėvėjimas sumažins net gražiausių darbo batų porą, todėl visada patikrinkite ir iš lietaus, kad atrodytumėte geriausiai. Žiūrėkite mūsų vadovą apie tai, kaip išlaikyti batus kaip tikruosius žmones, ir jei nesate tikri dėl to, kas yra geras darbo batų pora, žr. Penkių labiausiai prieinamų ir geriausiai ieškomų suknelių batelių. Kai pasirinksite savo ginklą, sužinokite, kaip juos teisingai suformuoti savo drabužiais.

Dirbk savo priedų kolekcijoje

Kai kuriose verslo pasaulio dalyse kolegos nusiramina vyrų reikmenis, tokius kaip kaklaraiščiai, kišenės ir subtili papuošalai. Tai dažnai atsiranda dėl darbo vietos, kurioje šiandien yra gerai išdirbtų vyrų, suvokiama kaip galinga, dėmesio ieškančių dantenų (taip pat susitiko su žodžiais "jūs ketinate į darbo pokalbį, mate"), atskleidimą.

Mes nesutinkame su šiuo judėjimu ir tikime, kad dalykų, kurie yra paprastas, bet stilingas, išlaikymas daro didelį kelią asmeninio karjeros profilio kūrimui. Tinkami žmonės pastebės jus kartu su tais, kurie nesvarbu. Taigi žaidžiate vidutinį pastelinį marškinėlį ir tamsiai pilką kostiumą su šiek tiek daugiau smūgio. Pridėti gražų kišenių kvadrato ar kaklaraiščio juostą ir būkite atsargūs, kad niekada nebūtų per daug. Svarbiausia yra išsiskirti iš minios, nesvarbu kaip pėsčiomis tualetinis staliukas.

Būk atsargus su spalva

Panašiai, spalva gali būti jūsų draugas ir tavo blogiausias priešas biure, todėl žiūrėkite ją atsargiai. Tyrimai parodė, kad spalvos dėvėjimas gali paskatinti mokestį ir reklamą, nes jis lemia autoritetą ir pasitikėjimą. Mes turime pabrėžti, kad viską suvarstyti.

Pagalvokite apie ryškesnę kaklaraištį ar suknelę marškinius, o ne į pilną prakeiktą klouną. Ką jūs taip pat norite išvengti yra labiau "spalvinga" nei jūsų viršininkai. Prisiminkite, kad jūsų tikslas yra išsiskirti iš minios, o ne atsikratyti savo boso dėmesio.

"Pastebėjimas yra kietas, bet to reikia dėl tinkamų priežasčių. Negalima būti vaikinu, kuris dėvi garsius drabužius, bet neturi nieko po paviršiumi. Pasirinkite "sharpe", tai sako profesionalus ir kompetentingas "- Luc Wiesman, įkūrėjas, D'Marge

Palaikykite veido veidus

Veido plaukai yra vienas iš natūraliausių būdų, kaip žmogus gali padaryti gerą įspūdį darbo vietoje. Sugauti? Išlaikyti jį garbingiems standartams taip pat yra sunkiausia dalis. Priklausomai nuo darbo vietos, tradicinis biuras dažnai nėra populiari hipster barzda vieta.

Švarus ir trapus kostiumas taip pat nepadės maskuoti tokio blaškymosi, taigi, jei jūs ketinate lipti veido plaukus, laikykite šiaudus trumpus ir švarus, kad išvengtumėte berniuko išvaizdos. Lengva barzda taip pat gerai, nes ji projektuoja brandos laipsnį ir autoritetą darbo vietoje. Pagalvok Tony Starką, atmetęs pasipiktinimą. Žiūrėkite mūsų vadovą, kaip tai padaryti teisingai.

Eiti kokybei

Tai yra visuotinė taisyklė, kuri taikoma viskam, nuo bet kokio batelio iki vyrų priežiūros produktų ir priedų. Kalbame ne apie garsiai firminius drabužius, o apie kokybiškus jūsų rūbus. Kuo geresnė sriegio kokybė, tuo labiau tikėtina, kad jūs atliksite savo smailę darbe. Tai akivaizdus dalykas, tačiau dažnai pamiršta pigesnių alternatyvų. Ar kada nors norėjote pakelti rankas su šiuo prakaito poliesterio vaikinu? Mes neturime.

"Jūs gaunate tai, už ką mokate. Nėra jokio gyvenimo, kaip jis jaučiasi gerai atrodantis. Jūs nenorite būti išsiblaškęs dirbti su prastos kokybės drabužiais ar batais, kurie per keletą mėnesių išsisklaidys. "- Jeffas Trūksta stilisto

Higiena yra "Prime"

Asmeninė higiena yra svarbi ne tik darbo vietoje, bet ir kiekvienas žmogus turi būti atskaitingas. Pradėk nuo kirpimo tų pirštų nagų. Nė vienas klientas nenori rankomis pasinerti į tave, jei tvirtai prigulęs ilgų pirštų nagai ar dar blogiau, vienišas ištemptas pinky nagas. Jei esate linkęs į prakaitavimą, dušas ryte prieš pradedant dirbti ar palikti sporto salę. Nėra nieko blogesnio už kvapą vyrų prakaito, kurį užmaskuoja drabužiai, kuriuos užmaskuoja Kelnas.

Tegul kiti imasi švino


Paskutinis, bet ne mažiau svarbu, tegul valdžios institucija patenka į tuos, kurie pašaukia šūvius. Jei esate naujokas darbo vietoje, leiskite tiems, kurie yra gerbiami, pirmiausia nustatyti mados ir požiūrio pavyzdį ir įsitikinkite, kad jie nesiskiria nuo šio standarto. Tai yra raktas į integraciją į bet kokią naują darbo vietos kultūrą ir gali tapti pagrindu jūsų bendraamžių reputacijai.

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas