Sporto misijos, kurios užtikrins, kad niekada nematysite pelno

Anonim

Norint pasiekti savo sveikatingumo ir fitneso tikslus, valandą per parą treniruojasi sporto salėje, o jūsų dietai reikia pridėti puokštės. Pasivaikščiokite svorio kambariu ir pamatysite daug klaidų bandant naudotis. Šie vaikinai ne tik kelia traumos riziką, bet ir pralaimi visą treniruotės vietą.

Negali būti tas vaikinas. Žemiau yra keturi dažni, o kartais ir pavojingi, treniruokliai, galintys pabloginti jūsų pažangą.

Vertinant kiekį virš kokyb ÷ s

Jūs matėte vaikinus, kurie atrodo, kad jie gyvena sporto salėje, tačiau jūs neturite nuleisti miegmaišio savo spinteje, kad pamatytumėte pažangą. Intensyvumas yra svarbesnis nei treniruočių laikas.

Jūs turite daugiau nei pusę valandos išnaudoti visas droseles. Jūs sutaupysite laiko ir galėsite pagerinti treniruotę, jei stengsite dirbti aukštesniu intensyvumu. Kitaip tariant, tai ne tas, kiek minučių jūs įvedėte, tai ką jūs darote su jais.

Daugybė dėmesio skiriant skaičiavimams

Skirtingai nei jūsų banko sąskaita, didesni skaičiai nebūtinai yra geresni, kai kalbama apie treniruotę. Jūsų konkurencinė pusė gali norėti parodyti, pasisukusi iš 100 "pushups" ar "sukrauti" daugiau svorio, tačiau atsispirti norui.

Kūno įtvirtinimas daugiau, nei jis yra pasiruošęs elgtis, yra tikras būdas sužeisti ir vėl sugrįžti. Būkite kantrūs, padidinkite svorį ir pakartokite pakartotinai, ir jūs gyvensite pakelti kitą dieną.

Mokymas tik tvirtumui

"Ištempimas yra už berniukų. Tikri vyrai pakelia svorį. "Šis požiūris sukuria nesubalansuotą treniravimą, kuris padidina jūsų sužeidimo riziką ir stabdo jūsų pažangą.

Jūs nenorite ignoruoti jokių pagrindinių sričių, fiksuojant tik vieną pratybų būdą (pvz., Tik stiprumo mokymą). Stiprumo sportininkams reikia širdies. Ištvermingiems sportininkams reikia stiprumo. Ir kiekvienas gali naudoti tempimą ar jogą, kad sukurtumėte lankstumą ir judesį.

Mąstymo rezultatai būna tik sporto salėje

Pratimai yra svarbi sveikatingumo ir fitneso dėlionės dalis, tačiau tai dar tik gabalas. 23 valandas per parą, kai esate ne sporto salėje, tiek daug, bet ne daugiau.

Kruopščiai traukite, valgykite teisingai, gerkite daug vandens, gaunate kokybišką miegą - norint pasiekti tikrą pažangą būtina gerai suprasti sveikatą. Geriausias būdas įgyti nepaprastą tinkamumą ilgą laiką yra jūsų gyvenimo būdo sukūrimas jūsų tikslams palaikyti.

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį