Kaip pagerinti savo išvaizdą, kai nesate gražiausia motina

Anonim

Susitinkime su juo. Niekas niekada neprasideda, atrodydamas kaip Chris Hemsworth arba Michael B. Jordan. Nebent jūs esate vienas iš tų laimingų bastardų, kurie buvo palaiminti milijonų dolerių genais, ir specialus grooming režimas, kad išlaikytų pasirodymą, dauguma vaikinų iš viso yra gana vidutiniškai atrodantys.

Šiandien mes kalbame apie genetiškai palaimintus vyrus ir apie tai, kaip suklastoti jį, kol jūs jį padarysite, jei neigiamą lazdą padarysite.

Įdėkite savo varpą žemyn, McLovin. Mes nesame pasisakę už John Travolta / Nicolas Cage stiliaus veido persodinimus. Tai yra ekspertas, kurį šiuolaikinis žmogus gali naudoti, kad pagerintų jų fizinę išvaizdą.

Žiūrėk ir mokykis, būsimas gražus berniukas.

Reguliariai valykite ir valykite

Skutimosi būdas yra vienas iš paprasčiausių ir efektyviausių būdų drastiškai pakeisti vyro išorinę išvaizdą. Tai taip pat yra vienas iš paprastesnių būdų, dėl kurių atsiranda daugiau neišspręstų problemų, ir tai, kad manote, kad galite atsikratyti "patikimo" išvaizdos per mėnesį. Negalima būti tuo vaikinu - skirtumas tarp vyriškos ir tvirtos ir Tom Hanks " Cast Away" .

Pasak ekspertų, jei kenčia nuo nereguliarus plaukų augimas ir švelnus veido plaukus.

"Jei jis buvo tikrai neaiškus, eik į švarų raukšlėtą", - sako Renée Baltov iš vienos iš Sidnėjaus geriausių vyrų kirpyklų "Barberhood". "Bet jei jūs galite padaryti kiškis, laikykite jį tvarkingą ir apdaila. Tai užmaskins nepatogumus ir sumažins jų pastebimumą. "

Ir niekada nepamirškite plauti prieš ir po skutimosi. Tai užtikrins, kad odos poros liktų švarios, be aliejaus ir nebūtų užsikimštos. Tai nereiškia, kad tai gali sukelti spuogų protrūkius ir kitus nemalonus dėmelius.

Atsikratyti raukšlių

Ah, šis senas kaštonas. Nesvarbu, ar jums patinka tai ar ne, visi vyrai dažniausiai formuoja raukšles ant kaktos, rankų ar akių. Šiais laikais yra neribotos būdų raukšlėms gydyti, tačiau geriausias būdas yra gydymo įvairiarūšis būdas - tai yra iš karto bandyti įvairius gydymo būdus.

Dr. John Romano, medicinos direktorius ir pagrindinis plastikos chirurgas "Medspa29", sako, kad veiksmingiausia atgrasymo priemonė yra prevencija. Tai reiškia, kad rūkyti ar kitokį tabako vartojimą, ir saulės apsaugą.

"Kitas jums reikės geros medicinos pagrindu odos priežiūros, įskaitant vietinius produktus ir MICROdermabrasions. Peržengdama tai, jei raukšles sukelia raumenys, gydymas yra Botox ar kitas neuromodulatorius. "

Kiti injekciniai gydymo būdai, kuriuos gali išbandyti vyrai, yra užpildas. Yra įvairių rūšių užpildas, kad atitiktų asmens raukšlių problemą, todėl svarbu iš anksto patikrinti profesionalų, kad galėtumėte nukreipti jus į tinkamą tipą. Jei eikite žemyn užpildymo kelio, kitas svarstymas pereina į resurfacing.

"Apdaila reiškia, kad susidarytų paviršinis pažeidimas, panašus į pirmojo laipsnio ar paviršutinišką antrojo laipsnio nudegimo traumą. Gydant šią traumą, jūsų oda atkuriama, - sako Romano.

"Tokį gydymą galima atlikti su įvairių tipų rūgščių lazeriais, CO2 arba cheminiais žievelėmis, taip pat įvairiomis stiprybėmis. Senesnis metodas - dermabrazija (ne MICROdermabrazija, bet pilna dermabrazija). "

Arba stebėkite požymius, kad jūsų oda senėja ir veikia prieš jį visiškai kontroliuodami.

Sunkiųjų saulės spindulių sprendimas

Australai patinka saulei tiek pat, kiek bet kokios šalies su padoriu paplūdimiu, kad būtų galima sudeginti valandas. Kad mes neužmirštume, tuo pačiu metu degina ir žmogaus oda. Pasak ekspertų, saulės spinduliai yra tik hiperpigmentacija.

Hiperpigmentacijos metu naudojamos procedūros apima tuos pačius gydymo būdus tamsiems apskritimams aplink akis, papildant IPL, kuris reiškia intensyvią impulsinę šviesą.

Vėlgi, prevencinės priemonės yra geriausia gynyba čia, jei jūs praleidžiate daug laiko lauke, pakankamai uždengti ir visada turite naudoti maksimalų SPF saulės bloką patogu.

Tamsi ratai ir akių krepšiai

Niekas nenori atsikratyti datos ar formalaus įsitraukimo, atrodydamas, kad jūsų partneris buvo sumuštas - du kartus.

Norėdami greito tvirtinimo prie tamsių ratą, nukreipkite savo "Missus" makiažo stalčių į natūralią odos spalvos korektorių. Moterys tai prisiekė amžių, naudodamos ją, kad padengtų netobulumus, įskaitant tamsius apskritimus ir spuogus. Jie lengvai praleidžia lazdeles, puodus, vamzdelius ir lazdele, o darbus jas paprasčiausiai nuplaukite paveiktoje zonoje prieš sumaišant juos su oda.

Vidiniame lygyje tamsius apskritimus sunkiau išspręsti, nes tamsi pigmentacija aplink akis paprastai yra genetinės kilmės.

"Gydymo būdai yra numeris vienas, sako dr. Romano. "Tai yra odos priežiūra su hidrochinonu, odos balinimo priemone. Po to būtų atliekami tokie apdorojimo būdai kaip cheminių žaizdų lupimas ir CO2 lazerio dengimas. "

Vyrams, kurie kenčia nuo akivaizdžių maišelių, Dr. Romano priduria, kad užpildo švirkštimas yra geriausias pasirinkimas.

Spuogai ir randai

Jūsų paaugliai gali būti gerokai už tavęs, bet randus, kuriuos jis paliko ant veido, tikriausiai nepadarė jokios naudos Tinder žaidime.

Agresyviai gydyti spuogus yra geriausias būdas išvengti randų. Kai randus yra ten, tai nėra lengva "išspręsti", nes jau yra žalos pačiai odai.

"Randuotas audinys yra plonesnis už įprastą odą ir todėl yra depresija", - aiškina dr. Romano. Apšvietimo situacijose šešėliai gali sukelti tokius randų depresijos simptomus, todėl geriausias būdas kovoti su tuo yra arba padidinant rando audinį, ar mažinant aplink ją didesnę normalią odą.

Dr. Romano teigia, kad daugybė gydymo būdų, kuriuos gali atlikti vyrai, yra subcision, ekscizija, injekcijos, lazerio dengimas ir dermabrazija. Gydomasis gydytojas yra geriausias asmuo, kuris turi kalbėti apie geriausią gydymą tau.

Jei viskas nepavyksta, minėtas natūralus odos spalvos korektatorius yra tavo draugas.

Išsivalyk dantis

Mes palikome vieną iš pagrindinių taškų iki galo. Niekas nenori, kad užmuštų lūpas su vyru, turinčiu mėnesio verte maisto, įstrigusio dantis. Dar blogiau, jei paliekate tai per vėlai ir dažymas vyksta, atėjo laikas imtis veiksmų. Yra keletas būdų, kaip apšviesti brangiuosius perlinius elementus.

Lengviausias, žinoma, yra švarus nuo savo odontologo (be akivaizdaus šepetėlio ir siūbavimo). Reguliarūs patikrinimai ir valymas gali užkirsti kelią tolesniam žmogaus gėrimų sugadinimui. Jei dėmės yra patvarios, eikite į intensyvią baltos spalvos procedūrą.

Šiais laikais taip pat išbandyta išbandyta namų balinimo rinkiniai, kurie gali pasiūlyti tvirtų rezultatų daug mažiau pinigų. Atlikite savo mokslinius tyrimus, kad užtikrintumėte, kaip patobulinsite tinkamą, kuri suteiks jums daugiau rezultatų ir mažiau treniruočių.

Laikas pakelti

Vienas iš nepatraukliausių žmogaus kūno formos bruožų yra dėl treniruotės ir svorio treniruotės. Skirtingai nuo kitų aktualių klausimų čia nėra sidabro kulka.

Vis dėlto yra hanteles ir treniruoklių salė, kurių abu yra lengvai pasiekiami. Be to, kad padedate jums psichiškai, treniruotės gali gerokai pagerinti jūsų kūno sudėjimą ir tinka drabužiams, kurie puikiai tinka jūsų kūno linijoms. Tiesiog būkite atsargūs, kad to nepadarytumėte, nes tai gali sukelti priklausomybę nuo sporto.

Ekspertas sako.

"Apskritai, trys gero gyvenimo klavišai - dieta, mankšta ir streso mažinimas", - sako dr. Romano.

"Šie būdai turėtų būti naudojami, kad galėtumėte atrodyti geriausiai. Be to, kiti akivaizdūs yra nerūkantys ir negauna per daug saulės poveikio. Be to, geras medicininis odos gydymas yra tinkamas visiems, ypač tiems, kurie dirba didelėse Sun regionuose, pavyzdžiui, Australijoje. "

Realistas sako.

"Tik eikite į kaukes kaip" Eyes Wide Shut ", sako Australijos komikas ir kartais modelis Ash Williams.

Jo kiti geriausi patarimai bjauriems vyrams?

  • Išeikite tik žvakių šviesoje. Visi gerai atrodo žvakių šviesoje
  • Gauk draugą negarbesnį už tave - viskas yra giminingas!
  • Išauginkite tikrai ilgi barzdą. Vienas, kuris apima visą jūsų veidą

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas