Vadovas geriausiems pasaulio internetinės parduotuvėse "Sneaker"

Anonim

Puikus bastardo gyvenimas niekada nėra užbaigtas be poros šviežių kojų, kad padėtų jam pereiti per šį didžiulį blogą pasaulį. Neišmeskite šių kojų kvapo repelentų, kuriuos jūs fetišas myli germophobę - šiandien mes kalbame sportbačius - pagrindinį dalyką, kurį šio pasaulio vyrai išaugo.

Kaip scenos, kuri tapo praeitą pusę amžiaus tapusi vienu iš galutinių gatvių apyrankių judesių, "sneakerheads" toliau diskutuos ir atskleis kiekvieną naują išleidimą iš didelių gamintojų. Viskas, ką mes rūpinamės dabar, yra tai, kur juos gauti, kol jie pasirodys "eBay" keturis kartus už RRP.

Čia yra geriausios pasaulyje internetinės sneaker parduotuvės, kad šios kojos laimingai apšviestos.

KITH

KITH yra vienas iš labiausiai žinomų vardų sneaker žaidime šiandien. Remiantis dideliais Niujorko dūmais ir remdamasi daugybe bendradarbių su tokiais prekių ženklais kaip "Nike", "Adidas" ir kt., "KITH" gali pasigirti daugybe išleidimų, nesvarbu, ar esate po to, kai labiausiai išpūstas batai ar kažkas šiek tiek neaiškūs. Jie taip pat plaukioja daugeliui sportinių šakų.

Prekiniai ženklai: " Nike", "Adidas", "New Balance", "Asics", "Saucony", "Diadora", "Y-3" ir dar daugiau

PARDUOTUVĖ KITH

Sneaker politika

Paprastai dydžiai paprastai trunka ilgiau kaip 3 valandas po labai populiarios modelio išleidimo. Štai kodėl visada svarbu žinoti, kas dar yra po aukso šlepetės. Sneaker Politika yra viena iš šių vietų. Parduotuvė įsikūrusi JAV parduotuvėje siūlo įdomų katalogą ne tik iš didžiųjų žinomų vardų. Jie taip pat laivas tarptautiniu mastu, kaip ir kiti.

Prekiniai ženklai: Adidas, Asics, Lacoste, New Balance, Nike, Puma, Reebok

PARDUOTUVĖS "SNEAKER" POLITIKA

END apdaila

"END Clothing", įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje, yra pagrindinis veikėjas ne tik sneaker scenoje, bet ir apskritai prabangos gatvių apšvietimo scenoje. Šie vaikinai yra nuolat atnaujinami su naujausiais premjero kedžių leidimais ir netgi turi puslapį, skirtą labiausiai išskirtinių lašų skaičiavimui, kad galėtumėte kovoti su savo keliu per "hypebeasts" išleidimo datą. Jie taip pat vykdo tarptautinę laivybą ir retkarčiais laikosi padoraus pardavimo.

Brands: Asics, Common Projects Converse, Maison Margiela, Filling Pieces, Rick Owens, Saint Laurent, Valentino, Y-3, Thom Browne

PARDUOTUVĖ DARBŲ APRANGA

Overkill

Tiesioginių gatvių apyrankių gamintojai, kurie savo dizainą leidžia kalbėti, o ne jų rinkodara, natūraliai taps "Overkill". Jų sportiniai bateliai yra nuo lauko iki riedlentės, teniso ir retro. Jie įsikūrę Europoje ir teikia tarptautinę laivybą.

Prekiniai ženklai: " Adidas", "Nike", "Asics", "Reebok", "New Balance"

PARDUOTUVĖS PERKĖLIMAS

Sneakerboy

"Sneakerboy" galima rasti Australijos premjeros pasaulio labiausiai norinčių sportinių batelių. Vadovaujama Chris Kyvetos, jo prabanga kojinių koncepcija plytose ir skiediniuose yra tikrai kietas, tačiau jis yra internetinis, kai atliekami sandoriai. "Sneakerboy" Australijos klientams pateikia išskirtinius išleidimus ir "big name" sneaker modelius, kurie naudoja intuityvią internetinę sistemą, kuri leidžia žmonėms išbandyti batus parduotuvėje prieš patvirtinant jų įsigijimą per svetainę. Po kelių savaičių sneakers atvyks tavo namuose. Lengvi pinigai.

Prekiniai ženklai: Aleksandras McQueenas, AMI, Balenciaga, Buscemi, bendri projektai, pildymo detalės, Raf Simons, Nike, Rick Owens, Reebok, Valentino, Y-3

PARDUOTUVĖ SNEAKERBOY

Aukštumas ir nuosmukiai

Kitas patikimas vardas internetiniame sneakere yra vietos žaidėjas "Highs & Lows". Šie vaikinai yra tik karščiausi modeliai, taip pat sunkiai rasti išleidimai. Jų griežta asortimentą nuo tam tikrų prekių ženklų lengviau atsekti tą, kurį esate po to, o vietinė laivyba reiškia, kad jis nepražudins jūsų gyvenimo.

Prekiniai ženklai: " Adidas", "Nike", "Reebok", "Converse"

PARDUOTUVĖJAI IR LOWS

Solebox

Vokietijos "Solebox" yra viena kieta vieta, kurią galima rasti, jei visos populiarios vietos yra išparduotos iš savo mėgstamos sportinės sijonėlės. Jie turi gana padorų diapazoną su kai kuriais modeliais, kurie nėra matomi mūsų regiono dalyse. Jie vykdo tarptautinę laivybą.

Prekiniai ženklai: " Nike", "Adidas", "Diadora", "Asics", "Reebok", "Puma", "New Balance", "Saucony"

PARDUOTUVĖ "SOLEBOX"

Footpatrol

Nuo Jungtinės Karalystės iki Australijos ir tik iš daugelio pagrindinių pasaulio regionų, "Footpatrol" yra internetinė vieta, kurioje galite susidurti, jei esate po didžiųjų sneaker pasaulio. Naujų ir išskirtinių išleidžiamų sportinių šunų sąrašas yra juokingas ir yra pasirengęs išsiunčiuoti taip pat greitai, kaip skelbia. Norite nuolaidų? Laikykite savo kvėpavimą šiek tiek, o jūs galite rasti mažesnį pasipūtimo sneaker savo dydžiu už sumažintą kainą. Dideli prekių ženklai ir naujausi sportbačiai - ką dar gali norėti žmogus.

Prekiniai ženklai: " Adidas", "Nike", "Asics", "Reebok", "New Balance"

PARDUOTUVĖ FOTTATROL

Atmos

Japonija turi vieną iš labiausiai įdomių "streetwear" ir "sneaker" scenų, todėl nenuostabu rasti "Atmos", kuriame yra keletas labiausiai japoniškų batų, kuriuos galite pamaitinti. Japonijos išskirtiniai modeliai susivienija su keletu labiausiai ieškomų pasaulio šalių leidinių .

Prekiniai ženklai: Onitsuka Tiger, Nike, Brooks, Converse, Diadora, Fred Perry, Le Coq Sportif, Naujas balansas, Supra Avalynė

PARDUOTUVĖ ATMOS

JD Sportas

Kitas internetinis vyrių prekybininkas iš Jungtinės Karalystės taip pat yra vienas seniausių šalies. Nuo 1981 m. "JD" šiandien gali pasigirti daugybe batų su ribotu leidimu ir išskirtiniais "Adidas" ir "Nike" dizaino batais. Pardavimai yra nuoseklūs per metus, todėl galėsite laimėti sandorį arba sutaupyti laivyboje, jei sugebėsite pasiimti padorų pora.

Prekiniai ženklai: Adidas, Nike, Asics, Puma, Converse, Diadora, Fred Perry, Lacoste, Le Coq Sportif, "New Balance", "Supra"

PARDUOTUVĖ JD SPORTAS

Nepakankamas

Nenuostabu, kad nuo 2002 m. Važiuojame ir susidūrėme su kai kuriomis scenos nuostabiausiomis ritėmis. Jų asortimentas yra gana platus ir apima išskirtinių dizainų išskirtinius unikalius gatvės stiliaus derinius. Pristatymas taip pat prieinamas daugelyje vietų visame pasaulyje.

Prekiniai ženklai: " Nike", "Adidas", "Asics", "Converse", "New Balance", "Reebok"

PARDUOTUVĖ NEBUVO

Titolo

"Titolo" yra įprastas mūsų mėgstamiausias "D'Marge", nes jie vėl pristato vėliausius smūgius, kai kitose vietose, atrodo, parduodami. Be to, norint išsiaiškinti valiutos konvertavimą, viskas yra gana tiesiai į priekį, kai pasiekiama tarptautinė laivyba ir reguliarūs pardavimai, užtikrinantys jums tinkamą pasiūlymą.

Prekiniai ženklai: " Nike", "Adidas", "Asics", "Converse", "Diadora", "Le Coq Sportif", "New Balance", "Puma", "Reebok", "Saucony"

PARDUOTUVĖ TITOLO

MR PORTER

Tiems, kurie turi gilias kišenes, ir tiesioginės prabangos reikmėms skirtą internetinę paskirties vietą reikia tik MR PORTER. Daugelis jų nežino, bet jie taip pat turi nedidelę sneaker sekciją, kurioje saugomi tik geri dalykai - išskirtiniai "Nike" ir "Adidas" leidimai, taip pat kai kurie iš labiausiai prabangių Italijos sneaker vardų. Turėsite greitai judėti, kad pakeltumėte batus, kurie yra paklausūs, nes jie ilgai nepraleidžia "MR PORTER".

Prekiniai ženklai: Nike, Adidas, Lanvin, Paul Smith, Balenciaga, Tods, Acne Studios, Converse, Gucci, Valentino, Maison Margiela, Zegna

PARDUOTUVĖ MR. "Porter"

Sneakersnstuff

Sveiki iš Švedijos yra Sneakersnstuff, internetinė parduotuvė, kuri palaiko naujausias tendencijas, netrukdydama klientų. Jie siūlo juokingą batų asortimentą, įskaitant išskirtinius modelius, kurie yra pakankami, kad išlaikytų bet kokį vyriškį su sneaker fetišu laimingą. Pardavimai taip pat yra gana įprasti čia, todėl būtinai patikrinkite atgal retkarčiais prieš sumokėdami už pristatymą. Galite surinkti geresnį pasiūlymą nei planuojate.

Prekiniai ženklai: " Adidas", "Y-3", "Asics", "Converse", "FILA", "Le Coq Sportif", "New Balance", "Nike", "Puma", "Reebok"

PARDUOTUVĖ SNEAKERSNSTUFF

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD