Kaip išaugti barzdą, kuris gali būti didžiuotis

Anonim

Taigi, tai atėjo į tai. Nesvarbu, ar jūs išsiveržėte priimtiną amžių, kad vis dar būtų kūdikio veidas, ar nusprendėte savo šukuosenai pridėti šiek tiek vyriškos figūros, nusprendėte, kad laikas yra, kad popas augtų barzda.

Tai nėra tokia paprasta, kaip tik tai, kad jūsų veido plaukai paleisti riaušes visame žandikaulį. Kiekvienas ir jo šuo turi nuomonę, kaip tiksliai auginti barzdą geriausiu, greičiu ir kuo greičiau, todėl laikas yra tas, kas kartą ir visiems laikams ką nors išpjausto.

Pasirinkite savo stilių

Geriausias dalykas, kurį galite padaryti nuo bet kokios barzdos augimo pradžios, yra tai, kas tiksliai apibrėžia, kokios rūšies barzdą norite auginti. Pažvelkite į savo veido veidą, pažvelkite į mėgstamiausias įžymybes, įkvėpkite beveik visur. Nepriklausomai nuo to, kokį stilių pasirinksite, barzda, kuri buvo pritaikyta taip, kaip atrodo, visada atrodys kur kas geresnė, nei atvira, nepatogi netvarka, atsidurta visoje jūsų žandikaulio pusėje.

Pripažįsti, kad esate bejėgis

Čia yra kažkas, į kurį turėtume pabrėžti, ir kažkas, ko jums reikia sutikti. Kai kurie žmonės tiesiog neturi būti barzdos. Tai nereiškia, kad galbūt neturite konstitucijos, kad galėtum tai išspręsti, mes turime galvoje, kad kai kurie žmonės fiziškai negali augti storomis barzomis.

Nepriklausomai nuo to, ką teigia žmonės, nėra medicininių įrodymų, kad gausus skutimosi ar apipjaustymas gali padaryti jūsų barzdelę augti greičiau ar storesni, o kai kurie dalykai, pavyzdžiui, barzdos aliejus arba barzdos balzamas, gali padėti išlyginti ir išlyginti plaukus, kuriuos galite auginti, jie nebus padėti jums bet kuriuo būdu auginti barzdą.

SUSIJĘS: 8 nauji broliai ir skutimo trąšų, skirtų plaukuotam žmogui

Priimant tai reiškia, kad sutinkate, kad gali būti plonesni pleistrų, storesnių pleistrų ir galų gale, barzdos, kuri niekada nebus taves ant Lumberjack Weekly viršelio. Vienintelis dalykas, kuris kada nors išspręs bet kokią pėdos barzą, nesvarbu, ar ji yra nelygus, nelygios, yra laikas ir kantrybė. Nepaisant to, nieko blogo. Pasirinkite barzdą, tinkančią jūsų veidui ir auginimo galimybėms, ir galiausiai negalėsite nerimauti.

Įsipareigokite sveikai gyventi

Kaip kruopščiai wanky, kaip atrodo, stora ir pilna barzda taps jūsų gyvenimo būdo atspindžiu. Mes neketiname pasakyti, kad turėtumėte tapti meistriškos odos kremu, o tuo labiau, kad pagal apibrėžimą, stora, pilna barzda auga daug lengviau, kai sveikai gyvensite. Nors niekas nepadės pagreitinti plaukų augimo, tokie dalykai kaip jūsų mityba, miegas ir odos priežiūra turės įtakos veido plaukų augimui.

Sveiki riebalai ir žuvų taukai padeda užtikrinti sveikesnius plaukus, o svorio naudojimas ir pakėlimas gali padėti padidinti natūralų testosterono kiekį, paskatinus genetinį variklį, kuris galiausiai paskatins gerą barko augimą. Kaip ir bet kokio pobūdžio asmeninės pažangos atveju, blogas miegas, bloga mityba ir stresas jus neskatins sparčiai.

Laikykite savo barzdą geru niku iš atidarymo

Yra viena galutinis realybė, kurią kiekvienas barzdastukas turi susidurti vienoje ar kitoje vietoje. Jūsų banda taps erzina, kaip pragare, kai ją auginsi. Tai bus niežulys. Jis sukurs skraistes, kurios reikalauja nuolatinės priežiūros. Jūs pradėsite, kad į burną įstrigtų įbrėžusių ūso plaukų. Tai visi faktai, apie kuriuos nieko negalima daryti, ir galiausiai reikia atsilaikyti nuo noro nulenkti smuiku ar šukuoti savo barzda beveik bet kokiu būdu.

Tai padarius, papildomi nešvarumai ir aliejus iš rankų pateks į jau jautrią odą, kuri bando išstumti plaukus iš folikulų, kurie niekada anksčiau nebuvo naudojami, taip labiau linkę spuogus, bėrimus, įvairias plaukus ir galiausiai dar daugiau dirginimas. Laikykite odą aplink savo barzdą švarią, o kai ji pradeda augti, naudokite lengvą, be aliejaus drėkiklį, kad padėtumėte išlaikyti odos ir veido plaukus minkštais, elastingais ir minkštais.

Kai pradėsite auginti padorų kiškį, galite pradėti integruoti skirtingus produktus, kad padėtų ne tik sutvarkyti ir sušvelninti savo barzdą, bet ir jį stilizuoti. Pradinės augimo metu jūsų banda gali būti tokia paprasta, kaip pradedant jūsų barbą sudrėkinti dušu, kai jūs darote tą patį su savo plaukais. Kadangi jis išauga šiek tiek daugiau, odos apačioje pradės sausi sausi, ir galiausiai visa teritorija pradės reikalauti tokio paties kiekio priežiūros kaip plaukai ant galvos.

Bardo alyva yra geriausias "all-in-one" sprendimas, padedantis atkurti natūralius aliejus, kurie neleidžia barzdai jaustis minkšta ir sveika. Paprastai pagaminta iš Argano ar Jojobos aliejaus (ir kitų kvapiųjų medžiagų), beveik bet kuriuo metu gali būti šukuojama ant bet kokio ilgio barzdos, kai ji pradeda jausti sausą ir niežtinčią. Ilgesnioms barzdoms yra atsakymas dėl barzdos balzamo.

Bezdų balzamas yra storesnis produktas, kuris veikia ne tik kaip stiprus drėkinamasis kremas ilgesnėms barzdoms (ir odai apačioje), bet ir kaip lengvas stilingas tirpalas, skirtas suklupti smulkius plaukus, suskaldyti galus ir plaukus. Jei žiūrėjote daug " Peaky Blinders" ir jaučiatės, kad ūsai gali būti jūsų kelias, ūsos vaškas taip pat gali būti negyvas, kad būtų galima prižiūrėti ir išlaikyti tinkamą formą.

Trim & forma

Kai apsispręsite dėl savo barzdos ilgio ir stiliaus, vienintelis dalykas, kurį reikia padaryti, yra kruopščiai prižiūrėk jį, kad jis atrodytų geriausiai. Geros kirpyklos patarimas yra absoliutus auksas, kai kalbama apie bet kokios rūšies barzdos formavimąsi, ir daugelis pasiūlys barzdos apdailos ir formavimo paslaugas, kurių jums nereikėtų nusimesti.

Žinoma, yra daug, ką galite padaryti, kad įsitikintumėte, jog jūsų mylimas augimas atrodo gražiausiai kasdienei. Reguliarus šampūnas yra aukščiausias, siekiant užtikrinti, kad jūsų barzė augtų ir atitiktų tikslią jūsų norimą formą, po kurios plonas nosies žirklės turėtų padėti rūpintis. Palaikykite šalia skustuvą, kad plaukai būtų suformuodami aplink skruostus ir iškirptę, būdamas atsargus, kad bet kokie esminiai veido plaukai nepatektų į apykaklę.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės