Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Anonim

Pečių bloknotai. Ten mes tai sakėme. Pasidengė garsus 80 metų sparčiai besiplečiančių ir nešvarių diskotekų aukštų verslo magnatai. Nuo šiol pečių kilimėliai tapo nešvariais žodžiais šiuolaikinių vyrų kostiumų pasaulyje (ir galbūt ir apskritai gyventojų).

Istorija visada yra tendencija pakartoti save ir po dešimtmečių nebuvimo vyrų drabužių spinta, Haris Styles nori būti žmogus, kad vienas iš jų atgaivintų. Neseniai "Victoria's Secret" šou Šanchajuje britų dainininkė išsiskyrė retro įkvėptu kostiumu, kurį sudaro "Miami Vice" pasteliniai atspalviai. Žinoma, jis yra "Harry Styles" ir greičiausiai gali gauti būdą, kaip dėvėti bulvių maišelį, tačiau čia tikrai yra daugiau.

Tvirtas aplink vidurį liemens iš tiesų yra smailėjęs, kaip šiuolaikiškas lankstus, prieš pradedant drastiškai išplėsti pečius. Šis ženkliškas išvaizdas yra tvirtai sujungtas su įtemptais kelnais, kurie iš tikrųjų nėra tokie stiprūs kaip "Brady Bunch", bet vis dėlto yra tinkamas atsikėlimas į praeitį. Visas ansamblis yra šlifuojamas su keliais Kubos pasvirtais batais, kad į mišinį pridėtų šiek tiek švelnumo ir aukščio.

Ar tai galėtų būti prieštaringas vyriški drabužiai, kurie sugrįžta? Pagalvokite apie bombonešio švarkus su pečių kilimėliais. Mes leisime jūsų vaikinai nuspręsti.

1/5

2/5

3/5

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį