Kaip apsirengti švelniai apsirengti atostogų metu

Anonim

Kai kuriems iš jūsų pasisekėlis, sausio mėnuo yra apie gulintį prie baseino ir pamiršta, kad jūs mokate uždarbioti apgailėtiniame biure su keturiasdešimt minučių važinėti kažkur.

Tačiau, nors tai yra įprasta, kad kažkur pėsčiomis grįsti į paplūdimį, mes šiek tiek nusivylę, kad kasmetinės atostogos atogrąžose vietose tapo karšta blanše, kurios suknelė, tokia, kaip jūs, kaip velniop, ir atsakote į duris į Ubereats.

Tikimės, kad esate išskirtinis Bintang-singletų minios kritikas, kaip mes. Bet jei ne, mes sukūrėme greitą vadovą, kaip suknelė atostogose, nes mes visi žinome, kad pasaulis nusipelno daug, daug daugiau, nei vidutiniškai vidutiniškai austrų austros užsieniečio pastangos.

Pack Essentials (ir būk be riebalų apie tai)

Kelionė šviesa kaip kumštelis. stilingas namas

Bagažo problemos beveik visada žudo atostogas, o paprastai tai prasideda nuo pakavimo.

Jūs galite mėgautis kieta savaitine atostogomis su gerai organizuotais krepšiais (jei esate patenkinti, kad pamiršite pamokas pakartotiniam naudojimui). Negalima būti girliumi, kuris prideda trisdešimt kilogramų nenaudingų šūdų ir viskas, kas įdomu viską, kaip jūs gaunate iš jų visur, ar kiek jums sekasi laukti bagažo reikalavimo zonos, kad išspinduotumėte savo pavaras.

Atostogos nėra laukiamos, kad būtų galima patikrinti bagažą, o tada sumokėti juokingą užmokestį. Jie tikrai ne dėl liūdnų prarasto krepšio, kuris buvo išleistas kažkur per Ramiojo vandenyno salas. Pakviesk šviesą, būk negailestingas, ir jūs turėsite lengviau apsirengti atostogomis. Netgi turime jums vadovą, kaip tai padaryti tinkamai.

Padarykite savo viešbutį ir kurortą

Pagalvokite liną prieš asilas

Australai grojo unikalią reputaciją, kad tikrai, lengvai, kai kalbama apie savo garderobą užsienyje. Ir tai stengiasi.
Tikriausiai esate nusišypęs, kai blaiviai įprastoje kelionėje atvyksta į miestą, atrodantį kaip "ratbags", arba kai festivalio lankytojai įžeidžia vietines kepykles su apgaulingais sprendimais dėl stiliaus. Tikriausiai vietos gyventojai jaučiasi taip pat, kaip ir turistai.

Taigi vietoj ratty singletės dėvėkite atsipalaiduotą lino marškinius. Jie taip pat patogu, ir pateksite į duris aukštose miesto dalyse. Boardies yra būtinybė, bet pakuočių chino šortai taip pat. Tikslas yra tas, kad kiti australai gali apsirengti mažiausiu bendra vardikliu, tačiau tai nereiškia, kad taip pat reikia.

Atneškite vieną ar dvi Nicos (ish) komplektus

Užtikrinkite, kad pietų ar vakarienės vieta būtų tinkama

Atėjo laikas atsikratyti, atsipalaiduoti ir įdegti, bet jūs vis tiek turbūt pabandysite eiti į restoraną arba (jei jūs tikrai nuobodu) einate apsipirkti į gražesnes miesto dalis. Tai kainuoja pakuoti mažiausiai vieną protingą atsarginę išvaizdą - "chinos", marškinius ir "klaiverius" - jei planuojate plyteles patekti arba patikrinti kai kuriuos prestižinius miestų jungtys.

Žvilgsnis į dalį rodo pagarbą vietinei vietovei ir gyventojams ir gali atverti galimybes, kurių jūs tikrai negausite, jei būsite dėvėti viengubą, kuri nebuvo nuplaunama per tris dienas, ir pora kareivių, kurias 2005 m. Pavogei mokyklose.

Up Your Sandal & Sneaker Game

Trikotažiniai yra patogūs ir yra Australijos kultūrinės patirties dalis, tačiau jie retai (ty niekada) nemiega ir gana grubūs ant jūsų kojų, jei tam tikru momentu turite ilgą kelionę. Pakeiskite juos sandalais (o ne dregantis senamiestis, "masažuojantis" kojas), ir jūs turėsite geresnes atostogas už jį.

Sandalai sukūrė kur kas daugiau nei jų reputaciją kaip avalynė dėl rasistinių kūdikių bumo ir į pensiją išvykusių europiečių turistų pirmąją kelionę į Australiją. Rasite kažką, kuris neatrodo kaip "One-Nation" balsuojantis dėdės krocos ar "hipster Birkenstocks", ir jūs galėsite pereiti iš baseino į vietinius barus be jokių varginančių ar nepatvirtinančių žvilgsnių iš vietinių gyventojų.

Jei jums reikia pagalbos, atlikome neseną funkciją, skirtą sandalams, kurie praeina "D'Marge" sartorial sniff testą.

Bet palikite didelius dalykus už

Saint Laurent nėra Laurent atostogose

Nors jūs galite išeiti į išgalvotą restoraną ar klubą tam tikru metu savo laisvalaikio metu, vis tiek esate nepažįstamoje vietoje.

Atostogos sukelia sutrikimus įprastoje situacijoje, susiduria su keistais kuprinėmis jūsų bendrabutyje, vietiniais žmonėmis, kuriuos pamiršote pakelti, o apskritai - nekontroliuojamą aplinką, kurioje viskas gali būti prarasta, sugadinta ar sugadinta. Apskritai, atostogaujame tik tuos drabužius ar aksesuarus, kurie nesusiję su nervais, jei juos prarasite.

Tai nereiškia, kad žmonės, esantys už Australijos ribų, greičiausiai sugadins jūsų daiktus, bet apskritai atostogos sukelia šiek tiek papildomo chaoso, o paskutinis dalykas, ko jums reikia, yra pamestos po pietų panikos ieškojimas pagal gultai ir nakvynės namuose, nes trūksta laikrodžio ar protėvių bling Palikite namuose aukščiausios klasės prabangų šortą, vėliau mums padėkoti.

Neužmiršk savo odos

Prisimeni: tu nesigaili, kaip obligacija

Pasitarkime, šventės gali įtakoti jūsų kūną. Šiukšlių maistas, pernelyg didelė saulė ir malonūs kokteiliai prisideda prie to, kad neieško jūsų geriausių dalykų (prisiminti vaikai, "saulės pažvelgti" nėra komplimentas).

Kai naudojate visą savo laiką, svarbu palaikyti reguliarią odos priežiūros procedūrą. Viskas ko jums reikia - tai nedidelis drėkiklio vonia ir maišytuve drėkinamasis kremas. Jei to reikalauja per daug, galite kažką įsigyti, kol esate ten.

Ir ką jūs darote, blokes, visada dėvėkite apsaugą nuo saulės. Jūsų narciziškos "Instagram" istorijos apie nuostabius Balio paplūdimius gali būti šiek tiek juokaujančios, bet atrodančios kaip susitraukusios odos rankinės ar odos vėžio atsiradimas.

Prekių ženklai, kuriuos norėsite atvykti į kitą savaitę

Venroy

PARDUOTUVĖ "VENROY"

Orlebaras Brownas

PARDUOTUVĖ "ORLEBAR BROWN"

J Crew

PARDUOTUVĖ J. CREW

1/10

2/10

3/10

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai