Štai kodėl kiekvienam žmogui reikalingas barzdos aliejus jų gyvenime

Anonim

Susitinkime su juo: vis dar beveik neįmanoma pasakyti tik apie tai, kad jūs iš tikrųjų turite butelį beados aliejaus be jų darant prielaidą, kad esate vienas iš tipų. Lumber Seksualinis tipas.

Akies vaškas taip pat pasireiškia blogai, nors ir abu šie produktai yra labai svarbūs norint išlaikyti jūsų mėgstamus veido plaukus patikrinimu (o svarbiausia - sveikai), jei nuspręstumėte, ar gerai išsiplėsti barzdą.

Kadangi buvome tikri antrą sekundę, nieko neužsivaizduojame apie bardo augimą, ir ten, kaip tik šūdas, nėra nieko, kas norėtų būti patogi augant šia barzda.

Plaukai jūsų žandikaulio srityje yra tokie pat svarbūs, kaip plaukai virš galvos, taigi jūs taip pat galite gydyti šiek tiek daugiau pagarbos. Štai kaip.

Kas yra bardo aliejus

Jie iš esmės veikia kaip skutimosi be skutimosi dalis

Jei kada nors lankėtės senosios mokyklos kirpykloje ar jaunesnio amžiaus vyrų grooming parduotuvėje, tuomet tikriausiai matėte burokėlių aliejų tiems vaistams atspariems buteliams, į kuriuos jie įeina.

Bezdalienė iš esmės veikia kaip barzdos, ūsų ir odos priežiūros kremas pagal veido plaukus. Paprastai jis pagamintas iš natūralių aliejų, ilgą laiką naudojamų drėkinimui ir kondicionavimui, dažniausiai Jojoba, Migdolų, Castor ir Argan Oil.

Tada paprastai aromatizuojamos natūralios esencijos, iš esmės veikia kaip skutimosi be skutimosi dalis.

Kodėl turėčiau pradėti jį naudoti

Berodo aliejaus nauda yra begalinis

Birdo aliejaus nauda kas nors auga barzda, palaiko barzdą ar net tik sveiką kiškio sluoksnį, yra begalinis.

Bezdys yra plonesnės ir paprastesnės nei įprasti plaukai, todėl jie yra labiau linkę į sausumą ir žalą, atsirandantį kasdieniame elementų ekspozicijoje. Bezdyno aliejus padeda maitinti savo barzdą taip pat, kaip kondicionierius daro jūsų plaukams, todėl jis ne tik jauna graziau, bet ir atrodo labiau sveikus ir saldus. Taip. Aš naudoju žodį saldus.

Jūsų galvos oda yra daug kietesnė už odą aplink savo veidą, ir kaip visi, kurie bandė auginti barzdą, aistringai jums pasakys, po kurio laiko kyla kruvinų dirginimas.

Barzdos ir ūsai linkę išgerti drėgmę iš jūsų veido, kaip nieko daugiau, o kai praeina tam tikra ilgis, jokio drėkinančiojo kiekio kiekio nepadės neišvengiamai niežti, kurį turi ištverti kiekvienas avidėlis.

Blogas aliejus gali padėti tai ne tik minkštinti plaukus, atitinkančius jūsų veidą, bet paliekant drėkinamąjį aliejaus sluoksnį ant odos žemiau, kad jį nuramintų.

Beodo aliejus taip pat dažniausiai kvapo stipriai sušikti, todėl jis yra puiki, subtili alternatyva Kelne, jei nenorite, kad "Eau de Parfum" atsirastų jūsų šeriai.

Pagrindiniai rūbų aliejaus klausimai

Baisios užklausos nėra tokios painios

Kaip aš naudoju barzdos aliejų?

Brodų aliejaus grožis yra paprastumas. Išleisdami savo barzdą gerai nuplaukite (galite naudoti veido plauti arba šampūną, tačiau galima naudoti švelnesnius skutimus iš skustuvų), tiesiog nuplaukite 4 ar 5 lašus aliejaus per savo barzdą rankomis. Voila.

Ar barzdos aliejus padarys mano barzdą augs greičiau?

Atsiprašau, bet ne. Barzdos aliejus padaro plaukus, kurie jūsų veidui auga, daug sveikiau, tačiau greitis, kuriuo auga jūsų barzda, yra beveik vien jūsų genetika.

Koks yra šis barzdos balzamas, kurį nuolat žiūriu?

Bezdalinis balzamas iš esmės yra barzdos aliejus, jei jis virsta drėkintuvu. Vietoj alyvos per savo barzdą, barzdos balzamas užsiima labiau klasikiniu, drėkintuvui būdingu požiūriu į dalykus, leidžiantį jums dirbti su barzdos plaukais ir aplinkine oda.

Be to, karčių balzamas taip pat kartais būna šiek tiek tvirtesnis nei įprastas barzdos aliejus, todėl puikiai tinka tiems, kurie nori valdyti ilgesnius, nepaklusnius barzdelius ar trumpus, beviltiškus barzdelius, kurie turi daugiau pragulų.

"Beard Oil" prekės ženklai, kuriuos reikia pažvelgti

Čia yra šiek tiek dieviško įsikišimo iš bardo. Ir ne, ne Jėzus.

Kapitonas Fawcetas

"Ricki Hall" "Booze & Baccy"

Rekomenduojamas kvapas: "Ricki Hall's Booze & Baccy"

Kapitonas Fawcett yra apie OG, kaip jis gauna, kai kalbama apie barzdos ir ūsų priežiūros. Jūs mokate šiek tiek daugiau už "Captain's Name", bet jis gamina produktą beveik kitaip.

Tokiu būdu Fawcett bendradarbiavo su kai kuriais iš labiausiai žinomų brolių šiame versle, įskaitant aukščiau minėtus Ricki Hallius ir Jimmy Niggles.

PIRKTI

Beardbrand

Keturi vaisiai

Rekomenduojamas kvapas: keturi vaisiai (tabakas, kava, apyniai ir kanapės)

Šiandien "Beardbrand" yra pasaulio lyderių barzdos priežiūros srityje. Nors jie yra šiek tiek sunkiau rasti žemyn, jų asortimentas yra neprilygstamas, nuo ryklių aliejaus ir balzamai iki blauzdų plovimo, barzdos minkštiklio, grooming rinkinių, kieto kelio ir tiesiog apie visa kita.

PIRKTI

Weirdy Beardy

Weirdy Beardy

Rekomenduojamas kvapas: dzenis

Naudojama sau, "Weirdy Beardy" yra Australijoje išauginti ir valdyti, rankomis sumaišyti ir išpilti savo barzdos aliejų Sidnėjuje.

Jie siūlo tik du kvapus, tačiau abu yra absoliuti kokybe, ir jie taip pat siūlo rankomis pagamintą matinį pomadą, jei norite, kad jūsų faktiniai plaukai atrodytų taip pat stilingi kaip jūsų barzda.

PIRKTI

Groom Man Co

"Mangrove Citrus" - tai etiketės aliejus

Rekomenduojamas kvapas: Mangrove Citrus

"TGM Co", be abejo, nesiruošia laimėti jokių kūrybingumo prizų savo vardu, tačiau jie siūlo rimtai įspūdingą ne tik barzdos aliejų, bet ir šampūnus ir kondicionierius, skirtus dirbti tiek su savo banda, tiek su jūsų plaukais. Universalus ir paprastas. Tai viskas iš tikrųjų yra vardas.

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės