"Gunmaker Holland & Holland" padeda kurti brangiausią "Range Rover Ever"

Anonim

Paimkime, kad nepasikeisime. £ 180, 000 - apie $ 330, 000 tiems, kurie žaidžia namuose. Naujausias "Range Rover" automobilių pastangas bendradarbiaujant su britų "Gunmaker Holland" ir "Holland" yra pakankamas, kad būtų įveiktos ašaros bet kokiam ginkluotam futbolo motinai.

"Range Rover x Holland & Holland" autobiografija "Black" yra "Jaguar Land Rover" specialiųjų transporto priemonių operacijų, skirtų specialių "Jaguar" ir "Land Rover" modelių aukštųjų modelių aukščiausios klasės versijų kūrimui, produktas. Tai taip pat žymi brangiausią bendrovės "Range Rover".

Iš išorės visureigis atsiskleidžia nuo likusios "Rover" pakuotės su pasirinktiniu metaliniu žaliu atspalviu kartu su specialiu leidimu. Interjeras yra tas, kuriame jūs tikrai pamatysite savo pinigus eiti į darbą, nors ir neprilygstamą turtingumą.

Vykdomosios klasės sėdimoji vietovė leidžia draugams lankyti vaikščioti krūmu absoliučiu komfortu. "Plush tan" odos linijos beveik kiekviename paviršiuje ir poliruoti prancūzų graikinių riešutų fanerai, kurie imituoja "Holland & Holland" šaunamųjų ginklų atsargas, išcentuoja centrinę konsolę iš priekio į nugarą.

Galinėje taip pat pasidaro graikinių riešutų lentelės, kurios elektroniniu būdu naudojamos, kad jūsų rankos būtų pavargę nuo pinigų laikymui skirtų portfelių laikymo. Rankenos durys yra meno kūrinys su išskirtinėmis graviūromis su "Holland & Holland" pavadinimu.

Žinoma, jūs negalite dirbti ginkluotosiose mašinose be šaunamųjų dalių? Iš bagažinės rasite odines apmuštas aliuminio ir anglies pluošto spiną, sukurtą specialiai jūsų pačių labiausiai vertinamų medžioklinių šautuvų porcijai. Pats ginklas neatsiranda deja.

Bus įrengti du variklio galios įrenginiai: 334 AG 4, 4 litro SDV8 dyzelinas arba 5, 0 litro V8 su 503 AG sprogus. Kasmet per trejus metus bus atliekami tik 40 pavyzdžių, taigi pradėkite taupyti.

1/6

2/6

3/6

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]