Štai kaip vengti atrodyti bulvytės nuotraukose

Anonim

Visi nori būti fotogeniški, net ir mūsų vyrai. Mes siekiame vienos nuotraukos, kuri mums atrodo, kad mes esame 8 kartus gražūs, nei iš tiesų. Vienas iš "Facebook", "Twitter" ir "Instagram" profilio paveikslėlių, kurie sužavės mūsų svajonių mergaitę. Čia pateikiami penki paprasti patarimai ir patogios taisyklės, padėsiančios jums dažniau ieškoti geresnių nuotraukų.

Niekada negerkite savo rankos

Tiesiog įdėti savo gėrimą į artimiausią lentelę

Kai kurie protingi asmenys sakė, kad niekada jūsų nuotraukos nebus paimtos su geriamuoju stiklu. Mes sutinkame, tai nėra geras išvaizdas ir dažnai gali atrodyti nepatogiai, nei nuostabus. Gėrimas tiesiog kabo aplink kaip papildomas priedas. Ši taisyklė apima alų, vyną ir šampaną. Vienas gėrimas, kuris yra priimtinas, yra "Pina Colada", bet tik tuo atveju, jei esate "Windsurfer".

Sužinokite, kurie mygtukai turėtų būti padaryti

Visada vienas, niekada apatinis

Nesvarbu, ar esate dėvėjęs marškinius ar švarkus (ar abu), geriausia tavo namus tvarkyti ir sužinoti, kuriuos mygtukus reikia padaryti. Pirma, jei dėvėjote kaklą, tada jūsų marškinėlio viršutinį mygtuką visada reikia padaryti. Nė vienas iš šios laisvos kaktos sėdynės. Tai tiesiog tingus. Jei esate dėvėjęs švarką, tada prisiminkite (jei tai padarysite), tada įsitikinkite, kad tai tik viršutinis mygtukas. Tas pats pasakytina ir apie dvigubas kojines. Jei esate dėvėjęs kelnes (ir mes tikimės, kad esate), patikrinkite, ar jūsų skraidymas taip pat atliekamas.

Venkite gaujos ženklų

"Ką turėčiau daryti su savo rankomis ?!"

Kaip ši tendencija pasireiškė su vaikinais, aš niekada nežinuosi. Gaujos ženklas turėtų būti skirtas piktinančioms naktinėms mergaičių, o ne išaugintų vyrų nuotraukose. Tvirtai laikydami ranką aplink savo broką, įsitikinkite, kad stovite tiesiai, o ne mesti ramybę, nuliūdimus ar lėlių signalus.

Puikiai tavo šypsena

Damn, tu, Josh!

Nėra nieko blogo, tobulindamas savo šypseną ir išsišaukdamas savo vidinį šnipo galvą. Atkreipkite dėmesį į visas painiojamas nuotraukas apie save ir sužinokite, ką NEGALITE daryti. Būtina vengti šypsosi, vaikščioti kryžiaus akimis, pernelyg mirksi ir galvoti apie pudingo pavidalą. Kai tau pavyks tai padaryti, tai tavo gyvenimas.

Negalima visada žiūrėti į fotoaparatą

Tiesiog atsitiktinai yra Steve McQueen

Steve McQueen, Marlon Brando ir Neville Bartos visi turėjo vieną bendrą dalyką. Jie dažnai pasirodė atviruose momentuose. Akimirkos, sugautos laiku, kad bus gyventi daugelį kartų ateityje. Jei žinote, kad yra kamera aplink, tada ignoruokite ją, lėtai judėkite, linksminkitės ir su bet kokia sėkme jie pritraukia jus į savo geriausius momentus.

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"