Štai kaip išvengti pasibaisėtino lieso riebalų kūno

Anonim

Nufotografuok tai. Oras šildomas ir metinė piligrimystė į vietos plaukimo vietą yra visiškai smaili. Nekalto žvilgsnio kūnai yra pasklidę visame smėlyje, pvz., Banguotieji banginiai, sportiniai šeši paketai, didžiuliai keturkampiai ir pigūs bronzininkai. Ir tu nuimk savo marškinius.

Niekas niekada neturėtų patirti nepatogių liesų riebalų. Tai baisi kūno formos erdvė be galo, kur jūs ne tiksliai riebalai, bet ir ne raumeningos, kad taip pat galėtų pasireikšti raumenys. Pagalvokite, kad vyriškos kuokos, vyriškos mufino viršūnės ir želė ginklai.

Laimei, yra būdas atsikratyti baisaus riebios riebalos išvaizdos, kaip tik laiko, kad neatsirastų sezono. Klausyk ir prakaityk.

Kas sukelia liesas riebalus?

Bet gero sprendimo dalis yra žinojimas apie problemos kilmę. Švelnus riebalų reiškinys sumažėja dietos pagal Jordan Ponder, fitneso ekspertas ir "Paramount Recreation Club" įkūrėjas.

Jis sako, kad labai liesi žmonės yra tie, kurie dažnai turi didžiulių savaitgalių, sunkiai dirba, tada streso, mažai laiko ir energijos norint reguliariai sportuoti ir stabilią dietą.

"Sunkus riebalų kiekis yra didelio rezultato per savaitę rezultatas. Taigi, tai priešingai, yra raktas. Tai reiškia, kad per savaitę, o vėliau ir savaitgalį, tam tikras nuosaikumas. "

Kitais žodžiais tariant, liesos riebalinės rūgštys atsiras, jei pora nesumažinsite fizinio aktyvumo, nepasiekus didelio svorio. Ponder tiesiog mano, kad tai yra netinkama.

"Vyriškos lyties žmonės, kurie gali atrodyti gerai pagal drabužius, neturi viršutinės kūno jėgos ir negali daryti smakro", - sako Ponder.

"Šiek tiek didesnis žmogus, kuris pralaimi sporto salėje, turi bent stiprybę ir koordinavimą. Riebūs riebalai yra liesos raumenų masės nebuvimas. "

Kaip atsikratyti liesos riebalų

Yra konkretūs būdai, kaip nukreipti liesų riebalų poveikį, ir kad visa tai prasideda, perkeldami mąstyseną, pakeisdama šiek tiek kardio su kėlimo svoriais.

Pamiršk apie savo svorį

Kokie vyriški vyrai turėtų sutelkti dėmesį į savo kūno riebalų procentą, nes tai lemia liesų riebalų išvaizdą. Lieknas riebalų kūnas turi apie 16-25% kūno riebalų, todėl idealiai tinka šiek tiek sumažinti 9-12%. Tai padarius, jūsų kūnas bus įtrauktas į apibrėžimą, įskaitant krūtinę ir abs.

Vykdyti mažiau, pakelti daugiau

"Cardio" puikiai tinka širdžiai ir bendram tinkamumui, bet jūs niekuo neprilygsite užpildyti XS marškinėlių, jei visa tai darote. Kėlimo svoriai yra greitesnis būdas pakeisti riebalus raumenimis liesų riebalų vaikinams.

"Ponder" teigia, kad tvirtos kojos pratybos, pvz., Dvidešimt "push-up" iš žemės, yra gera vieta pradėti. Iš ten tai pagrindiniai jėgos pratimai, tokie kaip traukiniai, negyvi liftai, burpės ir kiti hibridiniai judesiai, kurie padės jums atrodyti supjaustyti kuo greičiau.

"Sukūrus pamatinę bazę, tikslas yra tai, ar tai bus pratęsimas, ar sėdėti", - sako Ponderis.

Kai jėgos treniruotės yra visiškos, būtinai nuolat keiskite pratimus arba padidinkite svorius ir pakartojimus, kad raumenys ir toliau augtų. Tai taip pat paprasta, kaip pakeiskite strypelį į hantelius. Jei po to jaučiatės skausminga, tai darote teisingai.

Kick Your Eating Habits

Sunkus riebalų slopinimas yra fizinio krūvio, nuoseklumo ir dietos derinys. Kitaip tariant, išmeskite geriamojo, rūkymo ir maitinimo maisto produktus. "Ponder" pastebi, kad vengiant liesų riebalų yra mažai porcijos pašarų nuo trijų iki penkių valgių per dieną - geriausiai penki.

"Tai pusryčiai, ryto arbata, pietūs, popietės arbata ir vakarienė. Skurdūs riebalai žmonės praleidžia pusryčius, turi kavos, gali būti vaisių gabalo, tuomet jie turi milžinišką pietus, tokius kaip Tailando išpardavimas ".

"Po to jie tikrai nevalgė daug, nuvyko namo, geria, o tada pamaitina vakarienę".

Bloga idėja. Ekspertų nuomone, liesos riebalų yra laiko bomba. Kaip paaiškina Ponderis, jūs retai pamatysite daug vidutinio amžiaus vyresnio amžiaus vyresnių riebių žmonių, nes jie arba nutiks žemyn, ar vis geriau.

Sustoti bjaurus

Lieknas riebalų yra labai lengva atsikratyti per palyginti trumpą laiką (10 savaičių), tačiau problema kyla dėl to, kad nuo seno liesos vyrai jaučiasi tingūs. Tai prailgina riebalinio riebalinio audinio ilgį per mėnesius ir metus.

Kaip tokia, blogai valgyti ir labai mažai valgyti yra pagrindinis kaltininkas, tuo tarpu gėrimas ir rūkymas sujungia tai.

"Jei jie bus nuoseklūs, rezultatai bus labai greiti", - sako Ponder.

"Jie neturi svorio pasikeitimo, todėl pamatų jėgos padidėjimas gali būti gana lengvas per keturias ar šešias disciplinos savaites".

Taigi, judėk, jūs, puikus, liesas riebalų bustard. Žiūrėkite šiuos paprastus pratimus, kurie jus pagausins ​​greičiau.

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas