Plaukų slinkimas nėra galas, štai kaip jį dėvėti, kai jį praranda

Anonim

Visame gyvenime ji patiria apie 70% vyrų. Ir 25% vyrų parodys pirmuosius jo požymius brandaus 30 metų amžiaus. Aš kalbu apie vyrų pūlingumą ar plaukų slinkimą . Nuo retinimo aplink karūną ar šventyklas iki visiškai išpūsto plika, statistiniai duomenys rodo, kad jūs esate ne vieni, kad būtumėte išprotėję.

Kalbėkime apie problemą ir sužinokime, kaip su ja dirbti kasdieniame gyvenime.

Kodėl atsiranda plaukų slinkimas?

Plaukų slinkimas yra susijęs su aplinkos ir genetiniais veiksniais. Prasta dieta, stresas, o ne globojantis savimi apskritai patenka į buvusią kategoriją; o pastaroji yra paveldima ir todėl negali būti kontroliuojama.

Šis plaukų slinkimas apibrėžiamas kaip vyriškos lyties pūtimas arba orogenetinė alopecija. Toks plaukų slinkimas yra susijęs su dihidrotestosterono (DHT) pertekliniu kiekiu, vyriškojo hormono, dėl kurio folikulai silpnėja ir visiškai nebeveikia.

Kaip būdas pasiruošti būsimam nuplikimui, pažvelkite į savo genealogiją - ypač į jūsų motinos senelį. Plaukų slinkimo genas (kaip ir jūsų aukštis) gandai yra vežamas iš motinos pusės, todėl pažvelkite į savo tėvą kaip į kiek laiko liko.

Nesvarbu, ar tai tiesa, ar ne, tikėtina, kad esate vienas iš septynių dešimties vyrų, turinčių tam tikrą plaukų slinkimą ar praradimą jūsų gyvenime.

Jums reikia jį priimti

Jūsų plaukų linija pastaraisiais dvylika mėnesių padidėjo coliais, o jūs pradedate gauti paranoidinį poveikį; Žvilgsnis į veidrodį nuolat tarsi ženklas, kad tai ne taip. Tada draugai daro praeinančią "plikę" pokštą, nes plaukų slinkimas pradeda užblokuoti dušo nutekėjimą, kai jūs plaunate savo spynos. Tai vyksta. Ar ne paniką (stresas sukelia plaukų slinkimą, prisiminti?), Paimkite ranką.

Plaukai neleidžia žmogui, tai tik natūralus turtas, kaip antai plataus pečių ar stipraus žandikaulio. Atkreipkite komfortą į tai, kad kai kurie iš pasaulio "seksualiausių" vyriškių yra plikingi arba plikę (girdėję apie Jude Law, Bruce Willis ar Jasoną Stathamą). Palaukite 24 valandas ir važiuokite.

Štai keletas patarimų, kaip išdžiūti šukuosena, kaip susidoroti su plaukų slinkimu ir gerai atrodyti.

Stilingas ir paruošimas

Stilingam plaukų slinkimui reikalingas geras šampūnas su plauku slinkimu (kai kurie pavyzdžiai - Kiehl's, Swell arba Aveda), siekiant padidinti kiekvieną folikulą. Naudokitės plačiu dantukiniu šuku, švelniai šypinkite iš storojo stiliaus purškimo, tada palikite gerą smūgį sausas (vėjas pakelia plaukus ir prideda garsą). Greitai įdėkite matinį pagrindu pagamintą produktą sruogos, skirtos išsamesnei išvaizdai.

Patarimas: venkite plaukams plauti rankšluosčiu arba plaukus valyti (ypač šlapi, nes tada plaukai yra silpni).

Smooth Receder

Kai jūsų plaukų linija pradeda nusileisti, laikas eiti trumpais. Pasukite į gerbiamą kirpėją ar kirpyklą ir užsisakykite šiuos dalykus: trumpas nugarėlė ir nugarėlės, supjaustytos viena iki dviejų colių ilgio, viršuje ir colių ilgio pusėje. Fiksas - išlaikyti šonus ir atgal trumpesnį, kad būtų sukurta ilgesnė "storesnių" plaukų viršuje figūra. Tai puikiai tinka vyrams, kurių ankstyvas nuplikimas yra pradėtas, arba tiems, kurie vis dar turi didžiąją dalį savo plaukų karūnoje, nugaroje ir šonuose.

Karinis "Buzz Cut"

"Buzz" pjovimas ypač gerai, jei jūsų plaukai pradeda ploni ant karūnos ir viršutinės galvos, todėl jūs atrodote labiau panašus į vienuolį nei vyras. "Buzz" pjovimas suteikia jums švarų, bet nervingą išvaizdą su skutimosi ilgiu, priklausomai nuo to, koks rimtas plikimasis. Paprašykite viso skutimosi su 3 ar 2 skutimosi ilgio.

Išvaizda šukuojamų šukuosenų nereikalauja jokio stiliaus, todėl jis gali atrodyti beprotišku, netikru asilu, ieškoti baldingojo žmogaus.

Naktinis rudas

Labai parašo išvaizda, nuogas skustuvas yra viena iš plaukuotų šukuosenų, kuri puikiai tinka vyrams, kurie labai plika su mažais, norėdami žinoti plaukus daugumoje jų galvos. Dar kartą kreipkitės į kirpėją dėl šio (nedirbkite namuose, kol nepasieksite profesionalios pagalbos), kur stilistas gali atlikti akivaizdų skutimą į odą be klaidų.

Dabar su nuplikus galvos galu po drėkinimo įsitikinkite, kad drėkina galvą ir reguliariai nuplaukite, kad ji būtų švieži ir be pūties.

Au Naturale

Kai kurie vyrai nori šiek tiek plaukai ant jų galvos, nes bijo atrodyti kaip visiškai grobusi brigada. Galimybė leisti bet kokius plaukus išauginti, išlaikant juos apipjaustytus ir tvarkingus. Svarbiausia, kad kirpykloje būtų kas keturias savaites, laikydami plaukus prižiūrėtus ir prijaukintus.

Šis metodas išreiškia pasitikėjimą tuo, kad gamta paleidžia savo kryptį ir išlaiko plaukus, kurie jums liko. Be to, tai lobinė bohēma ir artsy - jei esate tokiu būdu linkęs.

Ne "Comb Over"

Venkite "šukos", kaip niekada nebuvo. Tai nėra stilingas gent variantas. Negalima paslėpti to, kad jūs blaškosi ant viršaus, todėl laikykitės šonų, kad sumažintumėte plaukų sritis nuo plikų. "Šukos" šokinėja pasitikėjimo stoką ir, kaip ir topaine, iš tikrųjų sustiprina jūsų nuplikimą. Žmonės pamatys tiesiai per jį.

Tapti Veido plaukų herojus

Daugybė įžymybių, turinčių retinimo plaukus, apima veido plaukus. Plaukai aplink smakrą, žandikaulį ir skruostus atkreipia dėmesį į savo plikimo galvą. Svarbu atkreipti dėmesį: oda ir ožkiai geriausiai veikia, o ne lenkimo barzdos. Pilna pūstoji barzda prideda per daug svorio į apatinę galvos / veido pusę, ypač kai ji susideda iš plikų galvos.

Ir visada prisimenu.

Plaukai nėra viskas. Taip, pastaraisiais metais ji tapo didžiuliu vyrų išdirbimo kanono dalimi, tačiau, be plauko, kiekvieną rytą atsiranda streso dėl stiliaus.

Užuot nuvilkę plaukų slinkimą, atkreipkite dėmesį į savo laiką ir dėmesį, kad orkestruotumėte žudikų aprangą darbui ar savaitgaliui - palikdami kolegas ir draugus norėdami, kad jie atrodytų kaip jūs, plaukai ar plaukai.

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas