Hermanas Milleris pristatė pirmąją mažmeninės prekybos parduotuvę Niujorke

Anonim

Šiemet savaitę "Mid-Century" dizaino milžinė Hermanas Milleris pirmą kartą pradėjo verslą į plytų ir skiedinio mažmeninę prekybą su naujuoju pavyzdžiu Niujorke.

Įsikūręs 251 Park Avenue South, Manhetene, parduotuvės grindų planas įrengtas kaip modernus namas. Kiekvienoje teritorijoje yra kitoks kambarys, kuriame demonstruojami stilingi ir problemų sprendimo būdai, skirti gyventi, dirbti, valgyti, miegoti ir socializuotis. Ekranai ir inventorius - tai dabartinių ir senovinių "Herman Miller" baldų, apšvietimo ir aksesuarų derinys, taip pat įvairūs papildomi prekių ženklai iš viso pasaulio.

"Niujorko pavyzdinis pavyzdys pirmą kartą mūsų istorijoje rodo, kad mūsų viso aukos įvairovė ir universalumas sutelkta vienoje vietoje", - sakė Hermanas Milleris, vykdantysis kūrybinis direktorius Benas Watsonas. "Hermanas Milleris ir jo prekių ženklų šeima yra unikalūs savo pasiūlymo stipriu ir platu. Vykdydami šią ypatingą pavyzdinę patirtį, mes tikimės įkvėpti visus savo lankytojus įsivaizduoti geresnes darbo ir gyvenimo vietas. "

Mičigano gamintojas per pastaruosius 80 metų pastatė lojalių po amžiaus vidurio dizaino gerbėjų. Vis dėlto, nepaisant jo sėkmės, jo gaminiai buvo prieinami tik internete ir salonuose. Iki šiol mažmeninės prekybos centras niekada nebuvo bendrovės plano dalis. Vadovai tikisi, kad NYC flagmanas padės išplėsti prekės ženklo auditoriją už jos ištikimybės.

"Žmonės, kurie mus pažįsta ir myli mus, lankysis, bet mes taip pat labai malonu pristatyti save tiems, kurie nepažįsta prekės ženklo Hermano Millerio, bet žino mūsų kūrinius", - sakė Linda Choong, Hermano Millerio viceprezidentė verslas.

Dviejų lygių parduotuvė iš tikrųjų yra kiekvieno Hermano Millerio entuziasto svajonė. Erdvė yra šviesi, atvira ir kviečianti, supakuota su tokiais mėgstamiausiais ventiliatoriais kaip "Aeron" kėdės, "Eames" kėdės ir "Bolster" sofos. Prie baldų pridedami įvairūs tinkamai pritaikyti reikmenys - nuo patalynės iki vaikų žaislų. Mes laimingai suvyniojame į kampą ir vadiname jį namuose.

Paspauskite parduotuvės viduje virš galerijos.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]