Kaip apsirengti kaip skandinaviškas

Anonim

Skandinavai yra vieni iš labiausiai patyrusių (ir geriausiai atrodančių) žmonių pasaulyje; padaryti aprangą atrodo kaip "visa tai" tiesiog atsitiko be pastangų.

Iš Norvegijos į Suomiją, Daniją į Islandiją, Skandinavijos šalis yra šaltiausios, tamsiausios žiemos dienos, bet ir ilgiausios vasaros; o tai reiškia, kad vyrai iš tikrųjų turėjo meistras tapti funkcionaliu puošti meno, be jokio apibūdinimo, ką reiškia atrodyti gerai.

Jūs negalite būti šešių pėdų aukščio, blondinės ir chiselled, bet pažiūrėkime, ko reikia jaustis skandinaviškai. Tada paspauskite skaidrių peržiūrą pagrindiniams madingų prekių ženklams, kurie yra šio Šiaurės šalių - gražių žmonių gimtoji.

Breaking It Down

Skandinaviškas yra lengvas; pasižymintis jo skoniu paprasta, elegancija - neprarandant jo prabangaus stiliaus. Žiema yra tada, kai šiaurės Europos gentas šviečia, anksti išmokęs sluoksniavimo meną, taip pat kokybiškų audinių svarbą; ar tai būtų mohairas, vilnos, kašmyro ir kailio, šilta.

Denim yra viskas šitam genetui. Žuvies tiekėjai yra laikomi investicijų gabalais, kuriais grindžiami atsitiktiniai ir protingesni aprangai, kurių vėsioje ore visada įmesta. Prabangūs sportbačiai padeda skandinavams išlaikyti tokį gatvės šliuvelį, taip pat jų minimalizmo įgūdžius - didžiausią šio regiono indėlį dar labiau madai.

Sportas "Chic"

"Skandinavijos" madingo minimalistinio stiliaus, "sporto šiuolaikinio" stiliaus skulptūrų kūrimas puikiai tinka kasdienioms dienoms ir žiūri į žudiką ne dienai. Pradėkite nuo paletės - vienviečiai ir tamsi.

Mišinys tamsiai ruda, juoda ir vidurnakčio bliuzo prideda apibrėžimą, kitaip supaprastinant žiemos aprangą. Kaip tai daro, keičiant audinius: odą, vilną ir neopreną (pagalvokite apie sausainių medžiagą), padidindami šį aktyvių drabužių ir prabangos melange - sukurkite sporto šiuolaikiškumą.

Simetrija yra trečiasis elementas. Striukės turi būti kvadratinės, su aiškiomis, švariomis linijomis ir papildomomis detalėmis, tokiomis kaip užtrauktukai, kišenės ir laidai. Absoliutus no-no yra spausdinimas ir raštai, tačiau asmenybės lietimui žaisdami su aksesuarais - beanies, pirštinėmis ar odiniais maišeliais - ar kelnių siluetu, vingiuodami į pilvo-kaklo blauzdos gelmes, jei esate pakankamai įsitikinęs, kad eiti mažai.

Kostiumas

Siuvinėjimas tampa gana žaismingas, fiziškai ir estetiškai. Nors lieknas, ryškumas lieka, vietos gyventojai atrodo atsipalaidavę, medvilnės, skirtos kostiumams, kurie juda. Vėlgi išsamiau išspausdinti informacija yra raktas; su vyru snubbing kojinės, diržas ir kaklaraištis - leisti monochrominius tonus ir supjaustyti kostiumas yra funkcija.

Kiti laikai, mid-blue yra pagrindinis kostiumo audinys, nustatantis paletę įdomiems priedams pop; būk dryžuotomis kojinėmis, polka dot kaklaraiščiais ir kamuoliukais - viename aprangai.

Bendras niuansas yra atnaujintas odos batas. Nuo formalaus vienuolių iki Derbio brolių, "play-up-sartorialist" nėra visiškai sukomplektuotas be sneaker-hibridinių nėrinių su patogiomis balto padais, skirtais aktyviam apdailai pritaikyti.

Baikerių stilius

Geležinkelis, kruša, sniegas, sniegas ar spindesys, skandinavai niekada be savo dviračio. Tokiam transportavimui reikia drabužių, leidžiančių judėti, nežiūrint į sporto šakos įrangą.

Šio išvaizdos pamatas yra avalynė, pradedant nuo teniso batelių ar lazdų į daugiau retro įkvėptų sportbačių, tokių kaip "New Balance" ("Naujas balansas") su ryškiais raudonaisiais, žaliaisiais ir bliuzais. Žiemą viršutiniai drabužiai paprastai būna funkcionalūs, pvz., Gaubiamaisiais parkais, su laisvalaikio kišenėmis, vežančiomis tuos pagrindus - telefoną, piniginę ir raktus.

Džemperio ar atviro marškinėlio lengvumas ant tėvo tarnauja vasaros baidariui gerai, bet esminis dviračio gabalas yra dantenas; pradedant nuo atsipalaidavęs džinsinio audinio (valcuoti rankogaliai, siaurėjantys platesnėje kojoje) iki neutralios spalvos medvilnės chinos, leidžiančios daug judėti pedalui. Jodinėti ant.

Layer it

Šiaurės ašigalio artimos, žiemos smūgiai skandinavų sluoksnių meistrai. Šitose gatvėse nerandate beveidžių puošmenų striukių ar švelnų šiltų slidžių kelnių. Vietoj to vyrai žino, kaip sumaišyti formalaus ir atsitiktinio gabalėlių, sluoksniuotą blizgus vilnonius viršutinius sluoksnius per įprastą pavarą.

Tekstūra yra sustiprinta "fleck-ish" tweed mac neutralioje pilkoje, atsipalaidavusi grafiniu spausdinimo megztuvu ir reguliariai tinkančia tee - apatine pusele pertrauka į užimtumą. Kelnės yra atsipalaidavę, sėdėdami per prabangius smūgius, kad būtų lengviau.

Kitur kaklo švarkelis su briaunelėmis detaliai iš naujo apibrėžia karo žėrinėjimą kaip beveik liemenę, kai sluoksniuotas po megztuvu. Paprastą telyčią galima pakeisti nakties išvaizda, o tamsaus džinsinio džinso diržas ir odos lentynos laikiklis yra šiuolaikiniai išvaizdos išvaizda.

Eksperto nuomonė

"Skandinavai randa nepakankamą vidurinę pusę tarp rafinuotų ir poliruotų, sportiškų ir patogių. Jų pritaikytą, rimtesnę išvaizdą visada švirkščiamas šiek tiek charakterio, nesvarbu, ar jis yra išmintingos kojinės, ar stilingas neckwear ". - Laura Wassermann, " Trend Consultant ".

Paspauskite skaidrių demonstraciją pagrindiniams skandinaviškiems prekių ženklais.

Reikia daugiau įkvėpimo?

SUSIJĘS: Kaip apsirengti kaip "New Yorker"
SUSIJĘS: kaip apsirengti kaip paryžiaus
SUSIJĘS: Kaip apsirengti kaip "Berliner"

1/8

Han Kjøbenhavn

2008 m. Užlipus, daniški drabužiai sėdi aukščiausios klasės gatvių apmušalų ir prieinamų atsitiktinių vyriškų drabužių sankirtos. Tai modernus išvaizdos išvaizda su tradiciniais drabužiais, iš naujo suprojektuota nauju stilingu būdu. Ieškokite su šiuo ženklu susijusių detalių naujovių.

2/8

Laimėjo šimtą

Danijos etiketė yra šaknys tiek atsitiktine, tiek oficialia vyriška avalynė. Nepakankamas dizainas kerta aukščiausią lygį Von Šimtai, kur švarios linijos, meninės įtakos ir akivaizdus detalių valdymas. O, ir jie daro kokį nors žaismingą džinsą.

3/8

Veliūras Nostalgi

2005 m. Buvo pradėta pirmas Veliūrų kolekcija. Švedai kaip įkvėpimą naudoja derliaus, siūlantys liesas gabalus, unikalius piešinius ir spalvotus popus. Būtinai atkreipkite dėmesį į jų činos.

Įdomios Straipsniai

Tai yra geriausi plaukų produktai vyrams

Kaip nusipirkti batai be kojinių, jei norėtumėte atrodyti kaip karališkasis karalius

"Terrace House by Atelier M + A"

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą