Štai, kaip gauti didžiulę, nesiliaujant

Anonim

Aš būsiu sąžiningas. Aš visada klausiu: "Scotty, kaip man pasisekė, kai negaliu sau leisti atsipalaiduoti sporto šakoje ir visą šį maistą?"

Jei tikrai kažką nori, jūs ketinate tai padaryti

Šiandien aš susisteminsiu šias problemas. Kaip ir viskas gyvenime, jei jūs tikrai norite kažko, tada jūs ketinate tai padaryti. Pagalvokite apie tai, kada buvai vaikas, norintis žaisti vaizdo žaidimus.

Galėtumėte užbaigti visus savo namų darbus taip pat greitai, kaip galėtumėte patekti į tą valdytoją. Ironiška, kad jei paprašysite daryti tai, ko nenorite daryti, tada įprasta reakcija būtų tokia: "Aš tikrai užsiėmęs, neturiu laiko"

Šie patys principai taikomi sveikatai ir tinkamumui. Nepriklausomai nuo kortelių, su kuriomis susiduriame, mes visi galime prisitaikyti prie aplinkybių ir rasti būdą, kaip tai padaryti.

"Yra didžiulis skirtumas tarp to, kad neturite pakankamai pinigų valgyti, o tiesiog neturite biudžeto, kad užtikrintumėte, jog valgote teisingai."

Toliau spręskime šį klausimą su tam tikrais skaičiais.

  • Sidnėjuje puodelis kavos prasideda maždaug 3, 50 $
  • Savaitinis "Gym" narystė parduodama mažiausiai 7, 95 dol. Per savaitę

Išvada: išlaidų įpročius visada galima iš naujo įvertinti. Ar jums tikrai reikia trečiojo kapučino?

Jei sporto sale yra apribojimas, būk dėkingas, kad sveikatą ir sveikatingumą neapibrėžia keturios sienos ir plieno krūva. Peržiūrėkite mano paskutinį vadovą, kad galėtumėte iškirpti be narystės sporto salėje.

Raskite kalną, apsilankykite vietiniame parke, eikite į krūmo vaikščiojimą, naudokitės savo kūnu! Paskutinį kartą, kai patikrinome, "pushups", "sit-up" ir "squatus" nereikalavo jokios papildomos įrangos. Arba atlikite daugumą judesių, aptinkamų mano "hardcore" mokymo programoje.

Atsižvelgiant į maistą svarbu biudžetą, planuoti ir išlaikyti nuoseklumą. Yra didžiulis skirtumas tarp to, kad neturite pakankamai pinigų valgyti, o tiesiog neturite biudžeto, kad užtikrintumėte, jog valgote teisingai.

Dauguma žmonių, kurie man sako, kad "tiesiog neturi pakankamai pinigų, kad galėtų valgyti tinkamą maistą", atrodo, kad tai išleidžia kitoms trūkumoms, tokioms kaip alkoholis ir azartiniai lošimai. Ar ne juokinga?

Vėlgi turiu pasakyti tik vieną dalyką, tai yra, jei jūs tikrai kažką norėtumėte, tada jūs ketinate tai padaryti. Tai reikalinga tik norint užtikrinti, kad esate tinkamu keliu.

Jei jūsų tikslas yra jums svarbus, visada rasite būdą tai padaryti. Klausimas yra ne "ar galiu ja sau leisti?", Bet paprasčiausiai "kaip blogai tu nori?"

Scott Evennett yra sveikatos, fitneso ir mąstymo ekspertas, kuris tarnavo Australijos specialiųjų operacijų vadavietėje (SOCOMD) kaip Australijos kariuomenė

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens