Štai realus priežastis, kodėl nematote fitneso pranašumų

Anonim

Gana paprasta, manija sukuria greitą pažangą. Mes visi kalbame apie tai, kaip rasti pusiausvyrą daugelyje mūsų gyvenimo pastangų. Tačiau, mano patirtimi, subalansuotas požiūris atneša lėtesnius ir stabilesnius rezultatus, o šiuolaikiniame pasaulyje lėtas ir stabilus tiesiog nesumažina jo.

Tiesą sakant, per visą mano gyvenimą turėjau tendenciją spręsti dalykus su gryna manija ir aistra, bet taip pat įdiegti metodus, kurie leistų išvengti perdegimo per anksti. Man tai yra mano pusiausvyra.

Maksimalus skausmas suteikia maksimalų rezultatą

Tas senas pasakojimas

Vietoj to, kad einame per gyvenimą pastoviu nuolatiniu aukštėjimu, kaip bėgimas į kalną, aš norėčiau pereiti iš vienodo sprinto ir pastovaus pėsčiųjų. Pagalvokite apie tai, kada eisi važiuoti, kad lėtas judesys yra toks nuobodus! Tai ne per greitai, o ne sulėtinti. Tai vidutiniškas iššūkis, nesukeliant daug skausmo. "Sprinting" yra tai, kas reikalauja maksimalių pastangų. Tai galios, jėgos, įgūdžių ir ištvermės matas.

Visada yra daug skausmo. Tai greičiausias kelias tarp 1 ir 2 taškų, ir jūs linkęs būti nerimą keliančių. Turite aiškią viziją, tunelio viziją. Jūs negalite galbūt galvoti apie kažką kita. Tai yra tada, kai esate sutelkęs dėmesį tik į užduoties atlikimą, tai yra vykdymo laikas.

Vaikščiojimas yra priešingoje skalės gale. Jūs tikslingai pasirūpinsite lengva, atsigaivinsite ir atsipalaiduosite laiką, atsigaiskite prie sprinto fazės ir nulinėsite savo tikslą kitai užduočiai. Čia mano protas yra laisvas tyrinėti, stebėti ir stebėtis. Tai mano laikas smegenų šturmui ir apmąstymams. Man tai yra atostogos, diena paplūdimyje, laikas su šeima, važiavimas "Harley".

Žodis "manija" dažnai būna netinkama stigma kai kuriems, bet man tai, kaip aš gyvenu savo gyvenimą. Ar žinote tikrąjį apsiviliojimo apibrėžimą? Pažiūrėkime.

SUSIJĘS: Peptidų naudojimo tiesa ir jų įtaka sveikatai

Obsesija apibrėžta

Pažvelk, kaip blogai tu nori

Yra trys pagrindiniai manevos apibrėžimai:

  • Idėja ar mintis, kuri nuolat rūpinasi ar įsibrauna į žmogaus protą.
  • Būklė, apie kurią kažkas mąsto apie kažką ar kažką nuolat ar dažnai, ypač tokiu būdu, kuris yra su daugybe aistros.
  • Tai veikla, kuria labai domina kažkas, arba daug laiko praleidžia.

Galbūt manote, kad esu beprotiška, bet nemanau, kad šis aprašymas skamba pernelyg blogai, kad būtų sąžiningas. Mane sužavėtas ir alkanas mano kitam projektui. Įkyrimo vertybė pasireiškia tuo, ką jis yra apsėstas.

Mano įsikišimas yra tai, kas verčia mane būti sėkminga, gyvenimas sveikas progresyvus gyvenimo būdas yra mano prioritetas. Nebūk pažvelk į obsesiumą netinkamoje šviesoje ir atverkite akis į tai, kad tai tik toks geras ar blogas dalykas, kaip jūs esate apsėstas.

Obsuzija ateina iš paprastų tikslų

Pagalvokite atgal į pirmąjį dalyką, kurį jūs kada nors pavyko pasiekti

Prisimenu savo pirmąją manija; Žaidžia FIFA (futbolas) mano "PlayStation". Kontrolė, kaip greitai tie žaidėjai galėtų priimti sprendimus ir žaisti tiksliai. Žiūrėdami ekrane, kol tai neįvyks. Norėjau, kad galėdamas greitai tai galėčiau galvoti tikruoju gyvenimu, aš norėjau sugebėti reaguoti ir žaisti kaip aštrus. Aš buvau apsėstas tokiu pat prestižiniu futbolo žaidėju. Taigi aš padariau.

Aš norėčiau praleisti kiekvieną atsarginę mano laiko dalį kieme ir žaisti su futbolo kamuoliu. Patalpinti jį nuo sienos taip sunku, kaip galėčiau, ir reaguoti į bounce, pagerinti savo refleksus ir liesti. Aš norėčiau išbandyti savo važiavimo kelią, kad galėčiau padidinti savo greitį ir galingumą, kartais vilkdamas šiukšlių dėžę arba du, kad pridėtume daugiau svorio. Ir aš toliau mokysiu žaidimą tiek "PlayStation", tiek "Fox Sports", kiekvieną paskutinę žaidėjo judesio detalę. Aš tapčiau kiekvienos komandos, kurią žaidžiau (ir aš padariau), kapitonas.

Aš buvau visiškai apsėstas šiuo laikotarpiu, kol jautėsi, kad pasiekiau savo viršūnę ir sukūriau tvirtą žinių pagrindą. Tada atėjo laikas sugrįžti ir atspindėti ir pasirinkti kitą užduotį; tai yra gana daug, kaip aš kreipiausi į viską, ką kada nors domėjosi.

Kai būsiu šiame etape, aš neapsiribosiu kiek valandų per parą prisiimsiu uždavinius, reikalingus pažangai ir mokytis, o tai reiškia, kad aš greitai moku mokytis ir sparčiai vystosi. Kai esate apsėstas, galite pereiti nuo pradedančiojo iki pažengusios per labai trumpą laiko tarpą už užduoties atlikimą.

Mano didžiausias pasitraukimas iš čia yra tada, kai jūs pasinerti į kažką, greitai pažengsite ir pasieksite sėkmę, nesilaikykite ir neleiskite niekam padėti tau atgal. Persekiokite savo svajones, nesvarbu, kaip jie gali atrodyti beprotiški, taip tai gali nukreipti dėmesį nuo kitų jūsų gyvenimo sričių, bet tai gerai, galite tai padaryti vėliau.

Palaikykite savo aistras gyvenime.

Pasirengę iki galo pastatyti tą purtytą kūną?

Štai kaip kurti galutinį specialiųjų pajėgų tarnybą, pagrįstą Scott Evennett sukurta 7 žingsnių programa.

Scott Evennett yra sveikatos, fitneso ir mąstymo ekspertas, kuris tarnavo Australijos specialiųjų operacijų vadavietėje (SOCOMD) kaip Australijos kariuomenė

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens