Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Anonim

Darbo vieta tampa vis labiau atsitiktine (mes kaltiname jus ir tuos prakeiktus "Adidas" sandalus, Zuckerberg), tačiau tai nereiškia, kad jūs turėtumėte atrodyti kaip ir visi kiti kabinos gabalėliai. Tai laikas pasikalbėti, kaip aprengti verslo atsitiktinumą.

Ne verslo-y, bet niekada pernelyg atsitiktinis, rafinuotas, tačiau patogus biuro aprangos kodas yra pavojingai dviprasmiškas, be tam tikrų konkrečių perimetrų. Mes buvome liudininkai apie siaubą: žmonės blogai priglundančiuose marškiniuose, maišytuose kelniuose ir nenuosekliuose švarkuose, praleidę biuro stilių ir nesąmoningai paslydę įmonės korpusus. Ne per vėlu. Perskaitykite verslo praktinius patarimus apie stilių ir svarbiausius dalykus, į kuriuos verta investuoti.

Paspauskite skaidrių peržiūrą, kad galėtumėte įsigyti geriausius dalykinius dalykus ir kur juos nusipirkti.

Focus On Fit

Auksinė taisyklė, kiekviena pritaikyta vyrų stiliaus prasme, yra tinkamų jums tinkamų drabužių pirkimas. Nieko nepanaikina aprangos - neatsižvelgiant į drabužių kodą ir nesvarbu, kiek drabužiai brangūs, - tokie kaip netinkamas striukė, marškinėliai ar kelnės. Kai kurie vyrai linkę dėvėti drabužius dideliems, kurie atrodo, o kiti primygtinai reikalauja "liesų" tuščiųjų, kurie yra pernelyg tvirti jūsų kūnams. Pirmasis paslaptis, kad ieškau protingas, yra tinkamai išmatuotas.

Sukurkite su pagrindais

Kai tik prisepsite, galite pradėti kurti savo drabužių spinta. Pradėkite nuo gabalėlių, kuriuos lengva sumaišyti ir suderinti, kad galėtumėte gauti didžiausią spąstai už savo pinigus, keičiančius striukes su kelnais ir marškinėliais, kurie kiekvieną dieną skiria skirtingą išvaizdą.

Po to, kai sukūrėte tvirtą spintelę, kurioje yra kablys, galite pradėti kurti daugiau kūrybinės struktūros, spalvos ir modelio. Dabar skaitykite apie gabalus jums reikės suknelė verslo atsitiktinis.

PIRKTI ĮGYVENDINUS BASICS @ ASOS

"Business Casual Essentials"

Jei atsargiai pasirenkate pagrindines reikmenis, galėsite pasiekti maksimalų universalumo lygį ir minimalų pastangų lygį (tai yra svarbu ryte, o dar neturite kavos).

Blazeris

Stumdami visus daiktus, striukė turėtų būti kieta ir tvirta ant pečių (be viršūnių), ir šonus nupjaukite pro šonus ir uždarykite tiesiai po savo užpakaliu. Rankovės gali užfiksuoti keletą centimetrų virš nykščio prie marškinių rankogalio. Žr. Specialybę, kad visa tai išsirinktų jums.

Dengianti žiemą, vasarą ir kiekvieną temperatūrą tarp, ten yra trys švarkai, kuriuos turėtumėte apsvarstyti. Pirmasis yra klasikinis karštasis žiurkėnas, vienoje krūtinės dalyje, turinčioje maksimalų arba aukščiausią lygį. Lengvoji vata, karalienė yra mažiau užgulta nei juoda ir yra pakankamai tamsi, kad padėtų jūsų kūno sudėtį, iškart smartening bet kokį išvaizdą.

Dėl aušinančio ryto dėvėkite pilką tweed šlepetę. Tai idealus iš injekcinės tekstūros (vyriški drabužiai atsako į tai, kad susidomėtų spalvotomis spalvomis su spalvinga spauda), ir puikiai tinka ir kitoms jausmingoms jūsų aprangoje pagamintoms medžiagoms, tokioms kaip kašmyrui skirtos kardiganai, šilko megztiniai ir chambray marškiniai.

Kai šiluma įjungta, smėlio grynas medvilninis arba lino blizgiklis padės išlaikyti jus atvėsti. Ir jos šilti, žemiški tonai apšviesti biurą, plaukiojantys jūra su karinio jūrų kūno švarkeliais, padarysiu tvirtą padėtį dėl tinkamos priežasties.

PARDUOTUVĖ @ ASOS (CHEAP) SHOP @ MR PORTER

Marškiniai

Netinkami marškiniai yra įprasti, nes mes ne visi modeliai ir proporcingai nuo kaklo iki juosmens. Iš pradžių pirmiausia reikia tvirtai laikytis pečių. Tada pereikite į kitą pusę: erdvė tarp apykaklės ir kaklo turi būti patogiai tvirtinama dviem pirštais, o marškinėlio rankogaliai turi susitapti nykščiu.

Jei jūsų pečiai yra plataus, ieškokite plonas ar derlingo dizaino arba apsvarstykite galimybę gauti smiginių; dvi paprastos paprastos siūlės, uždėtos marškinėlio galinėje pusėje, į siauresnį audinį. Šis marškinių pynimo suknelių vadovas padės išspręsti, kokia medžiaga yra geriausia jūsų klimatui ir drabužių kodui. Apskritai, "Oxford" marškiniai yra išbandyti ir išbandyti mygtukai žemyn, ir jie yra daug spalvų, modelių.

Akivaizdu, kad kietos medžiagos yra lengviausios, taigi pirmiausia dėmesys skiriamas standartams, tokiems kaip baltos, šviesiai mėlynos ir blyškiai rausvos spalvos, pereinant prie ryškesnių spalvų ir raštų, tokių kaip juostos, čekiai ar "gingham" versijos. Visada nepamirškite, kad turėtumėte būti daugiau verslo nei atsitiktinis, todėl dėvėkite marškinius tik tuo atveju, jei antkaklis gali atsistoti be kaklaraiščio.

SHOP @ MR PORTER

Kelnės

Pastaraisiais metais sumažėjusios kostiumo striukės biure, kelnės yra svarbesnės nei bet kada. Taigi pradėkite investuoti dabar. Kinijos - vidutinio svorio medvilnės - yra jūsų pasirinkimas pusiau formalus darbo drabužiai. Stick su klasikinėmis spalvomis - jūrų ir kupranugarių - ir pasirinkti tinka, kad plonas, bet ne liesas.

Blauzdas vėl atsiskiria daugiafunkcine spalva, yra kitas žingsnis į priekį, pradedant pilka arba smėlio spalva, ypač žiemą turtingu flanelu ar velviu. Vyriškų drabužių dabartinė manija su apipjaustytais kelnais tikrai turėtų būti sumažinta (investuokite į vieną ar dvi max). Jei po nesenstančio laiko laikykitės reguliaraus ilgio, nes tendencijos ateina ir eina.

Pagaliau, džinsai yra tinkami - leidžiant darbo vietoje. Eik kažką daugiau oficialiai džinsinio spektro pabaigoje: vidutinio ar tamsaus plovimo ir visiškai ne rupų ar stipraus išblukimo. Biuro džinsai taip pat turėtų būti ploni, niekada neblaivi. Kalbant apie kitus džinsus? Nr šortai prašau.

PARDUOTUVĖS "BROŠIARIAI" @ MR PORTER

Avalynė

Suknelių batų klasika yra saugiausia, kai kalbama apie jūsų avalynę. "Loafers", "Oksfords", "Derbies", "brogues" ir "vienuolių" dirželiai viskas atrodys švelniam biure. Ir, komplimentuos kiekvieną iš minėtų dalykų, grindžiamas jūsų išvaizda, nes visi susirinkę.

Kasdieniniai penktadieniai gali leisti minimalų, švarų supjaustytą sportinę avalynę, kurią reikia dėvėti dirbti, tačiau vėl, kaip ir "jean rule", pirmiausia patikrinkite savo bosą.

Kokybei visada geriau yra oda, renkantis spalvą, prilimpa prie juodos, rudos, pilkšvos spalvos ir įdegio. Vasarą eksperimentuokite su spalvomis ir net suede. Šis vadovas - kaip dėvėti spalvotus suknelelius - padės.

PARDUOTUVĖS "ASOS SHOP SHOES @ LUISA VIA ROMA

Neprivaloma verslo atsitiktiniai priedai

Jei tikrai norite, kad apranga, kuri sako: "Aš einu tiesiai į viršų, geriau pradėti išvalyti šį kampinį biurą, ASAP", esate pasiruošę mesti šiuos neprivalomus dalykinius paprastus priedus į mišinį:

Polas

"Polo" pritraukia mygtuką nuspaustą marškinėlę už lengvesnio verslo stiliaus. Pridedamas medvilninis pikas arba retro megzti veislė, apykaklė gali būti dėvimi, pritvirtinta prie kaklo, kad būtų švari apdaila.

Priešingu atveju palikite tris pagrindinius mygtukus natūraliai atidarius ir išsiskleidžiančius, kartu sudėjus vasaros dviviečius striukes ir šviesiai spalvotus žiupsneles (ir slapukus), kad būtų galima atkurti nuotaiką, vykstantį į darbą, gali būti atostogos.

Trikotažo

Jei esate tokio tipo, kad dėvėtumėte drąsesnes spalvas, tuomet džemperis yra puikus drabužių elementas, kad kitaip nuobodus darbas spinta būtų šiek tiek pop. Venkite megztines su beprotiškais modeliais, taip pat su visko storu matuokliu (pvz., Kabeliu megztuku).

Tinkamai megzti reikia slysti po striukė, kai reikia, bet būti pakankamai svoris, kad išlaikyti savo solo. Geriausias spalvų derinys yra plonas, tvirtas ir sėdėti diržo linijos ilgyje su subtiliu grioveliu ir rankogaliais. Kardiganai yra puikus žaislų pakaitalas ir teisingesnis su kaklaraiščiu, visada paliekant apatinius du mygtukus atmesti.

PIRKTI COOL KNITS @ MR PORTER

Galutinis žodis: "Accessorise"

Atsižvelgdami į šiuos svarbiausius biuro elementus, žaiskite spalvų ir spausdinimo kombinacijomis ir pridedate arba išimkite tradicinius kostiumo priedus, kad atsipalaidavote, o tai būtų supercharged.

Galiausiai, kalbant apie priedus, mes sakome, kad mažiau yra daugiau. Pridėkite odos lentynėlę prie savo laikrodžio rodyklės ir nuimkite kaklaraištį, prisilaikydami prie "atsitiktinio" idėjos. Žinodamas taisykles, dabar galite šiek tiek sulenkti juos, o ne atrodyti kvailys. Štai kaip italai tai daro. Sprezzatura!

PIRKTI KIEKVIENŲ PRIEDŲ

1/21

Bruno Cucinelli folija

PIRKTI

2/21

Cambridge Satchel folio

PIRKTI

3/21

Bendrieji projektai, sneaker

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

Tai yra geriausi plaukų produktai vyrams

Kaip nusipirkti batai be kojinių, jei norėtumėte atrodyti kaip karališkasis karalius

"Terrace House by Atelier M + A"

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą