Čia yra geriausios šukuosenos vyrams su plonais plaukais

Anonim

Ploni plaukai gali padaryti pačius baisiausius dalykus žmogaus pasitikėjimui. Net geriausiai apsirengusi ar tvirta iš jų. Viskas yra, dauguma iš mūsų susidurs su retinimo tiesa tam tikru momentu, kai mes amžiaus, todėl ieškoti šukuosena vyrams su plonais plaukais, tai ne tik "tai yra jo problema" rūšies dalykas, nes galite būti šalia, Jason Statham .

Plonas žemyn

Nors jūs galite praleisti kraujas ant plaukų priauginimo produktų ir plaukų slinkimo tablečių, iš tiesų yra išbandytos ir išbandytos šukuosenos vyrams su plonais plaukais, dėl kurių jūsų plaukai atrodys normalūs ir saldūs, o visa tai bus iškirpti. Bet pirmiausia, čia yra keletas dalykų, kuriuos reikia nutraukti, jei jūsų plaukai retinasi. Pirmiausia priimk ją.

"Suprantu, kad baldingumas atsitinka su 80 proc. Vyrų", - sako vyresnysis stilistas "Togninis" ir "Philips Shaving and Grooming" ambasadorius Džulis Togninis.

O kaip prevencija? "Mano pirmasis patarimas - dažnai plauti plaukus", - priduria Džulai. "Daugelis plaukų produktų yra užpildytos medžiagomis, kurios gali sulenkti drėgmę plaukuose ir sukelti plaukų pažeidimus. Rūkymas taip pat yra kitas plaukų slinkimo priežastis. Tiesą sakant, manau, kad 65 proc. Vyrų, kurie rūko, yra didesnė plaukų slinkimo rizika. "

Taigi, vėl įdėkite storą atgal į plonus plaukus, čia yra geriausios šukuosenos vyrams su plonais plaukais ir jūs neturite nusiskusti, kad nuvažiuoti ten, Bruce Willis.

# 1 nugaros atgal Pompadour

Pradedant kurti vienuolio kailį pleistrą ant galvos karūnos? Eikite į nugaros pomadurą. "Pasukite plaukus atgal", - sako Džulisas. "Su šiuo stiliumi pabandykite išlaikyti savo krašto ilgai."

Tai sukuria aukštį priekyje ir mato, kaip plaukai nusileidžia link galvos karūnos. Vizualinis triukas naudoja ilgesnius plaukus priekyje, kad galėtumėte išvalyti nugaros sritis.

Geriausia: vyrams, kurie retinasi prie karūnos ar galvos.

Kaip tai padaryti: Produktas ir dizainas padidina šio išvaizdos tūrį. Naudokite plaukų džiovintuvą, kad padėtumėte nukreipti plaukus į vietą, ypač jei turite nepatogių plaukelių. Be to, oras išauga, todėl plaukai tampa visresni.

"Tada naudokitės turtingu stiliaus įdaru, kad galėtumėte valdyti stilių ir paliktumėte tuščius dėmelius paslaptyje. Mano patarimas yra išvengti vaško ir naudoti sausą produktą vietoj to, nes riebaluoti plaukai gali sulėtinti jūsų plikimo vietą ", - priduria Džulius.

# 2 trumpas ir tekstūrinis

Trumpas ir tekstūruotas ar purvinas, yra dar viena šukuosena vyrams su plonais plaukais. Išdidinta gamta leidžia atrodyti, kad turite daugiau plaukų iš viršaus dėl papildomo tūrio. "Trumpumas taps jūsų plaukais storesnis", - priduria Džulai. "Kartais, jei jūs bandote per daug sunku, kad padengtumėte baldingą vietą, tai gali atrodyti blogiau."

Geriausia: vyrams, kurių priekinis galvos nuplikimas, už atsitraukiančios plaukų linijos.

Kaip tai padaryti: naudokite teksturizuojantį produktą, pavyzdžiui, vandens pagrindu pagamintą pomadą, trina gaminio gumbutę tarp delnų, prieš pradėdami plaukus pirštais, be abejonės, ir baigsite. Jei turite tiesus plaukus, pabandykite jį šiek tiek padidinti, bet eik lengviau ant produkto ir nenorite atrodyti kaip kiaukutė.

# 3 Fringe Or Parted

Padrąsinęs Don Draperis, plaukus plaukus augkite ilgiau ir laikykite šonus ir nugarą. Visa idėja yra nešioti savo plaukus į priekį.

"Kiekvienas kirpimas, kurį sudaro plaukai, ištempti į priekį ar šonus, puikiai tinka vyrams su plaukais, " sako Julesas.

Geriausia už: atsitraukiančią plaukų liniją, o vyrai siekia daugiau rafinuotų pasirinkimo su plonais plaukais.

Kaip jį gauti: naudokite lengvą, vidutinį laikomąjį produktą, kuris nenaudos plaukų, kaip matinis dangtelis, vandens pomade. Alyvos pagrindu yra, taip, riebiai atrodantys ir sunkiai išplauti.

# 4 išnyks

Dėl sumažėjusio ir (arba) išblukimo plaukai ant viršaus atrodo ryškesni ir storesni, dėl kontrastingų trumpų šonų ir nugaros, todėl puikiai tinka švarkams, kurie pradeda plona.

Geriausia: vyrams, kurie vis dar turi tam tikrų plaukų iš priekio, o kas yra darbas reiškia, kad jie gali mėgautis daugiau mados šukuosenos.

Kaip tai padaryti: išauginkite savo plaukus iki vidutinio ilgio ant viršaus ir šukiu jį į kitą pusę, kad pasiektumėte maksimalią pilnatvę. Pridėkite šiek tiek storų miltelių prie šaknų, kad pridėtumėte storį ir pilnumą, kad plaukų folikulai sėdėtų šalia galvos.

Ultimate Plonas Sin

Kaip viliojanti, kaip yra, yra vienas didelis plonas plaukų sinusys, kad būtų išvengta. "Nepadarykite šukos", - sako Džulisas. "Tai yra, kai plaukai ilgaamžiai išauginami ir šukuojami per nuplikus plotą, akivaizdžiai sumažinant įrodymus".

Ir galvoji greitai. Kai tik pastebėsite, kad esate išpūstas, imkitės veiksmų, kad jis nepasikeitė.

"Pavyzdžiui, pabandykite pakeisti šampūnas ekologišku produktu, dėl kurio jūsų plaukai atrodys storesni", - teigia Džulisas.

1/6

2/6

3/6

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens