"Harry Stilius" parduoda "Hollywood Mansion", pritaikytą "Rockstar"

Anonim

Dabar, kai "Harry Styles" - anksčiau "One Direction" filmo "Humoras" mėgstamiausias kūrinys - solo su "Seventies" roko paveikto albumo, atrodo, kad jis yra pasirengęs atnaujinti iš boibander gyvenimo būdo. Jo Holivudo kalvių namai dabar yra rinkoje 8, 495 milijonų JAV dolerių.

Per aukštutinę saulėlydžio juostą, 4 100 kvadratinių metrų pėdų daugiapakopė gyvenamoji vieta turi tris miegamieji, penki vonios kambariai ir neįtikėtinas Los Andželo miesto vaizdas. Žinoma, yra baseinas, balkonų gausa ir patalpos erdvė, kad išnaudotumėte Pietų Kalifornijos kalnų orą. Yra net lauko dušas.

Viduje dekoras yra gana paklustas rockstarui. Nėra odos ar smeigtukų, bet plačiai pilka spalva paletė suteikia šiek tiek krašto, o meno pop menas ant sienos prideda tinkamą šaunų brūkšnį. Mes taip pat mylime aukščiausio lygio bakalauro pamokas - vertas namų kino teatras.

Stiliai nusipirko turtą 2016 m. Sausio mėn. Už 6, 87 mln. JAV dolerių. "Listing agent" Justin P. Huchel iš "Hilton & Hyland" žurnalui " Wall Street Journal" pranešė, kad aukštesnė sąrašo kaina yra susijusi su pastatų renovacija ir "LA" tvirto nekilnojamojo turto rinka.

Keletas solo albumo ir vaidmens Kristupo Nolano labai laukiame Dunkerke kelyje, mes atspėjome, kad p. Styles turi daugiau tešlos, kad galėtų nuvykti į jo kitą namą.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]