Kaip priimti žiaurus gyvenimo tiesus, kurių negalima pakeisti

Anonim

Kiek jūsų gyvenime yra kokių nors dalykų? Gal natūrali jūsų plaukų spalva? Tavo ūgis? Jūsų įstatai? Arba ekonomika?

Jei norėtumėte, aš tikiu, kad galėtumėte rasti dalykų, kuriuos norėtumėte, kad galėtumėte pakeisti apie save ar pasaulį, kuriame esate. Bet ar tikrai norime būti nuolatinio noro pakeisti tą gyvenimą, kurį mes patiriame?

Tai beveik neįmanoma. Tiesą sakant, mintis, kad reikia keisti kažką, ko negalite, visiškai pašalina jus nuo gyvojo gyvenimo dabar. Nepritarimas yra viena iš didžiausių kančių priežasčių.

Pasaulyje, kuriame visi parodė, kaip tobulas yra ir koks nuostabus jų gyvenimas, mes nuolat siekiame pakeisti ir tobulėti. Ideti, kas yra tobulas, privertė mus nepriimti to, kas yra tobulas.

"Mes nuolat bandome kontroliuoti savo gyvenimus, o ne būti srautu".

Aš tikiu, kad yra dalykų, kuriuos norėtumėte pakeisti. Na, turiu kelis pasiūlymus tau. Tai gali jus išlaisvinti nuo poreikio keisti, kaip niekada anksčiau.

Jūs pasirenkate šį

Kiek tai gali jus erzinti ar sunkiai išgirsti, viskas, su kuo mes susiduriame, norime patirti. Jei galite tai sutikti, tada vietoj to, kad žiūrėtumėte į dalykus, nuspręstumėte, kodėl bandykite pažvelgti į tai, ką gaunate iš patirties? Paklauskite savęs: ką aš sužinojau apie save?

Feel It All

Paprastai tai nėra aplinkybės ar dalykai, kuriuos norime pakeisti. Tiesa, tai, kaip mes jaučiame apie tai, kad mes daugiau nenorime patirti. Taigi, vietoj to, kad priešintis tai, įsivaizduokite, kaip jausitės, nenorėdami atsikratyti emocijų. Tai yra didelis žingsnis, pagaliau leisdamas sau atsipalaiduoti dabartinėmis aplinkybėmis.

Smėlio grūdai

Įsivaizduokite, kad sugrįžo į savo gyvenimą, kai tai buvo padaryta ir dulkėta. Jei paėmę visus dalykus ir akimirkus, kuriuos tuo metu galvojate apie svarbius dalykus, tikriausiai galite užpildyti visą paplūdimį su kiekvieno momento smėlio grūdais. Kartais mes taip prisilietame prie dalykų, kuriuos mes manome, kad mes pamiršame didelį vaizdą. Paimkite tai, kas, jūsų nuomone, svarbi kaip smėlio gruba ir tęsiasi. Yra tiek daug daugiau patirties. Kodėl leiskite vienam dalykui įsivaizduoti visą erdvę, kai gyvenimas jums tiek daug įdiegė?

Įrodymas

Draugas įgyvendino šiuos tris dalykus. Ji nepasitenkina gyvenimo galimybėmis, nepriklausomai nuo jos aplinkybių. Jai buvo tik aštuoniolika, kai ji beveik mirė skandalingo avarijos metu.

Ji išgyveno stebuklą. Ji sulaužė jos nugarą ir buvo pasakyta, kad ji daugiau niekada nevaikščioja. Ji galų gale vėl vaikščiojo, nors vis tiek turi dalykų, kuriuos reikia išspręsti dėl jos sužalojimų, kurie galėtų turėti įtakos bet kuriam iš mūsų. Vienas iš jų yra tai, kad ji negali kontroliuoti jos šlapimo pūslės. Ji tiesiog valo save kiekvieną dieną.

Aš ieškau laimės, kol priimamasis atnešė laimę man.

- Noah centino (@ noahcent) 2018 m. Rugpjūčio 20 d


Nuostabus dalykas yra jos priėmimo lygis. Jei su ja susitiko, negalėsite pasakyti, kad ji netgi buvo palaipsniui atsiribusi nuo jos komplikacijų. Jos gyvenimo troškimas yra neįtikėtinas. Tai man priminimas, kad gyvenime gali būti ir dalykų, kurių negalime pakeisti. Bet mes galime pasirinkti juos priimti. Priimant šiuos dalykus yra viskas. Gyvenimo dovana yra kažkas daug vertingesnė. Jį niekada neturėtų būti apiplėšta, nes neturime noro sutikti, kas yra ir naudojasi šios nuostabios kelionės, kurią vadiname gyvenimu, galimybėmis.

Taigi, nustokite žaisti mažai. Paimk laiko, kad priimtumėte savo gyvenimą už tai, kas tai yra. Tuomet galėsite sužinoti, kad ne tik jūsų aplinkybės pasikeis, kad padėtų jums, kokiais būdais niekada negalėjote įsivaizduoti. Bet taip pat jūs galų gale gausite laimės jausmą be jokios priežasties.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą