Štai kaip daug kavos, kurią turėtumėte valgyti, - sveika diena

Anonim

Mes visi žinome, kad puikios kavos gali būti pagrindinis veiksnys tarp jūsų boso psichikos nužudymo 9 val. Arba apie tai, kad jie prabilo dėl praeitos nakties EPL balo.

"Conor McGregor" yra kavos virimo aparatas

Na mėgėjams pupelių, dabar yra net geresnių naujienų iš mokslininkų. Sautamptono universiteto mokslininkai teigia, kad iš tiesų mes galime išgirsti daugiau kavos per dieną nei anksčiau laikoma saugia. Tiksliau sakant, šie laboratoriniai apvalkalai rodo, kad bendra geriamojo kavos nauda iš tikrųjų yra didesnė už riziką. Paimkite tai, aukštas kraujospūdis.

BMJ paskelbtas tyrimas keistai pagrįstas 220 kitų esamų kava tyrimų ir leidžia manyti, kad geriant iki keturių puodelių rudos medžiagos per dieną gali būti naudinga sveikatai. Ši nauda apima kepenų ligų, diabeto, demencijos ir kai kurių vėžio riziką. Tyrimas netgi tęsėsi, tvirtindamas, kad mažesnė tikimybė, kad geriamieji iš kavos miršta nuo insulto.

Žvelgiant į skaičius dar arčiau, buvo nustatyta, kad nuo trijų iki keturių puodelių per dieną prilyginta mirtingumo tikimybei sumažinti 17 proc. - dėl visų priežasčių. Tiems, kurie eina visus ir geria iki septynių puodelių per dieną? Sveikiname - jūs toli nuo mirties nuo sprogstamos širdies, o tyrimas reikalauja 10 proc. Sumažinti mirties galimybę su šia suma.

Natūralu, kad šie teiginiai turėtų būti laikomi atsargiai, ir žinoti, kad nauda sveikatai nėra universali. Pavyzdžiui, nėščios moterys yra įspėjamos dėl didelio kavos suvartojimo. Mes manome, kad tas pats pasakytina ir apie tuos, kuriems yra širdies sutrikimų (tai yra keista, jei bandote ne mirti, gerdami kavą).

Šiame naujajame tyrime saugomi Britanijos nacionalinės sveikatos tarnybos rekomendacijos dėl kofeino, kuriose teigiama, kad suaugusieji, kurie nėra nėščia, gali sunaudoti iki 400 mg kofeino per parą. Kavoje pasakykite, kad tai yra keturi kavos puodeliai su 100 mg kofeino už kiekvieną puodą, trys puodeliai filtro kavos su 140 mg kofeino už puodelio ar penki puodeliai arbatos su 75 mg kofeino už puodelio.

Kaip pažymėjo Refinery29, šie teiginiai apie sveikatingumą pagrįsti ne stebėjimo duomenimis, kurie patvirtina esamus tyrimus, o ne patikimus įrodymus.

"Tokie veiksniai, kaip amžius, ar rūkyti žmonės, ar ne, ir kiek jų pratimus galėjo turėti įtakos", - sakė mokslinis bendradarbis profesorius Paulas Roderickas. Tačiau jo supratimas palaikė kavos vartojimą.

"Rizika yra gyvybiškai pusiausvyra, o vidutinio kavos vartojimo nauda atrodo didesnė už riziką."

Galbūt šaukštas užkandis gali būti atsakymas?

Įdomios Straipsniai

Tai yra geriausi plaukų produktai vyrams

Kaip nusipirkti batai be kojinių, jei norėtumėte atrodyti kaip karališkasis karalius

"Terrace House by Atelier M + A"

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą