Istorijos labiausiai paprastos sportbatikos, pagamintos tik viena linija

Anonim

Pagalvokite, kad esate prarasta priežastis, kaip menininkas, nes jūs tik atkreipiate dėmesį į figūras? Dabar būtų tinkamas laikas persvarstyti. Dizainerių studijoje "Differantly" iliuojantys piešiniai parinko daugiausiai žinomų pasaulio sportbačių, naudojančių tik vieną liniją.

Du prancūzų dailininkai už studijos distiliuoja įsimintinus Nike, Puma, Reebok smūgius ir dar daugiau pagal jų esmę. Kiekvienas piešinys sukurtas be rašiklio paliekant popierių, dėl kurio atsiranda švilpukai, sudaryti iš vienintelės nepertraukiamos linijos. Nors akivaizdžiai minimalistinis, vaizdai yra stebėtinai sudėtingi ir pagaminti iš protingų detalių.

"Mes dažnai tiriame tęstinumo sąvoką per vientisą linijų kūrimą. Mes labai pritariame šiam piešimo technikui, nes jis privalo priimti tvirtus sprendimus ir kuo mažiau ieškoti efektyvumo ", - aiškina Differantly. "Nors mūsų kūriniai yra aptakūs ir minimalistiniai, mūsų kūrybinis procesas susideda iš kelių etapų, kai kurie iš jų yra vizualiai turtingi ir sudėtingi. Mums visada reikia brandaus laiko, kad leistume išeiti ne materialinę ir įsitikinti, kas lieka, yra prasmingas ir turi savo paties grožį ".

Pažiūrėkite keletą jų dizaino aukščiau ir peržiūrėkite visą "Differantly.com" kolekciją.

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį