Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Anonim

Kai sutinkate kitą šaligatvę ar greitą slidinėjimo kelionę užsienyje, turėsite investuoti į patikimus, universalius ir, žinoma, stilingus vyrų viršutinius drabužius. Laimei, daugiau prekinių ženklų pateko į rinką su aukščiausios rūšies drabužiais slidinėjimui, žygiams pėsčiomis ar žiemos šurmuliu, norint gauti šiek tiek pieno mieste.

Kiekvienoje iš jų siūloma rinktis nešvarumus (dar žinomus kaip liemenes), užpildytus parkerius, apvalkalus ir paprastus purškimo liemenes, todėl jūs tikrai susiduriate su bet kokia situacija.

Mes sukūrėme prekių ženklų rinkinį, kuris, mūsų manymu, yra šiuolaikinės vyriškos drabužių rinkos stiliaus ir kokybės pagrindas. Tai dar labiau įpročiai, kiti tinka jūsų arkticiniam nuotykiui. Kyla klausimas, kuris jums tinka? Ir kur yra kitas nuotykis?

SUSIJĘS: Winter Assault Vehicles

1/13

Hetrego

1916 m. Luigi Minardi įkūrė "Hetrego" nedidelį amatų verslą, skirtą dekoratyvinių plunksnų perdirbimui ir prekybai. Dėl šios ilgametės patirties šiandien "Hetrego" siūlo unikalių viršutinių drabužių kolekciją.

PIRKTI

2/13

Juodas jakas

Per pastaruosius 40 metų BLACKYAK ir Dongjin Leisure sukūrė alpinizmą, lauko drabužius ir įrankius. Nuo pirmosios prekės ženklo parduotuvės "Dongjin Mountain" 1973 m. Mes stengėmės tapti viena iš pirmaujančių lauko pramonės įmonių. Nepamirškime, kad "Blackyak" yra prekės ženklas, kuris pateks į "Everest" viršūnę.

PIRKTI

3/13

Arc'Teryx

"Arc'teryx" savo neįprastą pavadinimą gavo iš "Archeopteryx Lithographica", pirmojo roplio, kuris plėtė plunksnus skrydžiui ir laisvo nuo horizontalaus pasaulio apribojimų. Prekinis ženklas savo tikslus nustato taip pat aukštai: pagaminti geriausius alpinizmo, alpinizmo, snowsports, pėsčiųjų, bėgimo ir gyvenimo tarpusavio produktus. Jų siekimas tobulumo reiškia, kad atletai ir pramonės specialistai ne tik išbando naujus įrankius, net ir dizaineriai tikrina gaminius realiomis sąlygomis, kad atliktų išsamų įvertinimą.

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį