Kaip apsirengti kaip Kalifornijos

Anonim

Surf's up, saulė spindi: Sveiki atvykę į West Coast.

Kalifornijos valstija pasižymi daugybe stilingų vyrų. Kalifornijos mados repertuaras su klimatu, kuris jaučiasi vasarą ištisus metus, yra šiek tiek didesnis nei jo rytų pakrantės draugų Niujorke. Nesvarbu, ar esame Los Andžele, San Franciske ar giliai į pietus San Diego, mes esame čia, kad išsklaidytume mitą apie tai, kad tik Kalifornijos drabužiai, šortai ir tankai (šortai).

Kadangi mes neseniai atvykome iš Londono apžiūrėjimų, apsvarstykite geriausią išvaizdą iš karšto ir saulėtojo Kalifornijos.

Spustelėkite "kitą", kad galėtumėte pradėti skaidrių demonstraciją, kad pasirinktumėte geriausią "Cali" stiliaus pasirinkimą.

Breaking It Down

Kalifornijos žmonės didžiuojasi savo miestais ir mėgsta tai, kad jie gali suknelė ir įdomus, ir šviesūs. Jie taip pat labai patriotiški savo amerikietiškam paveldui, pertvarkydami praeito dešimtmečius kaip penkiasdešimt, septyniasdešimt ir ninetus į savo dabartinę drabužių spinta.

Labiausiai gaivus yra jų spalvų ir modelio populiarinimas - pastarieji nėra jūsų tipiški menkai nuspėjami paveikslėliai, tačiau yra daugiau didžiųjų retro iliustracijų ir gėlių grafikos. Laisvas nuotakas vibe taip pat neatleidžia siuvimo; vietoj to, kad pakeistumėte sunkiasvyrą ir čekius, skirtus paprastesniems, grietinėlės audekliams, skirtiems kostiumui, kurį galima dėvėti ištisus metus.

Devyniasdešimties "Grunge"

Kartais sunku atskirti tikras įžymybes ir dirbtinius daiktus, vaikštant LA gatvėmis. Su realiu mados ir roko "n roll" maišymu, visi atrodo garsūs.

Vyriškos suknelės, kaip vestuvės iš indie grupės, išklotos išplautomis džinsinio striukėmis, juodos spalvos atspalviais ir juostos su logotipais, kurie parado savo skonį muzikoje. Gatvėse dominuoja sunkiasvorės batai, tokie kaip dr Martensas, o devynioliktosios flanelinės marškinėliai yra plaktos aplink juosmenį, nukreipiantys Kurt Cobain'io patinka.

Vasaros kojinės

Kadangi Cali oras to reikalauja, vasaros kostiumai yra eiti į siuvimo išvaizdą; tiek LA-elitei, tiek San Frano hipsteriui. Šviesesni audiniai, tokie kaip linas ir seersucker, yra įprasti striukės siūlai, išlaikant jų puikų tvirtumą ir supjaustyti dvigubo stiliaus stiliumi šiek tiek Europai.

Šiuolaikinis netgi pasirenka šorų ir švelniavilnių žaislų skaičių su nenusileidusiomis seneliu sijonomis, suede derbiais ir boutonniere už spalvos žydėjimą. Ne kojinės ir tamsūs atspalviai neapsiriboja kaliforniško sartorial-ism.

Retro marškiniai

Kadangi septyniasdešimt metų tendencija atsinaujins 2015 m., Natūralios Kalifornijos genties retro vibes niekada nebuvo taip sveikintinos. Antroji odos spalva, prestižinė spausdinimo marškinėlė, yra pagrindinė išvaizda. Kalifornijos žmonės investuos į šiuolaikines etiketes, o ne į parduodamų drabužių parduotuves, kurios nusprendžia atkurti šią šiltą nostalgiją.

Pastelinės spalvos atspalviai, tokie kaip citrinos ir rausvos spalvos, sudaro pagrindinę spalvą, apipiltus žmonių iliustracijomis, sporto šakomis ir įspūdingomis vietomis. Kitas mėgstamiausias yra paparčio spausdinimas, skirtas dekados dešimtmečiui. Bet jūs nematysite, kad tai suporuota su džinsinio įdegio; daugiau retro aviatorių ir fedora.

Grynai balta

Kalifornija, ypač aplink Holivudą, niekada nėra trumpas žinomiems veidams. O norint išstumti iš juodų, odizuotų rokerių, LA-erų veislė imasi grynos ir paprastos baltos spalvos.

Dėl dienos aprangos, paprastas baltasis arbata, prigludęs į ploną blizgančią baltą džinsą, veikia kaip tuščia drobė šiems vyrams, leidžianti jų tatuiruotes iššokti. Naktimis reikalaujama šiek tiek prisitaikyti prie baltos spalvos dominuojančio išvaizdos, todėl aukščiausio lygio treniruokliams suteikiamas itin švarus ryškumas.

Paimk jį į gatves

Su oru, leidžiančiu ištisinį aprangą dėvėti ištisus metus, o LA atsipalaidavęs požiūris į gyvenimą, daug vyrų dėvi liežuvio aprangą, parodantį sporto vibesą, atitinkančią gatvės grumstį. Puffy švarkai atitinka drabužių kojines ir kelnes vaikščioti gatvėse. Šis Kalifornijos stilius yra amerikietiškų subkultūrų ir stilių tinklelis, kuris kartais gali jaustis, tačiau tikrai veikia vietinių gyventojų.

Vakarų Amerika

"Western Americana" važiuoja aukščiausiame Kalifornijoje. Tikėtis pamatyti zomšinę (kartais siautinę) bombonešio liemenę ir paltai; purvinas rudas, suderintas su vilnoniu veltiniu, kuris sudaro pilstą skrybėlę. Dizainas yra pagrindinis žvilgsnis čia; perėjimas į džinsus turtingu, karališku atspalviu, taip pat vakarietiški stiliaus mygtukų marškiniai, išryškinantys ryškias baltas žvaigždes, paimtus tiesiai iš nacionalinės vėliavos.

Nors elementai ne visada yra tiek teatrališki, dauguma Kalifornijos vyrų įsimena odines batus ir diržus. Atidavimas.

Paspauskite skaidrių peržiūrą geriausiems Kalifornijos prekės ženklams vyrams.

1/8

Lucky Brand

"Lucky Brand", sudaryto devynioliktojoje klasėje, specializuojasi senovinių džinsų gamyboje; tiesiog juos išpjaudžiant per griebtuvą - išsiveržiančią, purtantį, šlifuojant, pataisant ir plaunant rankomis - suteikti jiems tikrą charakterį ir sielą.

2/8

Outsiders grupė

"Scott Sternberg", žinomas dėl savo "šiuolaikiško maištingo Amerikos stiliaus", sukūrė savo "BoO" ženklą iš marškinių ir kaklaraiščių į visapusišką kolekciją pasižyminčius blizgučius ir rafinuotus kelnės.

3/8

Tikroji religija

2002 m. "True Religion" pasirodė Los Andželo džinsinio scenoje su klasikiniu penkių kišenių žanru. Dabar, prakaitavimas, troškulys ir talpyklos, TR įkūnija atsitiktinį Kalifornijos viltį.

Įdomios Straipsniai

Tai yra geriausi plaukų produktai vyrams

Kaip nusipirkti batai be kojinių, jei norėtumėte atrodyti kaip karališkasis karalius

"Terrace House by Atelier M + A"

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą