Hario stiliai įrodo, kad galite atsikratyti Gucci kai kurių žuvų ir traškučių

Anonim

Jei kada nors jūs ketinate susitikti su žuvimis ir traškučiais vietoje, tai būtų tinkamas būdas tai padaryti.

Pop muzikantas, aktorius, šaukiantys lentos ir jaunoji mados piktograma "Harry Styles" pritrenkė naujausią kampaniją "Gucci", kuri buvo nušautas vienoje iš žymiausių Britanijos žuvies ir lustų parduotuvių.

Pasak "Gucci", ši istorija yra tokia: "Chippy" - originalus anglų puošnus, kuris pirmą kartą buvo atidarytas Londone 1860 m., Žuvų ir lustas parduotuvė yra tradicinė daugelio Didžiosios Britanijos gatvių stendas, vieta, kur žmonės renkasi pirkti menkes, kepintos skiltelės ir rausvos žirniai. Šiandien "Chippies" dažnai būna dešimtmečių senesni, dažniausiai ryškiai apšviestos, aptarnaujančios lentynos, plytelių sienos ir baltos bei pastelinės spalvos. "Chippy" yra vieta, kurioje rastos simbolių eilės ir pokalbiai, ypač penktadienio vakarais, nes jie laukia, kol jų žuvys bus kepti.

Ir taip atneša mus į dabartinę dapper kampaniją, kurioje pateikiami stiliai "Gucci" naujausiomis kostiumo priemonėmis su liemenėmis ir antklodėmis. Tai šiuolaikinė kolekcija, į kurią įeina "Styles" šūvios palaidinės, formalūs marškiniai, kaklaraiščiai, atsikišti marškiniai ir mokiniai, sandalai ir sportiniai aksesuarai.

Norėdami pridėti šiek tiek keistos šaudymo, stilius yra vertinamas kartu su šunimis ir naminių vištiena, kurių pastaroji tikriausiai bijo savo gyvenimo. Žemiau galite sužinoti, kas atsitinka kampanijos vaizdo įraše.

1/5

2/5

3/5

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens