Kaip susitraukti, atlikdami (beveik) nieko

Anonim

Niekada nustokite kurti pažangą. Paslaptis niekada nėra turinys, ieškoti darbo, aktyviai ieškoti dalykų, kurie tęs jūsų pažangą. Rask to tavo dalį, kuri turi daugiau, būti daugiau.

Ar neseniai įstrigo žievė ir nematote kūno sudėjimo tikslų?

Tada atėjo laikas atlikti keletą pakeitimų, nes tai, ką jūs darėte, neveikia. Žmonės bijo pasikeitimo, taigi, jei tu per daug perduosi juos iš karto, jie linkę išprotėti ir grįžti į savo komforto zonas.

Taigi nedideli pokyčiai gali būti raktas į ilgalaikius kūno rezultatus. Skaityti ir išmokti.

Pertrauka senus įpročius

Atėjo laikas jį pavadinti atmestina

Mes visi turime juos, bet mes tiesiog nemėgsta pripažinti, kad mes darome, šiek tiek emociniu požiūriu valgome šokoladą, kai kurie savaitgaliais gėrėme, kai kurie tiesiog negalėjo gyventi be cukraus dienos; tai visi įpročiai, kuriuos sukūrėme ir leisime mūsų smegenys mums pasakyti, kad tai gerai padaryti.

Vienintelis būdas keistis yra pertraukti ciklą ir pakeisti savo mąstyseną į šiuos įpročius, jie sako, kad reikia tris savaites iš tiesų įveikti įprotį, sakau "CHALLENGE ACCEPTED".

Pasirinkite tą, kurį žinote, kad reikia keisti ir eiti po jo; būsite nustebinti, kaip lengva atsisakyti.

Daugiau valgyk. Sveiki riebalai

Koks prigimtis

Pakeiskite raudoną mėsą kai kuriomis riebiomis žuvimis keletą naktų per savaitę. Žuvis kaip lašiša, upėtakiai ir skumbrė supakuota su sveikais omega-3 riebalais, kurie padeda sudrėkinti uždegimą organizme ir pagerinti atmintį bei mažinti kūno riebalų kiekį. Įtraukite avokadą ir žemės riešutų sviestą į viską, ką galite.

Užkandžiai ant baltymingų maisto produktų

Šokolado proteino rutuliai

Pasikeisk savo vidutinio ryto mufino pertraukėlę ir eik prie kažko sveiko, kurio sudėtyje yra daug baltymų, kaip žaliaviniai riešutai, sėklos, tuno skardinės, baltymų rutulys, žemės riešutų sviestas ryžių pyragas arba hummus ir veggio lazdelės.

Užkandžiai, kurių sudėtyje yra daug baltymų, tarpduriuose yra geriausias būdas pažaboti cukraus troškimą ir palaikyti jus, kol kitas maistas jus užpildys ilgiau. Tavo liemenėlė taip pat mylės tave.

Išeiti iš mokymo platformos

Ar tu net pakelti, mate?

Kaip ilgai lankėtės sporto salėje ir darote tuos pačius pratimus, tame pačiame rezerve, tuos pačius svorius?

Taip, jūs galėtumėte sekti programą kelioms savaitėms ar mėnesiams, bet tai, kas yra bet, kad galų gale sugrįšite į tai, ką pažįstate geriausiai - patogumas. Jūs negalėsite tikėtis, kad jūsų kūnas pasikeis, jei to nepakenksite.

Gaukite struktūrizuotą mokymo planą, kuris palaipsniui pritaikytas jūsų tikslams.

Pakeiskite savo rytojaus kavos užsakymą

Dideli dalykai yra mažuose paketuose

Kaip kiekvieną dieną pasiimti savo kavą? Jūsų kavos pasirinkimas gali įtakoti kiekvieną dieną sunaudojamų kalorijų kiekį.

Jei esate geriamasis latte ir kaip jis yra didelis, kiekviena puodelis suteikia jums apie 340 kalorijų. Didelis cappuccino sudėtyje yra 207 kalorijų.

Geriausias būdas sumažinti kavos kalorijas - užsisakant mažesnę kava, nevartokite aromatinių sirupų, cukrų ir naudoti natūralų saldiklį, pavyzdžiui, "stevia", arba net geriau pasiimti trumpą juodą.

Nepraleiskite pusryčių

Visi kalti apie tai

Vienas dalykas, kurį daro daug žmonių, yra praleisti pusryčius. Gali būti garso klizmas, bet pusryčiai yra svarbiausias dienos patiekalas.

Tiesiog įsitikinkite, kad kiekvieną rytą, pvz., Kiaušinius, avokadą ir špinatus ar žalią baltymų skonį, kasdien pripildysite sveiką produktą, padėsite išvengti šių dažniausiai pasitaikančių energetinių lašų ir kava ir saldumynų troškimo.

Pusryčiai suteikia jums gerą jūsų dienos maistingųjų medžiagų kiekį ir padeda nustatyti sveiką maitinimo dieną

Iš tikrųjų turi planą

Padarykite veiksmingus nedideli pokyčiai drastiškų rezultatų

Jūs negalėsite pasiekti savo gyvenimo ar kūno tikslų be solidaus misijos plano. Paimkite savo rankas į mokymų ir mitybos planą ir užsibrėžkite tikslą ir dirbkite prie jo kiekvieną dievišką dieną, kol jos sutriuškite, tada nustatykite juostą dar aukštesnę.

Pabandykite įgyvendinti šiuos nedidelius pakeitimus į savo savaitę ir pamatyti savo rezultatus dangaus raketomis. Tai ne visada turi būti esminis pokytis, kartais geriausi ir ilgalaikiai rezultatai yra iš čia.

Disciplina yra ta vieta, kur jūs pamatysite save, progresuoja, bruožas kariuomenė instilhed us nuo pirmos dienos. Nebūkite tingus, prisiimkite atsakomybės ir pakeiskite šiandien; niekas nesiruošia tai padaryti tau.

Scott Evennett yra sveikatos, fitneso ir mąstymo ekspertas, kuris tarnavo Australijos specialiųjų operacijų vadavietėje (SOCOMD) kaip Australijos kariuomenė

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės